Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Garso įranga (Gadžetų turgelis | Rinka)

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
(0) 2018-01-18 -2
Mėgstate klausytis muzikos, tačiau nepatinka tai daryti naudojantis išmaniuoju telefonu? Niekam ne paslaptis, jog muzikos grotuvai jau nebėra tokie populiarūs kaip buvo anksčiau, tačiau jie vis dar kuriami ir kai kurie yra tikrai verti Jūsų dėmesio.
(1) 2018-01-17 1
„Bluedio“ - garsus garso technikos gamintojas. Kompanijos ausinės yra labai mėgstamos, o ir belaidės kolonėlės yra vertinamos neblogai. Tačiau ši yra kitokia. Tai - belaidė kolonėlė su trimis garsiakalbiais, pasižyminti 3D garso technologija.
(1) 2018-01-15 4
Belaides garso kolonėles galima skirstyti į grupes pagal įvairius aspektus. Priminsime, kad šia tema jau anksčiau esame paruošę keturis įrašus. Vis dėlto ne kiekvienam skaitytojui belaidžių garso kolonėlių skirstymas tik pagal techninius aspektus yra pats svarbiausias.
(1) 2018-01-10 1
Metų pradžia - puikus metas atsinaujinti. Apie tai pradedame galvoti dar gruodį, todėl nieko keisto, kad tai daro įtaką ir mūsų pirkiniams. Štai kokius daiktus Kinijos turgelyje pirkote paskutinį 2017-ųjų metų mėnesį.
(0) 2018-01-05 -4
Belaidės ausinės šiuo metu yra vienos iš pačių perkamiausių ir tai nekeista, nes tai be galo patogus sprendimas. Tačiau verta žinoti, jog belaidės ausinės būna kelių skirtingų tipų - kiekvienas su savais privalumais ir trūkumais.
(1) 2018-01-04 1
Atrodytų, dar visai neseniai „Bluedio“ buvo tik mažai kam žinomas vietinis Kinijos gamintojas. Vis dėlto tenka pripažinti, kad praėję metai šiai bendrovei buvo itin sėkmingi. Kitaip sakant, jeigu „Xiaomi“ visame pasaulyje garsėja savo išmaniaisiais telefonais, tai „Bluedio“ pamažu juda link to, kad taptų gerai žinomu ir pripažintu ausinių gamintoju ne tik Azijoje, bet ir Europoje bei Amerikoje.
(1) 2018-01-02 1
Kai visiškai belaidės į ausis įstatomos ausinės žengė į rinką, jos kainavo kelis šimtus eurų ir veikė nelyginamai prasčiau nei senos geros ausinės su laidu. Visgi, laikai keičiasi ir technologijos tobulėja. Štai QCY Q29 yra labai pigios belaidės ausinės, kurios jau kurį laiką vilioja muzikos mėgėjus. Bet ar jos apskritai kam nors tinkamos? Technologijų žurnalistai iš Slashgear.com teigia, kad jos gali maloniai nustebinti.
(0) 2017-12-28 -3
Populiariausių gamintojų belaidžiai ausinukai dažniausiai išsiskiria ne tik aukšto garso kokybe, tačiau ir pakankamai didele kaina. Tokie belaidžiai ausinukai kaip „Apple AirPods“ yra įkandami tikrai ne visiems, todėl Kinijos kompanijos turi pasiūlyti labai panašią alternatyvą už gerokai mažesnę kainą.
(2) 2017-12-20 0
Kompiuteriniai žaidimai yra geras būdas praleisti laisvalaikį. Tai supranta ir elektronikos gamintojai, ruošiantys šiai nišai vis naujus produktus. Visgi, specialiai žaidimams skirtos ausinės dažnai yra labai brangios. Tuo tarpu neįtikėtinai daug gerų vertinimų Gearbest.com parduotuvėje sulaukiančios žaidimams skirtos ausinės yra neįtikėtinai pigios. Bet ką jos siūlo?
(0) 2017-12-14 0
Pigias arba ne itin brangias ausines esame turėjęs turbūt kiekvienas. Prieš keletą metų jos vis dar buvo su laidais, o belaidės dar nebuvo tokios populiarios, o ir kaina buvo visai kita. Tačiau šiai dienai Kinijos rinkoje galime rasti ne tik pigių ausinukų, tačiau ir pigių belaidžių ausinukų.
(1) 2017-12-05 -7
Dovanos jau perkamos pilnu intensyvumu. Reikia skubėti rinktis, tačiau negalima padaryti klaidų. Ką dovanosite savo draugei, žmonai, mamai ar seseriai? O gal norite pradžiuginti visą šeimą? Pateikiame sąrašą dovanų, kuris, tikimės, bent jau įkvėps ir padės sugalvoti ką padovanoti ne tik jūsų aplinkos moterims, bet ir artimųjų šeimoms, jei norite surasti tokią dovaną, kuri tiktų ir vyrams, ir moterims, ir vaikams.
(2) 2017-12-03 0
Įvairių elektroninių aksesuarų pasiūla Lietuvoje skųstis tikrai negalima, tačiau šiuo atveju taip pat tenka pripažinti, kad Kinijos elektroninės parduotuvės šiuo klausimu yra kur kas lankstesnės. Kitaip sakant, Lietuvos elektronines parduotuves pasiekia tik itin didelę paklausą turintys elektroniniai aksesuarai, kai tuo tarpu vietinėje Kinijos rinkoje jų pasirinkimas yra praktiškai neribotas.
(1) 2017-11-30 -11
Dabar prasideda tas laikas, kai jau reikia priimti sprendimus. Ką artėjančių švenčių proga dovanosite savo artimiesiems? Ar jau turite visų dovanų sąrašą? Ką dovanosite savo draugui, vaikinui, tėčiui, broliui ar bendradarbiui? Tam, kad padėtume sugalvoti ar bent jau suteiktume šiek tiek įkvėpimo siūlome peržvelgti šį labai ilgą vyriškų dovanų sąrašą. Jis sudarytas remiantis populiariausiais daiktais, kokius renkasi vyrai visame pasaulyje.
(0) 2017-11-28 2
Ausinių rinka yra perpildyta gerų produktų. Nors gamintojų labai daug, tačiau tarp jų dažnai sukasi „Xiaomi“ vardas. Ši kompanija gamina labai pigias ir kokybiškas ausines, kurios patinka jų pirkėjams.
(0) 2017-11-24 5
„Bluedio T4“ - populiarios kiniškos belaidės ausinės. Stilingas korpusas, patogus dizainas, puikios muzikos atkūrimo savybės - visu tuo didžiuojasi gamintojas. O kaip šias ausines vertina technologijų ekspertai? Head-fi.org, svetainės, skirtos muzikos atkūrimo įrenginiams, žurnalistai apie „Bluedio T4“ turėjo ką pasakyti.

Portalo rubrikos

Akiratis
Rinka
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai

Jūsų požiūris