Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Apranga, avalinė, aksesuarai (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2017-11-30 -12
Dabar prasideda tas laikas, kai jau reikia priimti sprendimus. Ką artėjančių švenčių proga dovanosite savo artimiesiems? Ar jau turite visų dovanų sąrašą? Ką dovanosite savo draugui, vaikinui, tėčiui, broliui ar bendradarbiui? Tam, kad padėtume sugalvoti ar bent jau suteiktume šiek tiek įkvėpimo siūlome peržvelgti šį labai ilgą vyriškų dovanų sąrašą. Jis sudarytas remiantis populiariausiais daiktais, kokius renkasi vyrai visame pasaulyje.
(2) 2017-11-22 3
Dabar - pats geriausias laikas apsipirkti Kalėdoms. Juodojo penktadienio nuolaidos siaubia internetines parduotuves ir verčia pirkėjus nuo kėdžių. Į šį kasmetinį chaosą įsitraukė ir Gearbest.com, tik čia nuolaidos tęsiasi kiek ilgiau. Todėl šiame straipsnyje išskyrėme 10 pačių populiariausių „Xiaomi“ gaminių, kuriems iš tikro suteiktos solidžios nuolaidos ir dabar yra pats geriausias laikas įsigyti.
(2) 2017-11-15 -5
Išmaniosios technologijos šiomis dienomis juda tiesiog neįtikėtinais tempais į priekį. Kas anksčiau atrodo nerealu arba galbūt nenaudinga – dabar tampa geriausiai parduodamais daiktais ir diktuoja madas. Ar kas nors iš Jūsų anksčiau pagalvojo apie tai, jog Jūsų kuprinė gali turėti USB įkrovimo jungtį?
(0) 2017-11-03 1
Šių laikų gyvenimo būdas pasižymi mobilumu. Tai reiškia, kad vis daugiau žmonių keliauja tiek poilsio, tiek darbo reikalais. Elektronikos prietaisus tenka pasiimti su savimi, o tam reikalingas geras krepšys ar kuprinė. Pirkėjų geriausiai įvertinta nešiojamojo kompiuterio kuprinė yra pagaminta iš kokybiškų medžiagų turi kelis panaudojimo režimus ir patogiai išdėstytus skyrelius.
(0) 2017-10-25 4
Kompanija "Xiaomi" daug kam žinoma kaip viena žinomiausių išmaniųjų telefonų gamintojų, ir ne tik Kinijos rinkoje, bet ir visame pasaulyje. Tačiau ji užsiima ne tik telefonais - pastaruoju metu ji gan stipriai veržiasi į siauresnio profilio produktų grupes, į kurių tarpą patenka iš šios firmos siūlomi išmanieji sportiniai bateliai "Xiaomi Smart Sneakers".

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos