Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Prekės namams: buitinė technika, išmanieji namai (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2021-04-18 9
„Xiaomi Dreame XR Premium yra vienas naujausių kompanijos belaidžių dulkių siurblių. Aš turiu vyresnį jo brolį Xiaomi Dreame V9P. Aš jau dariau jam apžvalgą ir likau juo patenkintas. Po tos apžvalgos sulaukiau daug teigiamų atsiliepimų ir žmonės, įsigiję Xiaomi Dreame V9P, liko šiuo galingu siurbliu labai patenkinti. Tai yra labai kokybiškas, galingas belaidis dulkių siurblys. O dabar turime naujieną – Xiaomi Dreame XR Premium. Tai dar papildomai patobulinta siurblio versija ir pasižiūrėsime ko ji yra verta.“
(0) 2021-04-17 5
Vasara - atostogų ir malonumų metas, bet turintiems sodybą, kone visi savaitgaliai būna paaukoti žolės pjovimui. Tačiau šį darbą galima patikėti robotui. „Devis“ vejos pjovimo robotas yra 2020-ųjų metų modelis, kuris viską padarys už jus. Jums beliks tik ilsėtis ir programėlėje nurodyti kada ir kurią vietą šienauti. Robotas pats grįš įkrauti baterijos, tęs darbą ir net nebijo netikėto lietaus. Geriausia, kad jis kainuoja 4-8 kartus pigiau nei Lietuvoje.
(0) 2021-04-16 14
„Roidmi EVE Plus“ - vienas naujausių „Xiaomi“ ekosistemos kompanijos robotų dulkių siurblių. Ir turbūt pigiausias tarp tų, kurie turi automatinę atliekų surinkimo stotelę. O kaip gi šis siurblys darbuojasi realiomis sąlygomis, ką jis gali pasiūlyti ir ar tikrai vertas savo kainos? Apie viską šioje apžvalgoje.
(0) 2021-04-15 1
„Xiaomi“ ekosistemos kompanija „JIMMY“ ką tik pristatė net 3 belaidžius dulkių siurblius ir tai yra patys pažangiausi bei galingiausi siurbliai, kokius tik kompanija yra pagaminusi. Ir dabar jiems taikomi specialaus anonso pasiūlymai bei siurbliai siunčiami tiesiai iš Lenkijos sandėlio.
(0) 2021-04-11 6
Ar nebūtų šaunu, jei ryte atsibudus - užuolaidos pačios atsitrauktų? O vasarą, padidėjus kambario temperatūrai, užuolaidos pačios pritemdytų kambarį ir saulės spindulių patekimą? Visa tai ir dar daugiau gali pasiūlyti štai šis įdomus ir labai geros kainos prietaisas.
(0) 2021-04-08 0
Geriausi pasiūlymai iš Vokietijos:

- „Viomi S9“ robotas - pažangiausias kompanijos robotas su atliekų surinkimo stotele;

- „Viomi V3“ robotas - galingas sausas ir drėgnas valymas, lazerinė navigacijos sistema, dezinfekcija;

- „Viomi SE“ robotas - išskirtinis plovimas ir puiki kaina;

- „Viomi V2 Pro“ robotas - vienas populiariausių kompanijos robotų už geriausią kainą.
(0) 2021-04-06 3
„Neatsvor X600 Pro“ - ypatingai populiaraus ir puikiai pirkėjų bei apžvalgininkų vertinamo „Neatsvor X600“ siurblio atnaujinimas. Kuo gi naujausias siurblys pasižymi, ką sugeba, kuo skiriasi nuo „Neatsvor X600“ ir kiek kainuoja? Apie viską šiame straipsnyje.
(0) 2021-04-04 -4
Naujausi GeekMaxi pasiūlymai:

- „Easter Sale“ išpardavimas, akcijos ir geriausi pasiūlymai;

- „Xiaomi WalkingPad A1 Pro“ ėjimo takelis iš Europos sandėlių;

- „Xiaomi XQIAO OVICX Q2S“ ėjimo/bėgimo takelis iš Europos sandėlių;

- „Xiaomi WalkingPad R1 Pro“ ėjimo/bėgimo takelis iš Europos sandėlių.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos