Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Gadžetų turgelis

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2017-10-10 5
Greičiausiai sutiksite, kad girdėti nuolatinius gandus apie planuojamus pristatyti naujos kartos aukštosios klasės „Apple“ ar „Samsung“ išmaniuosius telefonus jau tapo daugiau nei įprasta. Tuo tarpu vietinių Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojų tarpe tokios tendencijos gana ilgą laiką buvo vertinamos skeptiškai. Vis dėlto šį rudenį suplanuotas „Vernee Mix 2“ pristatymas viską apvertė aukštyn kojomis. Apie šį išmanųjį telefoną žiniasklaidoje buvo pradėta kalbėti dar likus geram mėnesiui iki jo oficialaus pristatymo, o kiek vėliau gamintojas savo gerbėjams netgi siūlė įsigyti „Vernee Mix 2“ už ypatingą kainą.
(0) 2017-10-09 8
Vaizdo registratorius automobilyje yra labai naudingas įrankis. Tai daiktas, kurio pasigesite pakliuvę į nedėkingą situaciją. Automobilinį vaizdo registratorių patartina turėti visiems, kurie dažnai vairuoja, tačiau dažnai nekyla rankos įsigyti paties brangiausio įrenginio ir norisi pataupyti, juk rinkoje yra ir visai pigių vaizdo registratorių. Tačiau ko galima tikėtis iš pačių pigiausių, nė 15 eurų nekainuojančių vaizdo registratorių?
(0) 2017-10-09 4
Kompiuterinės technikos pasiūlymų Lietuvos elektroninėse parduotuvėse tikrai netrūksta, tačiau tikriausiai dauguma sutiks, kad pastarosios daugiausiai orientuojasi į aukštosios klasės elektronikos pardavimus. Tuo tarpu pirkėjams, kurie ieško ekonominės klasės kompiuterinės technikos šiuo atveju pasirinkimo laisvės Lietuvoje praktiškai nebelieka. Vis dėlto šį nepatogumą dabar vis lanksčiau padeda spręsti Kinijos elektroninės parduotuvės. Būtent jos vis dažniau ryžtasi pardavinėti ne tik peles ar klaviatūras, bet ir monitorius, nešiojamus, stacionarius ar netgi AIO tipo kompiuterius.
(8) 2017-10-08 -3
Tenka pripažinti, kad kasdien naudojame vis daugiau ir daugiau elektroninių įrenginių. Kai kuriuos iš jų esame įpratę įsigyti Lietuvoje, tačiau sau tinkamų elektroninių aksesuarų alternatyvų vis dažniau ieškome ir Kinijos elektroninėse parduotuvėse. Ir šiuo atveju kalba eina ne tik apie kainą, bet ir apie prekių asortimentą - Kinijoje smulkios elektronikos asortimentas yra gerokai įvairesnis.
(0) 2017-10-06 3
Kinijos rinkoje yra daugybė daiktų, skirtų automobiliams. Rasite ir sudėtingų įrankių, ir visai paprastų aksesuarų. Pateikiame 6 pavyzdžius, ką galite rasti - šie daiktai turėtų bent šiek tiek palengvinti automobilio savininko gyvenimą
(1) 2017-10-06 4
Susidaro įspūdis, kad išmaniųjų telefonų gamyba dabar gali užsiimti kiekvienas norintis vietinis Kinijos gamintojas. Vis dėlto daugumai jų užsitarnauti pirkėjų pasitikėjimą nėra taip paprasta kaip norėtųsi. Tenka pripažinti, kad šiuo atveju daug lemiančiu aspektu tampa išmaniojo telefono kaina. Tačiau vis dažniau galima pastebėti tendenciją, kad potencialūs pirkėjai tikrai yra pasiryžę mokėti daugiau, jeigu gamintojas pastariesiems geba pasiūlyti tikrai kokybišką naujos kartos išmanųjį telefoną.
(0) 2017-10-05 4
Multifunkciniai įrankiai yra labai naudingi. Vienoje vietoje galite turėti kelis įrankius, kurie iškilus būtinybei gali padėti išsisukti iš keblios situacijos. Jie nepakeičia pilnų įrankių dėžių, bet praverčia tuomet, kai ieškoti dedikuoto įrankio nėra laiko ar galimybių. Pristatome 6 įdomius multifunkcinius įrankius iš Kinijos, kurie yra pigūs, bet gali praversti.
(0) 2017-10-04 7
Kaip jau įprasta, vasaros pabaigoje suaktyvėja daugelis gamintojų ir į rinką skuba pateikti naujus ir ypatingus modelius. Šį rugsėjį ypač daug įdomių naujienų sulaukėme iš Kinijos gamintojų – praktiškai kiekvieną savaitę rašėme apie įdomesnį anonsą ir ta proga esančias nuolaidas, bet daugiausiai dėmesio sulaukė taip vadinamieji berėmiai telefonai su 6.0“ įstrižainės ekranu, kurių korpuso dydis buvo toks pat, kaip tradicinių 5.5“ įstrižainės telefonų. Deja, tuoj po pristatymo šie modeliai išpirkti per kelias dienas ir prekyboje liko tik pasiūlymai už pilną kainą.
(1) 2017-10-04 1
Bekontaktis termometras yra labai naudingas įrankis. Jį galite panaudoti ir namie, ir kurdami elektronikos prietaisus, ir užsiimdami metalo darbais. Bet kaip prietaisas, kuris neliečia paviršiaus, gali išmatuoti temperatūrą? Ar tai atliekama lazeriu?
(0) 2017-10-04 1
Technologijų rinkoje retsykiais pasitaiko netikėtų sutapimų. Pavyzdžiui, išmanieji laikrodžiai ir fiziniai aktyvumo asistentai rinkoje pasirodė labai panašiu metu. Greičiausiai sutiksite, kad iš pirmo žvilgsnio šie du pakankamai skirtingi aksesuarai neturėjo bendrų sąlyčio taškų. Vis dėlto dabar turime tokią situaciją, kai tikrai kokybiško fizinio aktyvumo asistento praktiškai yra neįmanoma atskirti nuo išmaniojo laikrodžio.
(1) 2017-10-03 7
Savo namų ar žiemai paliktų vasarnamių saugumą turime paimti į savo rankas. Tai - privaloma kiekvienam, kuris nori būti užtikrintas, kad jam nesant namie nieko labai blogo nenutiks. Arba, jei jau nutiks, kad viso to priežastys ir kaltininkai bus aiškūs. Kalbame, žinoma, apie IP kameras. Internete visai neseniai pasirodė naujas įrenginys, „Veskys T2“, įrodantis, kad apsauga neturi būti brangi.
(0) 2017-10-02 -3
Kartais besižvalgydami rinkoje galite aptikti visai įdomių daiktų, kurie pasižymi neįprastu dizainu. Jie iš karto traukia dėmesį ir vilioja išbandyti. Pavyzdžiui, ši „Vidson I30“ belaidė Bluetooth kolonėlė yra permatoma - galima pamatyti, kas yra jos viduje. Tačiau, panašu, funkcionalumui šis neįprastas dizaino sprendimas netrukdo.
(0) 2017-10-01 0
Itin aktyviai išmaniųjų telefonų rinkoje besireiškiantis Kinijos gamintojas „Leagoo“ visai neseniai sudarė bendradarbiavimo sutartį su Anglijos stipriausioje futbolo lygoje žaidžiančia „Tottenham Hotspur“ ekipa. Kaip ir buvo galima tikėtis, kompanija pristatė ir pirmą atnaujintą modelį, kuris skirtas būtent šios partnerystei atvaizduoti. „Leagoo“ pristato riboto leidimo „Leagoo T5 THFC“ išmanųjį telefoną.
(0) 2017-10-01 -1
Kinijos kompanija „Vernee“ pastaruoju metu itin aktyviai reiškiasi išmaniųjų telefonų rinkoje. Visai neseniai gamintojas išleido 5,2 colių įstrižainės ekranu pasižymintį „Vernee M5“. Daugiausiai dėmesio šis telefonas sulaukia dėl itin kompaktiško dydžio ir panašumo į „Apple iPhone 7“.
(0) 2017-10-01 1
Tenka pripažinti, kad šviesos diodai LED kardinaliai pakeitė mūsų supratimą apie apšvietimo sprendimus. Nors dauguma pirkėjų džiaugiasi tuo, kad LED padeda taupyti energijos resursus, tačiau šiuo atveju nereikėtų užmiršti ir tokių privalumų, kaip keičiamas šviesos ryškumas ar spalvos temperatūra. Be to, RGB tipo LED apšvietimas taip pat leidžia išgauti nesuskaičiuojamą galybę įvairių apšvietimo spalvų, o tai vis dažniau praverčia kuriant šiuolaikiškus interjero sprendimus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos