Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Garso įranga (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2017-09-01 31
Iš Kinijos Gearbest internetinės parduotuvės yra ne vienas daiktas, o veikiau jų derinys, kuris mano kasdienybę pakeičia į „portable smart and wireless“.
(1) 2017-11-11 17
Visoje Kinijoje įsivažiuoja didžiausias lapkričio akcijų vajus - 11.11 proga daugelis parduotuvių, tame tarpe ir Gearbest.com skelbia galybę nuolaidų. Kaip įprasta, parduotuvėse nuolaidos būna arba siūlomos pačio gamintojo, arba parduotuvės. Atskirti nesunku - jei nuolaida simbolinė, iki 10% ir dar su nuolaidos kodu, tai parduotuvės nuolaida. Jei nuolaida solidi, 15%-40% ar dar daugiau, o prekių kiekis ribotas - tai gamintojo nuolaida.
(0) 2017-08-07 13
Miesto gatvėmis keliauja pasipūtęs vaikinukas, kuris kartu su savimi dar nešasi ir be galo garsiai triukšmaujantį išmanųjį telefoną. Ši situacija kartais taip pat gali pasikartoti viešajame transporte. Nuoširdžiai sveikinu, jeigu to tikrai niekada neteko patirti savo kailiu. Vis dėlto garso technikos gamintojams tokia užgimstanti nauja tendencija patiko. Ir šiuo atveju netgi nereikėjo bandyti iš naujo išrasti dviračio. Garso kolonėlių paskirtis yra savaime suprantama, tačiau gamintojams šiuolaikinis kūrybiškumas galiausiai leido į pastarąsias pažvelgti visiškai naujai.
(4) 2017-03-28 13
Visi darbai geriau atliekami su muzika. Kai vieniems ji padeda atsipalaiduoti, kitiems ji leidžia susikaupti. Dėl to įvairios ausinės, muzikos grotuvai ir panašūs priedai yra labai populiarūs. Tačiau ar žinojote, kad ne visos ausinės taip vadinamos pelnytai? Egzistuoja technologija, kuri muziką leidžia ne per ausis, o per žmogaus kaukolės kaulus. Tokios ausinės turi stiprių privalumų.
(4) 2017-02-03 13
Audiofilai - aukštos kokybės muzikos gerbėjai. Jie nori girdėti kiekvieną natą, kiekvieną išskirtinio muzikinio kūrinio detalę, kad galėtų pasinerti į muzikos kūrėjų siūlomą pasaulį. Tam jiems reikia geros įrangos. Audiofilų mėgstamos ausinės kainuoja nuo 300 eurų. Bet negi neįmanoma panašaus efekto išgauti naudojant pigesnius įrenginius?
(0) 2017-05-08 12
„Xiaomi“ garso technologijų pasaulyje yra gerai žinomas vardas, už prieinamą kainą siūlantis aukštos kokybės prietaisus. Kadangi orai jau beveik visiškai atšilo, daugybė žmonių sugrįš prie įprasto sportavimo ritmo ir vis daugiau laiko praleis lauke. „Xiaomi“ aktyviems žmonėms turi paruošusi ypatingas ausines „Xiaomi Wireless Bluetooth“, kurios yra patogios ir patvarios, atkuria aukštos kokybės garsą, funkcionalios ir pasižymi gera kaina. Dabar peržiūrėkime šiuos punktus.
(4) 2017-03-31 11
Ausinės vis dažniau tampa tuo aksesuaru, kurio prireikia ne tik namuose, bet ir darbe. Žinoma, laidų šiame technologijų bei neribotų galimybių amžiuje taip pat nesinori, todėl pirkėjai vis dažniau ir dažniau renkasi belaides ausines. Jeigu savo išlaidų tokiems pirkiniams griežtai neapsibrėžiate, greičiausiai tinkamas ausines greitai įsigysite Lietuvoje, tačiau taupantiems alternatyvų teks ieškoti Kinijoje.
(4) 2017-04-12 11
Kai kurie Kinijos elektroninių parduotuvių rengiami išpardavimai kartais stebina savo dydžiu. Būtent vieną tokių šią savaitę surengė visame pasaulyje populiari Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“
(0) 2017-04-26 10
Pirkėjai, kurie domisi smulkiais elektroniniais aksesuarais patvirtins, kad bene didžiausia jų pasiūla yra Kinijoje. Kitaip sakant, šiame regione kiniškos elektronikos išpardavimai yra įprasta kasdienybė, tačiau šiais pasiūlymais vis dažniau ir dažniau taip pat susidomi ir europiečiai.
(10) 2017-03-09 10
Muzika mus lydi visur ir visada. Dažniausiai jos klausomės per ausines, tačiau kartais norisi ja pasidalinti su draugais ar šeimos nariais. Tam ir buvo sukurtos „Bluetooth“ kolonėlės, nors vėliau jų įvaizdžiui pakenkė gatvėse ar, dar blogiau, viešajame transporte garsiai muziką leidžiantys nemandagūs jaunuoliai. Visgi, jei norite kokybiškos, kompaktiškos „Bluetooth“ kolonėlės išvykoms į gamtą ar nedideliems draugų susibūrimams, reikėtų užmesti akį ir į „Xiaomi“ pasiūlymą.
(0) 2017-09-01 8
Per kaulus grojančios ausinės turi keletą privalumų, kurie jas daro vis populiaresnėmis visame pasaulyje. Kokybiškas garsas, neblokuojami pašaliniai garsai, patogus nešiojimas, o šios dar ir telpa į kišenę. Geriausia tai, kad „Beasun ZD100“ net nėra tokios brangios.
(1) 2017-11-23 8
Skaitydami apžvalgas ar prekių aprašymus tikriausiai pastebėjote, kad didelės ausinės dažnai apibūdinamos kaip „atviros“ arba „uždaros“. Taip pat dažnai paminima ar kaušeliai apgobia ausis ar yra nešiojami tiesiai ant jų. Bet ar tikrai žinote, kokie yra šių skirtingų konstrukcijų privalumai ir trūkumai?
(2) 2017-08-07 8
Beveik visos belaidės į ausis įstatomos ausinės iš tikrųjų turi laidą. Jis jungia skirtingoms ausims skirtas ausines, neleidžia jų pamesti ir iš tikrųjų sumažina įrenginio gamybos kaštus. Visgi, gerai paieškojus įmanoma surasti ir įdomių tikrai belaidžių ausinių, su kuriomis atkeliauja ir praktiška išorinė baterija.
(3) 2017-05-31 7
Rinkoje yra daugybė skirtingų garso kolonėlių, tačiau esminis jų funkcionalumas yra toks pat - dažniausiai jos groja muziką iš išmaniųjų telefonų ir neatlieka papildomų funkcijų. Tačiau kažkada „Kickstarter“ platformoje sėkmingai pristatyta „GGMM ES – 201 E3“ yra kiek kitokia. Ji gali kur kas daugiau nei iš jos tikitės.
(0) 2017-03-29 7
Šiais laikais viskas turi būti mobilu - tai suteikia daug laisvės ir patogumo. Mes nesunkiai galime klausytis muzikos bėgiodami, važiuodami autobusu ar sėdėdami parke - tereikia užsidėti ausines. Tačiau kartais praverčia ir didesnė kolonėlė, kuri leidžia muzika dalintis ir su draugais. Štai „Xiaomi“ siūlo porą belaidžių kolonėlių, kurios yra ne tik stilingos, bet ir garsą atkuria labai kokybiškai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos