Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Pagaliau į Lenkiją atkeliavo pats pažangiausias elektrinis dantų šepetėlis: tyliausias pasaulyje, dirbtinis intelektas ir fantastiški pirkėjų įvertinimai - „jau po savaitės dantys baltesni, nesulyginamas pojūtis. Už tokią kainą pas mus nėra nieko panašaus“ („Xiaomi Oclean X Pro Elite“ atsiliepimai, iš Lenkijos, Video)

2021-04-24 (0) Rekomenduoja   (3) Perskaitymai (330)
    Share

„Xiaomi Oclean X Pro Elite“ - naujausias ir pažangiausias kompanijos elektrinis dantų šepetėlis jau atkeliavo į Aliexpress. Stebėtinos galimybės ir puikūs pirmųjų pirkėjų vertinimai.

„Xiaomi Oclean X Pro Elite“
©Gamintojo nuotr.

Speciali akcija ir sąlygos

„Xiaomi Oclean X Pro Elite“ elektrinis dantų šepetėlis:

  • Aliexpress - nuo 56,22 €;
    • 30 % nuolaida + yra kuponų: prieš užsakymą spauskite Get coupons;
    • iš Lenkijos sandėlio, tad jokios muitų rizikos;
    • nemokamai į Lietuvą pristatys per 3-7 d.d.

Tai yra visiška elektrinių dantų šepetėlių naujiena, kuri atkeliavo į Aliexpress. Ir dabar jie parduodami iš Lenkijos sandėlio, tad nėra jokios muitų rizikos ir į Lietuvą pristatys vos per 3-7 d.d.

Plius, papildomai galima įsigyti šepetėlių antgalių; jų laikymo ir dezinfekavimo laikiklių.

Kuo gi pasižymi „Xiaomi Oclean X Pro Elite“?

Tyliausias šepetėlis pasaulyje. Tai yra visiška naujiena. Ką tik pristatytas elektrinis dantų šepetėlis. Ir kaip tvirtina gamintojas, pats pažangiausias elektrinis dantų šepetėlis, kokį tik jie yra kada sukūrę.

Jis jau spėjo gauti pirmąjį apdovanojimą. Japonijos elektronikos, inžinerijos ir dizaino specialistų buvo įvertintas Good Desing apdovanojimu už inovatyvius sprendimus.

Ir tai ne viskas. Kompanija ypatingai pabrėžia, kad „Oclean X Pro Elite“ yra tyliausiai pasaulyje dirbantis elektrinis dantų šepetėlis.

Įdiegta WhisperCleanTM 2.0 Ultrasonic aktyvi triukšmo slopinimo technologija, tad šepetėlis dirbs tyliau nei 45dB.

 

Šį teiginį patvirtina ir tai, kad „Oclean X Pro Elite“ gavo Quit Mark sertifikatą. 

Tai Jungtinėje Karalystėje įsikūrusi pasaulinė sertifikavimo agentūra, kurios suteikiamas sertifikatas leidžia suprasti, kad konkretus produktas lyderiauja savo segmente pagal darbo tylumo rodiklius.

Prie šios programos ir siekio, kad jų produktai būtų pažymėti tokiu Quit Mark sertifikatu prisijungė ir tokios kompanijos, kaip Samsung, LG, Dayson ir kt. Tad „Oclean X Pro Elite“ vien jau šiuo aspektu tampa išskirtiniu šepetėliu.


©Gamintojo nuotr.

Puikus dizainas ir maksimali galia. Prie to tylaus darbo labai stipriai prisideda ir Maglevo bešepetėlinis varikliukas, kuris stipriai prailgins šepetėlio tarnavimo laiką, veikimo efektyvumą bei galingumą. Šepetėlis pasiūlo iki 42000 vibracijų dažnį per minutę.


©Gamintojo nuotr.

Naujasis šepetėlis yra ir itin išvaizdus, pagamintas iš aukščiausios klasės medžiagų, sveria 110 gr., turi sieninį laikiklį, yra atsparus vandeniui (IPX7) ir aprūpintas labai simpatišku ir informatyviu LED ekranu.


©Gamintojo nuotr.

Itin šaunus LED ekranas ir maksimaliai efektyvus valymas. Naujasis šepetėlis turi 6-ašių giroskopą ir informatyvų bei į prisilietimus reaguojantį LED ekraną. Dabar šepetėlis aktyvuojasi vos paimamas į rankas ir ekrane pateikiama itin svarbi ir išsami dantų valymo statistika.

 

Gamintojas tvirtina, kad „Oclean X Pro Elite“ prisitaiko prie dantų valymo aplinkybių ir dabar jau sugeba įvertinti net 8 skirtingas dantų valymo puses.

Vėlgi ženklus progresas pirmyn. Pagal šią statistiką galima keisti savo dantų valymo įpročius ir taip pasiekti maksimaliai efektyvų valymą.


©Gamintojo nuotr.

Aukščiausios klasės šereliai. „Oclean X Pro Elite“ turi FDA aprobuotus JAV Dupont kompanijos „deimantinio“ tipo šerelius, kurie leidžia pasiekti dar efektyvesnį valymą ir apnašų pašalinimą.


©Gamintojo nuotr.

Super platus dantų valymo pasirinkimas. „Oclean X Pro Elite“ maksimaliai užtikrina iki 42 000 vibracijų per minutę dažnį, kas reiškia, jog su šiuo dantų šepetėliu pilnai nuvalysime visas apnašas.

Taip pat „Oclean X Pro Elite“ dantų šepetėlis palaiko 32 dantų valymo intensyvumo pasirinkimus ir turi įdiegtą slėgio aptikimo techninį sprendimą, už kurį atsakingas dirbtinis intelektas.

Jei dantų šepetėlis yra per stipriai spaudžiamas prie dantų, automatiškai sumažinamas vibracijų stiprumas. Taip apsaugomas dantų emalis nuo netyčinio pažeidimo.


©Gamintojo nuotr.

Plius, „Oclean X Pro Elite“ palaiko programėlę, tad valymo pasirinkimų ir išsamios informacijos gausime dar daugiau.


©Gamintojo nuotr.

Puiki baterija. „Oclean X Pro Elite“ palaiko belaidį įkrovimą ir netgi yra pirmasis pasaulyje su Qi greituoju belaidžiu krovimu, kas reiškia, jog šį šepetėlį galima įkrauti su kitais belaidžiais įkrovikliais.

 

Baterijos įkrovimas užtruks vos 3,5 val. Su kiekvienu šepetėliu šis rezultatas vis gerėja. Beje, 800 mAh baterijos užteks 35 dienoms, kas yra labai gerai.


©Gamintojo nuotr.

Pabaigai dar verta paminėti ir tai, kad galima keisti dantų valymo seanso trukmę: nuo 2 iki 3 minučių. Taip pat kas 30 sekundžių dantų šepetėlis informuoja apie tai, kad metas keisti dantų valymo pusę.

Šaunus, labai funkcionalus ir aukščiausios klasės elektrinis dantų šepetėlis. Ir dabar iš Lenkijos sandėlio šią karščiausią naujieną galima įsigyti už puikią kainą.

„Oclean X Pro Elite“ pirkėjų atsiliepimai

„Oclean X Pro Elite“ jau spėjo įsigyti 2 300 pirkėjų, turime arti 400 atsiliepimų ir beveik tobulą 4,9/5 balų įvertinimą. Stebėtinai puiki statistika ką tik pasirodžiusiam daiktui.

Jau turime keletą pirmųjų pirkėjų iš Lietuvos įvertinimų ir jie yra maksimaliai aukšti: „labai greitas pristatymas, aukščiausia pagaminimo kokybė, stebuklingas daiktas, itin rekomenduoju“.

Kitų šalių pirkėjai taip pat itin giria naujuosius „Oclean X Pro Elite“ elektrinius dantų šepetėlius ir štai keletas išsamiausių atsiliepimų:

  • W***a (pirkėjas iš Prancūzijos): Puikus dantų šepetėlis. Ankstesniu modeliu naudojausi net 3 metus ir jis puikiai man tarnavo. Šis X Pro Elite modelis yra tikra šepetėlių evoliucija. Labai įdomus ir funkcionalus modelis. Žymiai lengvesnis, nepalyginamai tylesnis, nepriekaištinga pagaminimo kokybė. Jis - tobulas. Puikus šepetėlis kiekvienam. Pardavėjas pridėjo dovanų, už ką taip pat dėkoju.
  • S***c (pirkėjas iš Moldovos): Esu nepaprastai patenkintas. Kaip ir mano žmona. Nuostabiai dirba šepetėlis ir jau po pirmos savaitės dantys tampa baltesni nei prieš tai. Nepalyginamas efektas su pigesniais elektriniais ir juolab įprastais dantų šepetėliais. Su telefone esančia programėle poruojasi momentaliai. Absoliučiai jokių problemų. Po savaitės naudojimo išvada tik tokia: 100 proc. rekomenduoju! Beje, kalbant apie pristatymo laiką, tai iš Lenkijos atsiuntė per 7 dienas. Dar ir pridėjo dovanų papildomų šepetėlių antgalių. Pagarba pardavėjui.
  • R***n (pirkėjas iš Rusijos): Labai greitai atsiuntė. Iš Kinijos atkeliavo vos per 10-12 dienų, tik kažkur dar Maskvos muitinės sandėliuose gulėjo. Bet čia pardavėjui jokių priekaištų. Kokybė - 100 balų, tiesiog nepriekaištinga. Labai malonus liesti, patogiai guli rankoje, tyliai dirba, nors galios čia ypatingai daug. Galybė valymo režimų, nuostabus LED ekranas, tinkamai reaguoja į prisilietimus. Programėlė irgi dirba kaip priklauso. Įsigijau su keičiamais antgaliais ir kelioniniu dėklu. Pastarasis tvirto plastiko ir saugiai laiko šepetėlį su 2 antgaliais. Žodžiu, aukščiausia klasė. Pas mus vietinėse parduotuvėse parduodami elektriniai dantų šepetėliai savo kokybe ir funkcionalumu nė iš tolo neprilygsta Oclean X Pro Elite, o kainuoja netgi brangiau. Rekomenduoju be jokių dvejonių.
 
 

Štai keletas pirkėjų padarytų „Oclean X Pro Elite“ šepetėlių nuotraukų: 1 foto, 2 foto, 3 foto, 4 foto, 5 foto, 6 foto, 7 foto, 8 foto, 9 foto.

„Oclean X Pro Elite“ šepetėlio apžvalga:

Verta skaityti! Verta skaityti!
(4)
Neverta skaityti!
(1)
Reitingas
(3)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
36(0)
28(2)
28(5)
25(0)
23(6)
22(0)
22(0)
20(0)
20(0)
16(0)
Savaitės
76(3)
70(0)
66(1)
59(0)
Mėnesio
231(8)
111(3)
108(12)
104(26)
103(0)