Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Gadžetų turgelis

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2017-01-01 iki 2017-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-12-31 5
Kinijos elektroninės parduotuvės tikrai niekada nepritrūksta įdomių pasiūlymų. Šią savaitę surengtas „Gearbest“ išpardavimas „Flagship Store“ taip pat nėra išimtis.
(0) 2017-12-30 1
Jeigu bent kartą domėjotės ausinėmis, tai greičiausiai sutiksite, kad Lietuvoje jų pasiūla yra tikrai didelė ir net pakankama. Vis dėlto to negalima pasakyti apie lietuviškas kainas – jos tikrai yra priimtinos ne visiems, todėl dažnas tautietis vis dažniau ausines ryžtasi siųstis iš Kinijos. Be to, Kinijos elektroninės parduotuvės taip pat gali pasiūlyti techniškai naujų bei įdomių sprendimų, kurie Lietuvos rinkoje greičiausiai bus parduodami dar labai negreitai. Bene lengviausiai tuo įsitikinti dabar galite tiesiog pasidomėję naujos kartos į ausį įstatomomis ausinėmis „Syllable D9x“.
(1) 2017-12-29 2
Išmanieji laikrodžiai bei fitneso apyrankės tampa vis populiaresnės, tačiau populiariųjų gamintojų modeliai kainuoja pakankamai daug. Niekam ne paslaptis, jog daugumos akys krypsta į Kinijos rinką kur galima rasti ne vieną tikrai pigesnį variantą su kartais net ir didesniu funkcijų pasirinkimu.
(2) 2017-12-29 -12
Vairuotojai visada įspėjami stengtis nenuleisti akių nuo kelio. Visgi, greičio ribojimai, noras vairuoti ekonomiškai ir, reikia pripažinti, išmanūs greičio matuokliai, ragina vis dažniau akis nuleisti į spidometrus. Tačiau tai galima išspręsti labai paprasto prietaiso pagalba.
(1) 2017-12-29 1
Jeigu domitės kiniškų elektroninių aksesuarų pasiūlymais, tai greičiausiai sutiksite, kad Kinijos elektroninėse parduotuvėse prekių asortimentas yra itin įvairius. Šiuo atveju bene labiausiai džiugina tai, kad kinai taip pat niekada nelinkę delsti, kas reiškia, kad daugybę naujos kartos elektroninių aksesuarų galima rasti net ir paskutiniuose šių metų išpardavimuose.
(0) 2017-12-28 -4
Šiomis dienomis baterijos tarnavimo laikas yra viena svarbiausių išmaniojo telefono savybių. Kuo rečiau reikia krauti savo įrenginį – tuo geriau, o su šia mintimi sutiks kiekvienas. Kai kurie vartotojai net ir patį telefoną renkasi pagal gamintojų pateikiamą baterijos tarnavimo laiką tam, jog įkrovimas taptų kuo rečiau atliekamu veiksmu.
(0) 2017-12-28 -5
Technologijos taip juda į priekį, jog šiai dienai tikriausiai jau nieko nestebina ir robotizuoti dulkių siurbliai, kurie tampa vis populiaresni Lietuvoje. Žinoma, jų kaina nėra žema, tačiau Kinijos rinkoje galima rasti ir tikrai itin patrauklių pasiūlymų, kurie leis pačiais pigiausiais būdais išbandyti robotizuotą dulkių siurblį.
(0) 2017-12-28 -5
Populiariausių gamintojų belaidžiai ausinukai dažniausiai išsiskiria ne tik aukšto garso kokybe, tačiau ir pakankamai didele kaina. Tokie belaidžiai ausinukai kaip „Apple AirPods“ yra įkandami tikrai ne visiems, todėl Kinijos kompanijos turi pasiūlyti labai panašią alternatyvą už gerokai mažesnę kainą.
(0) 2017-12-27 9
Kaip jau visi tikriausiai žinome – naujasis „Vernee X“ jau pradėtas pardavinėti oficialiame gamintojo puslapyje, o taip pat ir internetinėje parduotuvėje „Gearbest“. Šiuo metu pradėti tik išankstiniai pardavimai, o pirmieji modeliai pirkėjus pasieks tik sausio mėnesio antroje pusėje. Tačiau įdomiausias klausimas – kaip gi veikia šis naujas išmanusis telefonas?
(3) 2017-12-27 0
Mūsų namuose - vis daugiau išmanių prietaisų. Tai patinka ne visiems, tačiau kai kurie išmanūs įrenginiai yra labai naudingi. Pavyzdžiui, šis išmanusis „Xiaomi Philips Eyecare Smart Lamp 2“ šviestuvas pasižymi įspūdį keliančiais bruožais.
(0) 2017-12-27 10
Vietiniam Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojui „Ulefone“ šie metai buvo kaip niekada sėkmingi. Šiuo atveju džiugina ir tai, kad gamintojas nuolatinę pažangą demonstruoja ne kuo kitu, o būtent realiais darbais.
(0) 2017-12-25 17
Jeigu bent kartą teko domėtis Kinijos elektroninėse parduotuvėse pateikiamais pasiūlymais, tai greičiausiai sutiksite, kad kinams tikrai netrūksta kūrybiškumo. Norint tai pajusti tiesiog pakanka pasidomėti įvairiais smulkiais elektroniniais aksesuarais.
(0) 2017-12-23 0
Įvairių elektroninių aksesuarų pasiūla Kinijos elektroninėse parduotuvėse keičiasi bei plečiasi itin greitai. Būtent dėl tos priežasties mažesnį populiarumą turinti elektronika kartais lieka išvis nepastebėta. Vis dėlto šią susiklosčiusią situaciją šiuo metu bent jau iš dalies padeda spręsti kiekvieną savaitę rengiami išpardavimai.
(0) 2017-12-22 0
Kinijos kompanija „Vernee“ šiemet pristatė ne vieną išmanųjį telefoną, tačiau bene daugiausiai dėmesio susilaukė šį rudenį pristatytas „Vernee Mix 2“, kuris išsiskyrė tiesiog puikiu dizainu. Šio modelio išskirtinės savybės – 3 ekrano kraštinės yra beveik berėmės, o pats ekranas pasižymi 18:9 formatu. Žinoma, tai tapo 2017 metų mada, o „Vernee“ prisijungė prie gausybės kitų gamintojų, kurie pristatė itin panašius įrenginius.
(8) 2017-12-22 20
Internete galima rasti pačių įvairiausių prekių. Visgi, kai kurių apibūdinimai verčia pakelti antakius. Kas per velnias yra taktinis rašiklis? Kodėl jis minimas prie savigynos priemonių, nors neturi jokio peilio, dujų ar elektros šoko įrenginio?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos