Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Garso įranga (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-07-21 -1
Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ šiai savaitei paruošė įdomų išpardavimą, kuriame siūloma įsigyti prekes už ne didesnę nei 30 JAV dolerių kainą.
(1) 2018-07-16 -4
„Xiaomi“ išgarsėjo kaip išmaniųjų telefonų gamintoja. Visgi, jau pačioje kompanijos gyvavimo pradžioje šiuo prekės ženklu imtos žymėti ir ausinės. Vienos iš populiariausių - „Xiaomi Pro HD“. Jų populiarumo paslaptis glūdi aukštoje kokybėje, nesenstančiame dizaine ir viliojančioje kainoje.
(0) 2018-07-14 3
„Bluedio“ yra daugeliui puikiai žinoma kompanija, kuri gamina daugybę skirtingų belaidžių ausinių. Jos daugelį itin domina savo muzikos atkūrimo galimybėmis bei patrauklia kaina ir „Bluedio T3 Plus“ ausinės yra vienos iš geriausių nebrangių belaidžių ausinių rinkoje. Muzikos mėgėjai vardija jos privalumus: 3D garso technologija, kokybė, ilgaamžė baterija, puikus garsas ir taip toliau. Bet ar tikrai jos tokios geros ir neturi trūkumų? Geros, bet trūkumų yra. Apie viską detaliai ir pakalbėsime šioje apžvalgoje.
(0) 2018-07-12 -8
Automobilinis audio stiprintuvas yra tiesiog būtina audiofilo automobilio įrangos dalis. Šis įrenginys sustiprina palyginti silpnus radijo ir grotuvų signalus, kad šiuos galėtų groti galingos kolonėlės. HY-3006 yra palyginti nedidelis automobilinis stiprintuvas, tačiau jis yra labai pigus ir pats perkamiausias Gearbest.com portale.
(0) 2018-07-10 -3
Belaidės ausinės dažnai turi vieną trūkumą - jos turi laidą. Aišku, jis padeda ausinių nepamesti, tačiau „Apple“ išpopuliarino tikrai belaidžių ausinių idėją ir dabar jų nori ne vienas. „AOWO Air7E“ yra stebėtinai pigios ausinės, bet ar jos tikrai geros?
(0) 2018-07-07 -1
Greičiausiai dar pamenate tą faktą, kaip birželio antroje pusėje pateikėme informaciją apie „11.11“ savo dydžiu prilygstantį išpardavimą „6.18“. Norime priminti, kad šią savaitę turite paskutinę galimybę pasinaudoti šio bene didžiausio vasaros išpardavimo pasiūlymais.
(2) 2018-07-06 2
Žaidimams skirtos ausinės yra labai brangios - norėdami įsigyti tikrai kokybiškas aukštos klasės ausines, turite kišenėse paieškoti kelių šimtų eurų. Tačiau egzistuoja ir alternatyvų. Kažkur žaidimams skirtų ausinių rinkos viduryje rasite štai šias „Somic G941“. Šios ausinės nekainuoja labai daug, tačiau stebina savo išvaizda, kokybe ir galimybėmis.
(1) 2018-06-24 0
Šioje apžvalgoje detaliai panagrinėsime du iš pažiūros labai panašius ausinių modelius, tai „KZ ZS5“ ir „KZ ZS6“. Tačiau jos turi ir nemažai skirtumų, tad apie viską iš eilės ir išsamiai.
(0) 2018-06-21 -2
Belaidžių garso kolonėlių pasaulyje pasirinkimas yra didžiulis. Iš tikrųjų, turbūt būtų sunku sukurti objektyvius kriterijus, kurie kiekvienam padėtų išsirinkti tobulą kolonėlę, tad dažnai tenka rinktis pagal kainą. Ir čia pasitaiko įdomų konkurencijos pavyzdžių - štai kainų grupėje iki 30€ pastaruoju metu stipriai susigrūmė „Brelong“ ir „Xiaomi XMYX03YM“ įrenginiai: tai panašiai kainuojančios belaidės kolonėlės, tačiau su skirtingomis funkcijomis.
(0) 2018-06-18 -1
„Xiaomi“ yra garsus elektronikos gamintojas, bet ar nustebsite sužinoję, kad šiuo prekiniu ženklu puošiami ir muzikos instrumentai? Ši keturstygė Havajų gitara, geriau žinoma tiesiog ukulelės vardu, yra išmani - ji turi „Bluetooth“ modulį ir programėlę, kuri padės išmokti groti.
(2) 2018-06-17 1
Internetinė parduotuvė Cafago išplatino pranešimą, kad nusprendė pradžiuginti savo pirkėjus ir skelbia apie nuolaidas bekontakčiam termometrui bei „Original Xiaomi Mi Headphones (relax version)“ ausinėms.
(0) 2018-06-07 -1
„Bluedio“ yra garsus audio technikos gamintojas. T4 ir T5 modeliai yra vieni iš populiaresnių, tačiau neapleidžia nuojauta, kad jie yra beveik vienodi. Net ir kaina labai panaši. Tai kuo skiriasi „Bluedio T4“ ir „Bluedio T5“? Kurios belaidės ausinės geresnės?
(3) 2018-06-03 6
Greičiausiai pamenate tuos laikus, kai namų kino sistema daugeliui buvo savaime suprantamas dalykas. Vis dėlto bėgant laikui paaiškėjo, kad pakankamą efektą puikiai galima sukurti ir su ženkliai mažesnėmis garso sistemomis. Kitaip sakant, kaip įvairias standartines kolonėles pamažu keičia įvairaus tipo belaidės garso kolonėles, tai būtent taip pat analogiškai standartinės namų kino sistemos vietą vis dažniau ir dažniau užleidžia „Soundbar“ tipo universalioms garso sistemoms.
(0) 2018-05-31 2
Ausinių pasaulyje „Xiaomi“ vardas jau tapo puikiai žinomas. Šios kompanijos ausinių pasiūloje yra tikrai daug ir įvairių ausinių, kurios pritaikytos tiek aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą mėgstantiems žmonėms, tiek ir tiems, kurie mėgsta klausytis muzikos būdami ramesnėje būsenoje.
(0) 2018-05-27 -1
Greičiausiai žinote, kad Kinijos elektroninės parduotuvės nuolatos rengia įvairius išpardavimus. Šie išpardavimai kiekvienam iš mūsų yra naudingi dėl tos priežasties, nes visuomet itin greitai leidžia susipažinti su populiariausiomis kiniškomis prekėmis. Be to, nepaneigsi, kad pasitaikius tinkamai progai išpardavimų metu įvarius Kinijoje pagamintus elektroninius aksesuarus taip pat galima įsigyti su papildomomis nuolaidomis.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos