Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Garso įranga (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-02-20 0
Daugelis „Bluetooth“ kolonėlių yra kažkuo panašios. Jos dažniausiai yra gana mažos, pasižymi futuristišku, žaislus primenančiu dizainu, o gamintojas giriasi, kaip jas lengva nešioti. W5 yra visai kitokia „Bluetooth“ kolonėlė - ji ketina tapti jūsų namų interjero detale.
(0) 2018-02-08 -1
Šiuolaikiniams muzikos gerbėjams ausinės turi ne tik atkurti garsą, bet ir būti patogios bei patvarios. Žinoma, kainos rodiklis taip pat yra svarbus ir gali nulemti galutinį apsisprendimą. Bet labai svarbu ir kitų vartotojų atsiliepimai bei nuomonės. Ypač yra vertingos tų, kurie realiai išbandė vienas ar kitas ausines.
(3) 2018-02-05 10
„Bluedio“ kompanija tampa vis stipriau žinomu gamintoju tarp melomanų. Jų gaminamos ausinės susilaukia vis didesnio dėmesio, kaip ir „Bluedio T4S“.
(3) 2018-01-30 3
Modernaus gyvenimo būdo mėgėjams šiais laikai jau nebeužtenka vien tik kokybišką muziką skleidžiančios garso technikos. Tai žinoma yra labai svarbu, bet nemažiau reikšmės suteikia ir modernaus dizaino įrenginys, kuris yra lengvai prijungiamas ir susiejamas su kitais įrenginiais bei atrodo šauniai.
(0) 2018-01-27 3
Naudotis ausinėmis greičiausiai bent kartą per mėnesį tenka kiekvienam skaitytojui. Tuo tarpu kitiems – tai išvis nepakeičiamas ir būtinas kasdienis aksesuaras. Tenka pripažinti, kad Lietuvoje vis dar dominuoja laidinės ausinės. Vis dėlto pasaulinėje rinkoje galima justi aiškias tendencijas, kad belaidės ausinės džiaugiasi vis labiau augančiu populiarumu.
(0) 2018-01-18 -3
Mėgstate klausytis muzikos, tačiau nepatinka tai daryti naudojantis išmaniuoju telefonu? Niekam ne paslaptis, jog muzikos grotuvai jau nebėra tokie populiarūs kaip buvo anksčiau, tačiau jie vis dar kuriami ir kai kurie yra tikrai verti Jūsų dėmesio.
(1) 2018-01-17 1
„Bluedio“ - garsus garso technikos gamintojas. Kompanijos ausinės yra labai mėgstamos, o ir belaidės kolonėlės yra vertinamos neblogai. Tačiau ši yra kitokia. Tai - belaidė kolonėlė su trimis garsiakalbiais, pasižyminti 3D garso technologija.
(1) 2018-01-15 5
Belaides garso kolonėles galima skirstyti į grupes pagal įvairius aspektus. Priminsime, kad šia tema jau anksčiau esame paruošę keturis įrašus. Vis dėlto ne kiekvienam skaitytojui belaidžių garso kolonėlių skirstymas tik pagal techninius aspektus yra pats svarbiausias.
(1) 2018-01-10 5
Metų pradžia - puikus metas atsinaujinti. Apie tai pradedame galvoti dar gruodį, todėl nieko keisto, kad tai daro įtaką ir mūsų pirkiniams. Štai kokius daiktus Kinijos turgelyje pirkote paskutinį 2017-ųjų metų mėnesį.
(0) 2018-01-05 -5
Belaidės ausinės šiuo metu yra vienos iš pačių perkamiausių ir tai nekeista, nes tai be galo patogus sprendimas. Tačiau verta žinoti, jog belaidės ausinės būna kelių skirtingų tipų - kiekvienas su savais privalumais ir trūkumais.
(1) 2018-01-04 1
Atrodytų, dar visai neseniai „Bluedio“ buvo tik mažai kam žinomas vietinis Kinijos gamintojas. Vis dėlto tenka pripažinti, kad praėję metai šiai bendrovei buvo itin sėkmingi. Kitaip sakant, jeigu „Xiaomi“ visame pasaulyje garsėja savo išmaniaisiais telefonais, tai „Bluedio“ pamažu juda link to, kad taptų gerai žinomu ir pripažintu ausinių gamintoju ne tik Azijoje, bet ir Europoje bei Amerikoje.
(1) 2018-01-02 1
Kai visiškai belaidės į ausis įstatomos ausinės žengė į rinką, jos kainavo kelis šimtus eurų ir veikė nelyginamai prasčiau nei senos geros ausinės su laidu. Visgi, laikai keičiasi ir technologijos tobulėja. Štai QCY Q29 yra labai pigios belaidės ausinės, kurios jau kurį laiką vilioja muzikos mėgėjus. Bet ar jos apskritai kam nors tinkamos? Technologijų žurnalistai iš Slashgear.com teigia, kad jos gali maloniai nustebinti.
(0) 2017-12-28 -5
Populiariausių gamintojų belaidžiai ausinukai dažniausiai išsiskiria ne tik aukšto garso kokybe, tačiau ir pakankamai didele kaina. Tokie belaidžiai ausinukai kaip „Apple AirPods“ yra įkandami tikrai ne visiems, todėl Kinijos kompanijos turi pasiūlyti labai panašią alternatyvą už gerokai mažesnę kainą.
(2) 2017-12-20 0
Kompiuteriniai žaidimai yra geras būdas praleisti laisvalaikį. Tai supranta ir elektronikos gamintojai, ruošiantys šiai nišai vis naujus produktus. Visgi, specialiai žaidimams skirtos ausinės dažnai yra labai brangios. Tuo tarpu neįtikėtinai daug gerų vertinimų Gearbest.com parduotuvėje sulaukiančios žaidimams skirtos ausinės yra neįtikėtinai pigios. Bet ką jos siūlo?
(0) 2017-12-14 0
Pigias arba ne itin brangias ausines esame turėjęs turbūt kiekvienas. Prieš keletą metų jos vis dar buvo su laidais, o belaidės dar nebuvo tokios populiarios, o ir kaina buvo visai kita. Tačiau šiai dienai Kinijos rinkoje galime rasti ne tik pigių ausinukų, tačiau ir pigių belaidžių ausinukų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos