Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Prekės namams: buitinė technika, išmanieji namai (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi susiję įrašai iš rubrikos:
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
(2) 2018-01-17 1
Atkeliavusi žiema į Lietuvą atnešė ne tik sniego, tačiau ir šalčius. Neretai eilinis lietuvis susiduria su šildymo namuose problemomis, nes šilumos paprasčiausiai būna per maža ir tuomet tenka pirkti papildomus šildytuvus. Tai ypač aktuali problema butuose, kur nėra galimybės reguliuoti šilumą. Paprasčiausias būdas išspręsti problemą - nusipirkti elektrinį radiatorių. Lietuvoje jų yra pačių įvairiausių, bet dažniausiai jie yra pakankamai dideli ir apie didelį mobilumą kalba neina.
(1) 2018-01-16 3
Ką gali jūsų žadintuvas? Tikriausiai ryte nuskamba nemalonus pypsėjimas, galbūt įsijungia radijo imtuvas. Visgi, šiuolaikiniai prietaisai gali kur kas daugiau nei seni žadintuvai.
(0) 2018-01-16 0
„Xiaomi Mijia“ išmanioji stalinė lempa susilaukė didžiulės sėkmės geriausio dizaino apdovanojimuose. „Xiaomi Mijia“ tikrai nebuvo lengva laimėti šį apdovanojimą. Siekdama šio Hanoveryje įsikūrusio Tarptautinio Dizaino Forumo „IF“ apdovanojimo, „Xiaomi Mijia“ išmanioji stalinė lempa turėjo įveikti net 5500 konkurentų iš 59 šalių. Tad kuo ši lempa taip sužavėjo tarptautinius dizaino ekspertus?
(0) 2018-01-11 8
Naujųjų metų pradžia - puikus metas atsinaujinti. Tai reikėtų daryti ir namie, ir darbe. Ši LED stalinė lempa ne tik suteiks patogų apšvietimą jūsų darbo stalui, bet ir pasirūpins keliomis kitomis funkcijomis. Geriausia tai, kad šis modernus įrenginys kainuoja visai nedaug.
(0) 2018-01-08 2
Kaip stengiatės ilgiau išlaikyti nesugedusį maistą? Tikriausiai išpakuotą maistą dedate į indelius, o tada - į šaldiklį. Visgi, pakuotė kai kuriems produktams yra būtina ir jokia dėžutė jos pakeisti negali. Tačiau ir savo virtuvėje maistą galite išsaugoti sandariose vakuuminėse pakuotėse. Kaip?
(0) 2018-01-08 -1
Jeigu laikas nuo laiko apsilankote Kinijos elektroninėse parduotuvėse, tai greičiausiai sutiksite, kad ten visuomet galima rasti įdomių elektroninių aksesuarų. O kas įdomiausia, dauguma jų būna itin praktiški. Daugelis potencialių pirkėjų pripažįsta, kad kai kurie kiniški aksesuarai atrodo tarsi iš fantastikos srities, tačiau plačiau pagalvojus apie jų galimą paskirtį vėliau tenka pripažinti, kad jie dažnai siūlo itin racionalius ir iki šiol dar niekam nematytus sprendimus.
(0) 2018-01-05 0
Daugelis sutinka, kad metų pradžia puikiai tinka naujiems iššūkiams. Vis dėlto greičiausiai sutiksite, kad šis laikotarpis taip pat tinkamas ir senoms svajonėms įgyvendinti. Pavyzdžiui, galbūt jau seniai domitės tam tikru aksesuaru iš Kinijos, tačiau vis dar nedrįstate jo įsigyti.
(4) 2018-01-04 1
Žibintuvėlis šiuo metu yra neatsiejama kasdienės mantos dalis. Temsta labai anksti, o ir debesuotos dienos tikrai nepadeda susigaudyti įvairiuose pakampiuose aplink namus. Nors labai aukštos kokybės žibintuvėliai kainuoja labai didelius pinigus, geriausiai vertinamas Gearbest.com žibintuvėlis yra visai pigus.
(0) 2018-01-03 1
„YWXLight E27“ nėra paprasta LED lemputė. Ji net neužtikrina labai kokybiško apšvietimo. Tai - dekoratyvinė lemputė, kuri šiuolaikinių technologijų dėka kuria realistišką liepsnos įspūdį. Bet kaip?
(0) 2017-12-28 -5
Technologijos taip juda į priekį, jog šiai dienai tikriausiai jau nieko nestebina ir robotizuoti dulkių siurbliai, kurie tampa vis populiaresni Lietuvoje. Žinoma, jų kaina nėra žema, tačiau Kinijos rinkoje galima rasti ir tikrai itin patrauklių pasiūlymų, kurie leis pačiais pigiausiais būdais išbandyti robotizuotą dulkių siurblį.
(3) 2017-12-27 0
Mūsų namuose - vis daugiau išmanių prietaisų. Tai patinka ne visiems, tačiau kai kurie išmanūs įrenginiai yra labai naudingi. Pavyzdžiui, šis išmanusis „Xiaomi Philips Eyecare Smart Lamp 2“ šviestuvas pasižymi įspūdį keliančiais bruožais.
(0) 2017-12-20 5
Dažnai tenka pripažinti, kad tarptautiniu mastu žinomi gamintojai gamina geresnę produkciją nei kinai, bet už tai ir prašo kelis kartus didesnės kainos. Vis dėlto kartais pasitaiko ir išimčių. Ir šiuo atveju didžiausias vietinių Kinijos gamintojų pranašumas išryškėja tuomet, kai iš arčiau tenka susipažinti su buitinės technikos prietaisais. Greičiausiai teko girdėti, kad kinai garsėja savo išmaniaisiais dulkių siurbliais, tačiau, patikėkite, jie taip pat pakankamai naujovių jau įdiegė ir įprastuose dulkių siurbliuose.
(0) 2017-12-18 6
„Xiaomi“ kompaniją be jokios abejonės esate girdėję. Tai - didelis ir garsus elektronikos, išmaniųjų prietaisų, saugumo įrangos ir paprasčiausių buitinių prietaisų gamintojas. Visgi, šalia „Xiaomi“ vardo dažnai minimi ir kiti - „viomi“, „mijia“, „huami“, ir „zmi“ yra garsiausi iš vadinamosios MI šeimos. Kuo skiriasi šie prekiniai ženklai ir kaip jie atsirado šiltame „Xiaomi“ pavėsyje?
(1) 2017-12-15 -21
Seniai kartojome, kad nėra tokių daiktų, kurių „Xiaomi“ nenorėtų gaminti ir tobulinti. Pavyzdžiui, jūsų paprastas rankinis skustuvas taip pat gali būti pakeistas nauju „Xiaomi H600“. Kuo jis ypatingas? Įdomu tai, kad šį kartą „Xiaomi“ nepasiūlė jokio išmanumo, tad koks čia patobulinimas?
(0) 2017-12-12 7
Tenka pripažinti, kad išmanieji įrenginiai šiuo metu leidžia kur kas lengviau atlikti daugelį įprastų ir dažnai pasikartojančių užduočių. Pavyzdžiui, dulkių siurbliu greičiausiai bent kartą per mėnesį tenka pasinaudoti kiekvienam skaitytojui. Tačiau ar žinojote, kad šį gana monotonišką ir neįdomų darbą jau gana seniai tiesiog galite patikėti išmaniajam dulkių siurbliui?

Portalo rubrikos

Akiratis
Rinka
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai

Jūsų požiūris