Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Prekės namams: buitinė technika, išmanieji namai (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2018-03-19 -1
Ar kartais pravėrę šaldytuvo duris jaučiate nemalonų kvapą? Iš tiesų, nieko keisto, kad jis susidaro. Šaldytuve laikome pačius įvairiausius maisto produktus. Kai kurie iš jų natūraliai skleidžia stiprius kvapus, kurie nuolat maišosi. Kiti yra drėgni ir leidžia daugintis bakterijoms. Tačiau „Viomi Herbaceous Refrigerator Air Clean Facility Filter“ yra labai paprastas įrenginys, kuris gali padėti bent šiek tiek tą nemalonų kvapą numalšinti.
(0) 2018-03-17 2
Prasidėjus kalendoriniam pavasariui Kinijos elektroninėse parduotuvėse galima rasti vis daugiau ir daugiau įdomių išpardavimų. Šiuo atveju didesnė konkurencija pirkėjui tikrai išeina į naudą, kadangi tai pardavėjus atitinkamai verčia koreguoti kainas.
(3) 2018-03-14 -3
Visur gerai, bet namie geriausia. Čia jaučiamės patogiausiai, čia turime savo vietą ir galime labiausiai atsipalaiduoti. Visgi, visada yra ką patobulinti. Štai 10 daiktų, kurie pravers bet kuriuose namuose.
(2) 2018-03-13 11
Gal ne taip plačiai kaip išmanieji telefonai, bet ir robotai dulkių siurbliai pasaulyje tampa vis populiaresni. „iRobot“ kompanija, sukūrusi „Roomba“ prekės ženklą, gal ir nėra taip plačiai žinoma, kaip tokie technologijų gigantai „LG“ ar „Samsung“, bet su savo unikaliomis robotų dulkių siurblių savybėmis ir navigacijos sistemomis gana greitai tapo rimtu rinkos dalyviu.
(1) 2018-03-12 1
Greičiausiai sutiksite, kad Kinijos elektroninės parduotuvės garsėja ne tik išmaniaisiais telefonais. Jose dabar jau galima įsigyti pačių įvairiausių aksesuarų, kurių dažniausiai tikrai nerasite Lietuvos elektroninėse parduotuvėse.
(0) 2018-03-03 -5
Kinijos elektroninėse parduotuvėse galima rasti daugybę pačių įvairiausių elektroninių aksesuarų. Taip pat ne paslaptis, kad kai kuriuos daiktus pirkėjai itin greitai įvertina bei pradeda rekomenduoti kitiems.
(0) 2018-02-27 4
Nuosava orų stotelė namie yra didžiulis privalumas. Televizinės ar internetinės orų prognozės tikrai ne visada atitinka už lango matomą faktinę situaciją. Kaip tik dėl šios priežasties meteorologines orų stoteles namie naudoju jau ne vienerius metus.
(3) 2018-02-27 4
Kiekvienas televizorius gali būti išmaniu. Jūs neprivalote taikytis prie kažkieno nustatyto tvarkaraščio, rinktis iš nemėgstamų televizijos laidų ir susitaikyti su ribotomis savo neišmanaus televizoriaus galimybėmis. „X96 Mini“ leidžia naudotis programėlėmis, žiūrėti „Netflix“ programą, naršyti internete ir kur kas daugiau.
(3) 2018-02-26 7
Mes save apsikrauname rūpesčiais ir rutina. Namai, kurie turi teikti ne tik saugumo jausmą, bet ir tik geriausias emocijas. Tam reikia pasistengti - palaikyti tvarką, gerai apgalvoti interjero dizainą, o ir kelios juokingos smulkmenos dali praversti. Štai 10 juokingų daiktų iš Kinijos, kurie gali pralinksminti ir šalčiausią dieną.
(0) 2018-02-22 0
Jeigu kada nors anksčiau teko domėtis šiuolaikiniais LED apšvietimo sprendimais, tai greičiausiai sutiksite, kad bene geriausia jų dairytis Kinijos elektroninėse parduotuvėse. Kitaip sakant, kinai šiuo metu gali pasiūlyti ne tik itin įvairius, bet ir kiekvienam už prieinamą kainą tinkančius LED tipo aksesuarus.
(2) 2018-02-21 6
Namai - tai mūsų tvirtovė. Namie jaučiamės patogiausiai ir saugiausiai. Visgi, viską galima patobulinti ir tam nereikia storos piniginės. Štai 10 daiktų namams, kurie nekainuoja nei 10 eurų, bet gali suteikti patogumo, saugumo ar tiesiog papildomo žavesio.
(3) 2018-02-19 2
Šiais laikais vis daugiau mūsų buitinių prietaisų tampa išmaniais. Kartais atrodo, kad to visai nereikia, tačiau išmaniosios lemputės gali iš tikrųjų palengvinti gyvenimą. Pavyzdžiui, „Xiaomi Yeelight AC220V“ Kinijoje yra geriausiai pirkėjų vertinama išmanioji lemputė, šviečianti net 16 milijonų spalvų. Kuo ji tokia gera?
(0) 2018-02-18 2
Kinijos Naujieji metai (šiais metais prasideda vasario 16 d.) kinams yra viena svarbiausių švenčių. Šiuo laikotarpiu (ši šventė trunka 15 dienų) kinai į šalį atideda visus įprastus kasdienius darbus, todėl šiokia tokia ramybė įsivyrauja net ir Kinijos elektroninėse parduotuvėse.
(2) 2018-02-15 0
Žmogus visuomet stengiasi pasilengvinti sau gyvenimą. Kiekvieną darbą norime atlikti tam sueikvodami mažiausią įmanomą energijos kiekį. Tačiau kartais net ir patys nesusimąstome, kiek nedaug tereikia, kad kuri nors kasdienė užduotis taptų kur kas paprastesne. Štai 10 daiktų, apie kuriuos nepagalvojate, nors jie gali stipriai palengvinti jūsų gyvenimą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos