Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Garso įranga (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-03-21 2
Šiomis dienomis „Gearbest“ pradeda švęsti 4-ąjį gimtadienį, o tai reiškia, kad jau nuo kovo 20 dienos prasidėjo bene didžiausias pavasarinis išpardavimas su pačiomis geriausiomis kainomis. Ir kainos tikrai geros - į gimtadienio išpardavimus įtrauktas prekes galima įsigyti kaip niekada pigiai. Tik klausimas, o ką pirkti - juk prekių ten galimybė, tai kaip išsirinkti ne tik gerą produktą, bet ir to, ko tikrai reiktų?.
(1) 2018-03-20 -3
Belaidės kolonėlės yra puikus būdas dalintis muzika. Šiuolaikiniai įrenginiai skleidžia pakankamai didelį ir skaidrų garsą, kad juo būtų galima pasimėgauti ir nemažame draugų susibūrime. Tačiau ar pastebėjote, kad kartais žemais dažniais rūpinasi pasyvūs elementai? Kas tai, kaip jie veikia ir kodėl juos renkasi garsūs kolonėlių gamintojai?
(3) 2018-03-15 -2
Jūsų telefonas ne šiaip sau vadinamas mobiliu - jam nereikia jokių laidų. Tačiau ne visos kolonėlės ar automobilinės stereo sistemos turi belaides prieigas. Tam ir skirtas šis nebrangus ir puikiai pirkėjų vertinamas „Bluetooth“ imtuvas „Siroflo“.
(0) 2018-03-09 3
Iš Kinijos galima ne tik nusipirkti pigių daiktų. Galima rasti ir tokių įdomybių, kurių mūsų kraštuose tiesiog nėra. Kiekvienas išsirinks tai, ko jam reikia. Štai kokius daiktus lietuviai dažniausiai Kinijoje pirko praėjusį vasarį.
(0) 2018-03-08 3
Pasakysime paprastai - „RGNEGO FYD – 926“ kolonėlė yra šis tas, ko jūs tikriausiai dar nesate matę. Taip, tai yra belaidė kolonėlė, kuri naudoja baterijų energiją. Ir taip, ji gali groti muziką iš jūsų telefono. Tačiau ji nenaudoja jokio „Bluetooth“, „Wi-Fi“ ar laidų. Pakanka padėti telefoną ar bet kokį kitą įrenginį ant kolonėlės ir ji pradės groti. Kaip tai veikia ir kodėl tai yra tokia naudinga ir patogi technologija?
(0) 2018-03-05 -1
„Bluedio“ yra gerai žinomas mobilios garso technikos gamintojas. Kompaniją išgarsino įperkamos aukštos kokybės belaidės ausinės ir 3D garso technologija. Geriausia tai, kad viskas - už prieinamą kainą. Bet kaip skamba viena iš pigiausių „Bluedio“ belaidžių kolonėlių? Pasirodo, „Bluedio BS – 5“ turi gausybę privalumų.
(0) 2018-03-01 -1
Kartais reikia kalbėti telefonu, tačiau reikalingos abi rankos. Jums pažįstamos tokios situacijos - vairuojate, ką nors laikote abiem rankomis, naudojatės kompiuteriu ir tiesiog negalite laikyti telefono prie ausies. Išeitis - patogi „Bluetooth“ ausinė. „Xiaomi Mi LYEJ02LM“ yra geriausiai pirkėjų vertinamas įrenginys savo kategorijoje, bet kodėl?
(1) 2018-02-26 4
Kinai šį vasarį švenčia Naujuosius metus, todėl nereikėtų nustebti, kad Kinijos elektroninėse parduotuvėse šiuo metu yra kur kas ramiau nei įprastai. Vis dėlto dar prieš šias nacionalines atostogas kinai pasirūpino išpardavimais, kuriuose įdomių pasiūlymų šiuo metu tikrai netrūksta.
(4) 2018-02-25 -1
Apie „Superlux HD681“ ausines ir jų tinkamumą muzikos klausymui jau esame rašę kiek ankščiau - tai vienas iš pačių populiariausių ir perkamiausių ausinių iš Kinijos. Nors daugeliui jų išvaizda kelia jei ne pasibaisėjimą, tai šypseną, tačiau kainos ir kokybės santykis yra fantastiškas.
(0) 2018-02-22 0
Jeigu kada nors anksčiau teko domėtis šiuolaikiniais LED apšvietimo sprendimais, tai greičiausiai sutiksite, kad bene geriausia jų dairytis Kinijos elektroninėse parduotuvėse. Kitaip sakant, kinai šiuo metu gali pasiūlyti ne tik itin įvairius, bet ir kiekvienam už prieinamą kainą tinkančius LED tipo aksesuarus.
(0) 2018-02-20 0
Daugelis „Bluetooth“ kolonėlių yra kažkuo panašios. Jos dažniausiai yra gana mažos, pasižymi futuristišku, žaislus primenančiu dizainu, o gamintojas giriasi, kaip jas lengva nešioti. W5 yra visai kitokia „Bluetooth“ kolonėlė - ji ketina tapti jūsų namų interjero detale.
(0) 2018-02-08 -2
Šiuolaikiniams muzikos gerbėjams ausinės turi ne tik atkurti garsą, bet ir būti patogios bei patvarios. Žinoma, kainos rodiklis taip pat yra svarbus ir gali nulemti galutinį apsisprendimą. Bet labai svarbu ir kitų vartotojų atsiliepimai bei nuomonės. Ypač yra vertingos tų, kurie realiai išbandė vienas ar kitas ausines.
(3) 2018-02-05 4
„Bluedio“ kompanija tampa vis stipriau žinomu gamintoju tarp melomanų. Jų gaminamos ausinės susilaukia vis didesnio dėmesio, kaip ir „Bluedio T4S“.
(3) 2018-01-30 1
Modernaus gyvenimo būdo mėgėjams šiais laikai jau nebeužtenka vien tik kokybišką muziką skleidžiančios garso technikos. Tai žinoma yra labai svarbu, bet nemažiau reikšmės suteikia ir modernaus dizaino įrenginys, kuris yra lengvai prijungiamas ir susiejamas su kitais įrenginiais bei atrodo šauniai.
(0) 2018-01-27 2
Naudotis ausinėmis greičiausiai bent kartą per mėnesį tenka kiekvienam skaitytojui. Tuo tarpu kitiems – tai išvis nepakeičiamas ir būtinas kasdienis aksesuaras. Tenka pripažinti, kad Lietuvoje vis dar dominuoja laidinės ausinės. Vis dėlto pasaulinėje rinkoje galima justi aiškias tendencijas, kad belaidės ausinės džiaugiasi vis labiau augančiu populiarumu.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos