Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Gamintojai (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2021-07-15 17
Burnos higiena jau tapo kur kas daugiau nei vien tik paprasto dantų šepetėlio naudojimas. Dabar kompanijos yra sukūrusios daugybę įvairių naudingų įrenginių, padedančių palaikyti puikią dantų būklę, ir vienas tokių - „Xiaomi ENPULY“ tarpdančių valytuvas.
(0) 2021-07-15 7
„Roborock“ - vienas garsiausių robotų gamintojų pasaulyje šįkart pasistengė kaip reikiant. Į mūsų rankas pateko naujausias jų kūrinys - „Roborock S7“ robotas. Ir po bandymų galime drąsiai sakyti, kad tai naują revoliuciją sukelsiantis robotas.
(0) 2021-07-14 -3
„Su 1More kompanija aš susipažinau prieš maždaug penkerius metus ir stebėtina, kaip per tokį trumpą laiką ši Xiaomi ekosistemos kompanija spėjau taip stipriai išaugti bei išpopuliarėti. Ir štai rankose laikau naujausią jų produktą – 1More Comfobuds Pro ANC belaides ausines. Jos jau spėjo susižerti keletą prestižinių apdovanojimų, tarp kurių ir vienas įspūdingiausių. Šios ausinės jau yra pripažintos, kaip geriausią triukšmo slopinimo technologiją turinčios TWS ausinės 2021-aisiais. Ir tai dar ne viskas.“
(1) 2021-07-09 1
„Xiaomi Qingping yra naujausias Xiaomi daikčiukas, kuris matuoja temperatūrą, drėgmę, rodo laiką, savaitės dieną, yra žadintuvas ir net galima Bluetooth ryšiu šį daiktą suporuoti su kitais Xiaomi išmaniųjų namų prietaisais. Šaunus daikčiukas ir šioje apžvalgoje pasižiūrėsime, kaip gi jis matuoja tą temperatūrą bei drėgnumą ir palyginsiu rezultatus su kitais Xiaomi matuokliais.“
(0) 2021-07-06 -1
Oficialus „Xiaomi ROIDMI Eve Plus Robot Vacuum“ pardavėjas išplatino pranešimą, jog nuo liepos 1 d. daugelis valymo prietaisų AliExpress parduodami su labai geromis nuolaidomis, o Lietuvai pardavėjas paruošė specialius kuponus Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos proga.
(0) 2021-06-30 2
„Xiaomi“ ekosistemos kompanijos nepaliauja mūsų stebinti ir čia turime visai neseniai rinkoje „Imilab“ kompanijos pristatytą naujausią išmanųjį laikrodį - „Imilab KW66“. Ką gi jis gali mums pasiūlyti ir ką apie jį sako pirkėjai? Išsiaiškinkime.
(1) 2021-06-27 17
„Poco“ telefonai yra puikiai žinomi dėl savo „žudikiškų savybių ir neįtikėtinai geros kainos“, kaip vidutinės klasės atstovams. Tačiau su „Poco M3“ kompanija įžengė į kitą segmentą. Tai yra pradinio lygio išmanusis telefonas, tačiau tik neskubėkite nurašyti jo. „Poco M3“ už labai žemą kainą siūlo puikias savybes. Tiesą sakant prilygstančias vidutinės klasės išmaniesiems, kaip puikų baterijos tarnavimo laiką, Stereo garsiakalbius ir kt. Pasižiūrėkime įdėmiau ką gi mums siūlo dabar ir 100 eurų nekainuojantis „Poco M3“.
(0) 2021-06-25 2
„Xiaomi Mi Pro 2“ - vienas populiariausių kompanijos el. paspirtukų, kuris šiuos metu parduodamas už puikią kainą. Puikus vaizdo įrašas pademonstruoja paspirtuko galimybes ir Kopenhagos grožybes.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos