Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Baterijos, įkrovikliai, saulės elementai (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(10) 2019-03-11 16
Turbūt nesuklysime sakydami, kad gyvename baterijų amžiuje. Jos mus lydi praktiškai visur. Pradedant paprasčiausiais žibintuvėliais ir baigiant elektromobiliais. Tad šįkart pasižiūrėkime kokios įkraunamos baterijos yra itin populiarios Kinijoje ir už jos ribų bei kokie būna tokių baterijų įkrovikliai.
(1) 2019-02-24 3
„Xiaomi“ kompanija gamina itin daug bei įvairių prietaisų ir tai jau turbūt mažai ką stebina. Štai kad ir „Xiaomi 5 Fast Charger“. Tai yra universalus USB įkroviklis, kuris vienu metu gali įkrauti 6 skirtingus elektronikos prietaisus bei palaiko greitąjį įkrovimą „QuickCharge 3.0“. Pirkėjai šiam prietaisui negali pagyrų, o ką apie jį galvoja apžvalgininkai? Štai ką sako vienas iš jų.
(1) 2019-02-20 0
„Xiaomi 5 Fast Charger“ – tai universalus USB įkroviklis, kuris yra aprūpintas net 5 standartinėmis USB jungtimis ir taip pat dar turi vieną USB C tipo jungtį. Šis geromis mobilumo savybėmis išsiskiriantis USB įkroviklis dar gali pasigirti greito įkrovimo „QuickCharge 3.0“ techninio sprendimo palaikymu bei ypatingas tampa dėl tos priežasties, nes maksimaliai gali užtikrinti 60 W siekiančią išėjimo galią.
(1) 2018-10-17 0
Kinijos rinka visada domina įdomiais produktais. Kartais joje randame ir perkame tokius daiktus, apie kuriuos anksčiau net nebuvome pagalvoję. Štai 5 įdomūs daiktai iš Kinijos, kurie gali jus sudominti:
- vos kelis eurus kainuojantis elektrinis ledo grandiklis
- belaidė barzdaskutė (25 % nuolaida)
- magnetinis rašiklis (23 % nuolaida)
- USB įtampos matuoklis (53 % nuolaida)
- automatinis litavimo pistoletas (52 % nuolaida)
(5) 2018-10-13 3
Išmanieji telefonai mus labai greitai pripratino prie patogių šiuolaikiškų sprendimų. Todėl visiškai nenuostabu, kodėl vis daugiau pirkėjų domisi kaip papildomo funkcionalumo namuose būtų galima suteikti ir kitiems prietaisams.
(0) 2018-10-03 -3
Kinijos turgelis visada stebina produktų gausa ir kainomis. Daug įdomybių savo kraštų parduotuvėse tiesiog nerastume, o kitos čia kainuoja kelis kartus brangiau. Atrinkome dar 5 įdomius daiktus iš Kinijos, kurie yra savaip įdomūs ir naudingi:
- Psichiką raminantis švelnių garsų aparatas
- Automatinė matavimo juosta su 5 gulsčiukais ir net lazeriu
- Tikros odos krepšys kompiuteriui
- Universalus kelioninis išmaniųjų prietaisų įkroviklis 3 viename
- Silikoninis patiesalas darbo vietai
(3) 2018-09-28 0
Ne tik išmaniųjų telefonų segmente technologijos žengia septynmyliais žingsniais pirmyn, bet ir jų baterijų įkrovikliai su kiekviena diena tampa vis labiau technologiškai pažangesnis. Štai, kad ir belaidis išmaniųjų telefonų įkroviklis „Xiaomi Qi“, kuris tinka daugeliui išmaniųjų telefonų, palaiko greitąjį įkrovimą ir turi apsaugą nuo trumpo jungimo, perkrovimo ir perkaitimo.
(0) 2018-09-24 2
Kinijos elektroninės parduotuvės kiekvieną savaitę rengia daug išpardavimų. Kai kurie jų būna gana išskirtiniai, nes pristato ne tik pirkėjų jau pamėgtus pirkinius, bet ir įvairius naujus pasiūlymus.
(0) 2018-07-11 -2
Kartais iki pilnos laimės trūksta kokios nors smulkmenos. Gerai tai, kad mus džiugina apsipirkimas, o Kinijos rinkoje galima surasti visai nebrangių ir tikrai naudingų daiktų. Štai 20 įvairių įdomių daiktų, kurių kaina nesiekia nei 20 eurų.
(2) 2018-06-07 0
Į šį daikčiuką galima įvairiai žiūrėti, bet tik nepamanykite, kad tai yra įprastas ir paprastas kišeninis žibintuvėlis. Tikrai taip nėra, tai būtų gerokai per paprasta „Xiaomi“ kompanijai, kuri ir iš niekuo neišsiskiriančio įrenginio sugeba padaryti kažką tokio, kas būtų itin naudinga kasdienėje veikloje.
(2) 2018-05-20 3
Jeigu mėgstate įsigyti įvairius elektroninius aksesuarus, tai greičiausiai sutiksite, kad bene didžiausias pastarųjų daiktų pasirinkimas yra siūlomas Kinijos elektroninėse parduotuvėse. Praktika taip pat rodo, kad įvairius aksesuarus geriausia įsigyti išpardavimų metu, kadangi jų metu būna pristatomi ir nauji iki šiol dar nematyti pasiūlymai.
(1) 2018-05-06 7
Tenka pripažinti, kad vasaros sezonas daugeliui iš mūsų ypatingas ne tik dėl atostogų, bet ir dėl įdomių bei nepamirštamų kelionių. Šiuo atveju įdomu ir tai, kad šiuolaikinės išvykos yra iššūkis ne tik mums, bet ir kartu su mumis nuolatos keliaujantiems asmeniniams elektroniniams įrenginiams. Kitaip sakant, šiuolaikiniame pasaulyje išsiversi be išorinės baterijos yra sunkiai įmanoma. Vis dėlto greičiausiai sutiksite, kad ilgesniam laikui išvykus į gamtą gali nepakakti net ir išorinės baterijos resursų.
(0) 2018-03-17 2
Prasidėjus kalendoriniam pavasariui Kinijos elektroninėse parduotuvėse galima rasti vis daugiau ir daugiau įdomių išpardavimų. Šiuo atveju didesnė konkurencija pirkėjui tikrai išeina į naudą, kadangi tai pardavėjus atitinkamai verčia koreguoti kainas.
(0) 2018-02-28 4
Dabar, dažnu atveju, turime net po kelis išmaniuosius įrenginius. Ar tai būtų išmanieji telefonai, planšetės, muzikos grotuvai ir taip pat. Visi jie reikalauja energijos ir kartais atsitinka taip, kad tiesiog net trūksta laisvos rozetės jiems įkrauti.
(0) 2017-12-15 0
Kinijos internetinė parduotuvė „Cafago“ atsiuntė pranešimą su dviem nuolaidos kodais įdomiems produktams, kurie galėtų sudominti technologijomis besidominčius skaitytojus. Dalinamės šiais pranešimais ir kodais.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos