Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Video įranga (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-08-17 -2
Trumpai pasidalinsiu įspūdžiais apie kelis produktus, kuriuos šią vasarą užsakiau iš Kinijos parduotuvės „Gearbest“. Pirmiausia apie IP kamerą „ESCAM G02“.
(0) 2017-07-29 -1
Kinų sugebėjimais kurti išmaniuosius telefonus ar fizinius aktyvumo asistentus jau spėjo įsitikinti tiek europiečiai, tiek amerikiečiai. Vis dėlto vietiniai Kinijos gamintojai šiose rinkose turi santykinai daug konkurentų, todėl greičiausiai dar ilgai liks tik stipriais vidutiniokais. Tačiau, pavyzdžiui, kai kalba pakrypsta apie TV priedėlių gamybą ar mažų gabaritų kompiuterius, čia kinai šiuo metu gali būti laikomi vienvaldžiais rinkos lyderiai.
(2) 2017-07-27 32
Jei dažnai vairuojate, jums vaizdo registratorius yra tiesiog būtinas. Rinkoje yra visa gausybė pasiūlymų, tačiau išsirinkti patį geriausią vis tiek sunku. Šiandien siūlome susipažinti su bene geriausiu automobiliniu vaizdo registratoriumi, nekainuojančiu nei 100 eurų.
(0) 2017-07-26 -4
Vietiniai Kinijos gamintojai vasarą leidžia tikrai aktyvai. Analogiškas tendencijas nesunku pastebėti ir Kinijos elektroninių parduotuvių išpardavimuose. Kitaip sakant, kinai šią vasarą naujų pasiūlymų greičiausiai neprituks, o tai bene geriausiai šią savaitę patvirtina „Half Price Flash Sale“ išpardavimas.
(4) 2017-07-25 4
Iš pirmo žvilgsnio „Xiaomi xiaofang“ pasirodė kompaktiška ir nebloga IP kamerėlė namams, tai nusprendžiau įsigyti per akciją, bet deja, istorija su ja nėra tokia gera, kokia iš tiesų turėtų būti.
(0) 2017-07-20 15
Tyrinėti pasaulį iš tikrųjų yra smagu ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems. Ir suaugę žmonės dažnai atlieka įvairius eksperimentus, domisi, kaip pagaminti daiktai, koks yra juos supantis pasaulis. Todėl šįkart atrinkome 6 pigius, bet labai įdomius elektroninius prietaisus, kurie padės pažinti mus supančią aplinką.
(8) 2017-07-13 4
Šiais laikais pasirūpinti automobiliniu vaizdo registratoriumi turėtų kiekvienas. Šis paprastas ir pakankamai nebrangus įrenginys gali padėti išvengti didelių bėdų, kuomet įvyksta autoįvykis. Tačiau kartais registratoriai būna tiesiog per dideli ir erzina nuolat sėdėdami matymo lauke. Šis - visiškai kitoks. Jis mažas, gali slėptis už veidrodėlio ir yra labai pigus.
(0) 2017-07-10 -2
Šiais laikais kamerų aplinkui nuolat daugėja. Jomis norime apsaugoti savo artimuosius ir turtą. Protinga savo automobilį taip pat apginkluoti kamerų pora, kad avarijos atveju bent jau galėtumėte pabandyti įrodyti, kad kaltė buvo ne jūsų. Vaizdo registratorių būna įvairių, o štai šis atkeliauja net su dviem atskiromis kameromis.
(0) 2017-07-09 6
Įpusėjusi vasara visada primena apie prabėgusią pirmąją metų pusę. Šis periodas įdomus ir tuo, nes Kinijos elektroninės parduotuvės stengiasi pasigirti savo pirmųjų šešių mėnesių pasiekimais.
(4) 2017-07-07 7
Išmanieji televizoriai pamažu tampa kasdienybe, tačiau TV priedėliai dėl savo universalumo bei gerų mobilumo savybių ir toliau išlieka paklausia preke. Bene pagrindinė to priežastis – galimybė leidžianti antram gyvenimui prikelti ne tik išorinius monitorius, bet ir jau gerokai senstelėjusius televizorius.
(1) 2017-07-06 7
Jei esate vienas iš tų, kuris nori fiksuoti kiekvieną savo gyvenimo akimirką, tikriausiai jau turite ne vieną kamerą. Visgi, šnipų įrangą primenantys akiniai praverstų netgi jums. Nesvarbu ar norite iškrėsti pokštą draugui ir nufilmuoti jo reakciją, ar norite užfiksuoti savo ekstremalius žygius, ši kamera tikrai pravers, ypač, kai kainuoja tiek mažai.
(1) 2017-07-03 0
Vietiniai Kinijos gamintojai keletą paskutinių mėnesių itin aktyviai pristatinėja naujus elektroninius aksesuarus. Tokios tendencijos skatina elektronines parduotuves ieškoti būdų kaip apie šias naujienas pranešti savo potencialiems pirkėjams.
(0) 2017-06-25 -4
Birželio mėnesis Kinijos elektroninėms parduotuvėms buvo gausus ne tik išpardavimais. Akivaizdu, kad kinams savo sandėlius šį mėnesį taip pat pavyko pasipildyti ir vietinių gamintojų nauja produkcija.
(1) 2017-06-21 5
Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ skambiai pradėjusi pirmąjį vasaros mėnesį analogiškai taip pat ruošiasi jį ir užbaigti. Bene geriausias to įrodymas šį kartą – „Last Wave on June“ išpardavimas.
(0) 2017-06-18 -4
Tam tikri elektroniniai aksesuarai išlaiko santykinai didelį populiarumą ištisą sezoną. Ir šiuo atveju kalbame tikrai ne apie išmaniuosius telefonus, planšetinius ar nešiojamus kompiuterius - šią elektroniką jau galima priskirti pirmo būtinumo prekėms be kurių sunkiai įsivaizduojame savo kasdienybę. Tuo tarpu išmanieji laikrodžiai, fiziniai aktyvumo asistentai, veiksmo kameros, ausinės ar virtualios realybės sprendimai kol kas yra būtent tai, kas domina technologijų rinkos entuziastus, tačiau kur kas rečiau intriguoja likusius pirkėjus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos