Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Kinijos turgelio stebuklai (Gadžetų turgelis | Rinka)

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
(1) 2018-01-17 13
Išmaniųjų telefonų gamintojas „Xiaomi“ rinkoje jaučiasi gana tvirtai, todėl visiškai normalu, kad apie šį kinų gamintoją vis rečiau ir rečiau kalbama kaip apie netikėtą sensaciją. Vis dėlto „Xiaomi“ pavyzdžiu sekančių gamintojų vietinėje Kinijos rinkoje tikrai netrūksta. Pavyzdžiui, šiuo metu vis daugiau pirkėjų pagyrų susilaukia „Oukitel“. Priminsime, kad šis gamintojas garsėja unikalaus dizaino išmaniaisiais telefonais, kurių esminis skiriamas bruožas – baterija.
(0) 2018-01-13 -4
Technologijų rinkoje turime tokią situaciją, jog galime drąsiai teigti, kad išmaniųjų laikrodžių gamyba nuo šiol užima tik vietiniai Kinijos gamintojai. Vis dėlto tame tikrai nėra nieko blogo, kadangi kaip visi žinome, kinai elektroninių įrenginių kūrimo procese tobulėja neįtikėtinai sparčiai. Išmaniųjų laikrodžių šios tendencijos taip pat neaplenkė, o tuo bene geriausiai šį kartą galite įsitikinti pasidomėję naujos kartos išmaniuoju laikrodžiu „Microwear H5“.
(0) 2018-01-12 8
Vietinis Kinijos gamintojas „Teclast“ bene labiausiai išgarsėjo gamindamas planšetinius kompiuterius. Vis dėlto panašu, kad dominuoti tik planšetinių kompiuterių rinkoje šiam gamintojui jau nebepakanka. Kitaip sakant, pastaruoju metu galima vis dažniau pastebėti, kad „Teclast“ vis drąsiau ir drąsiau imasi ir AIO tipo bei nešiojamų kompiuterių gamybos. O jog gamintojas šiuo atveju yra nusiteikęs kaip niekada rimtai puikiai patvirtina ir naujosios kartos nešiojamas kompiuteris „Teclast F6 Pro“.
(1) 2018-01-10 2
Jeigu sekate kiniškų išmaniųjų telefonų naujienas, tai greičiausiai jau būsite girdėję ir apie vietinį Kinijos išmaniųjų telefonų gamintoją „MAZE“. Tuo tarpu visiems likusiems, norime priminti, kad „MAZE“ yra vienas iš tų gamintojų, kuris apie save pirkėjams yra linkęs priminti gana retai.
(0) 2018-01-09 -7
Naujų metų pradžia dažniausiai prasideda įvairiais sandėlių valymais – tiek gamintojai, tiek pardavėjai ima ruoštis naujiems anonsams, tad praėjusių metų gaminiams taikomos nuolaidos arba išvis mažinamos kainos. Šis procesas po truputį įsivažiuoja Kinijoje – apie naują akciją paskelbė ir itin aktyvus gamintojas „Leagoo“.
(0) 2018-01-08 -1
Jeigu laikas nuo laiko apsilankote Kinijos elektroninėse parduotuvėse, tai greičiausiai sutiksite, kad ten visuomet galima rasti įdomių elektroninių aksesuarų. O kas įdomiausia, dauguma jų būna itin praktiški. Daugelis potencialių pirkėjų pripažįsta, kad kai kurie kiniški aksesuarai atrodo tarsi iš fantastikos srities, tačiau plačiau pagalvojus apie jų galimą paskirtį vėliau tenka pripažinti, kad jie dažnai siūlo itin racionalius ir iki šiol dar niekam nematytus sprendimus.
(0) 2018-01-06 8
Pasižvalgius Kinijos elektroninėse parduotuvėse galima susidaryti įspūdį, kad Kinijoje išmaniuosius telefonus esant dideliam norui gali gaminti praktiškai bet kuris net ir mažai kam žinomas gamintojas. Tačiau daugelis kinų gamintojų orientuojasi į geriausios kainos pasiūlymą, todėl daugiausiai gaminami biudžetinės ar vidutinės klasės modelių, o štai aukštosios klasės telefonų nėra taip jau ir daug. Nepaisant to, vienas gamintojas Kinijoje jau pasiekė tokį lygį, jog pagal kokybę ir našumą be jokių didelių problemų gali lygiuotis net ir į tokius išmaniųjų telefonų gamintojus, kaip „Samsung“, „Apple“ ar „Sony“.
(0) 2018-01-05 0
Daugelis sutinka, kad metų pradžia puikiai tinka naujiems iššūkiams. Vis dėlto greičiausiai sutiksite, kad šis laikotarpis taip pat tinkamas ir senoms svajonėms įgyvendinti. Pavyzdžiui, galbūt jau seniai domitės tam tikru aksesuaru iš Kinijos, tačiau vis dar nedrįstate jo įsigyti.
(1) 2018-01-04 1
Atrodytų, dar visai neseniai „Bluedio“ buvo tik mažai kam žinomas vietinis Kinijos gamintojas. Vis dėlto tenka pripažinti, kad praėję metai šiai bendrovei buvo itin sėkmingi. Kitaip sakant, jeigu „Xiaomi“ visame pasaulyje garsėja savo išmaniaisiais telefonais, tai „Bluedio“ pamažu juda link to, kad taptų gerai žinomu ir pripažintu ausinių gamintoju ne tik Azijoje, bet ir Europoje bei Amerikoje.
(0) 2017-12-31 4
Kinijos elektroninės parduotuvės tikrai niekada nepritrūksta įdomių pasiūlymų. Šią savaitę surengtas „Gearbest“ išpardavimas „Flagship Store“ taip pat nėra išimtis.
(0) 2017-12-30 1
Jeigu bent kartą domėjotės ausinėmis, tai greičiausiai sutiksite, kad Lietuvoje jų pasiūla yra tikrai didelė ir net pakankama. Vis dėlto to negalima pasakyti apie lietuviškas kainas – jos tikrai yra priimtinos ne visiems, todėl dažnas tautietis vis dažniau ausines ryžtasi siųstis iš Kinijos. Be to, Kinijos elektroninės parduotuvės taip pat gali pasiūlyti techniškai naujų bei įdomių sprendimų, kurie Lietuvos rinkoje greičiausiai bus parduodami dar labai negreitai. Bene lengviausiai tuo įsitikinti dabar galite tiesiog pasidomėję naujos kartos į ausį įstatomomis ausinėmis „Syllable D9x“.
(1) 2017-12-29 1
Jeigu domitės kiniškų elektroninių aksesuarų pasiūlymais, tai greičiausiai sutiksite, kad Kinijos elektroninėse parduotuvėse prekių asortimentas yra itin įvairius. Šiuo atveju bene labiausiai džiugina tai, kad kinai taip pat niekada nelinkę delsti, kas reiškia, kad daugybę naujos kartos elektroninių aksesuarų galima rasti net ir paskutiniuose šių metų išpardavimuose.
(0) 2017-12-27 6
Vietiniam Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojui „Ulefone“ šie metai buvo kaip niekada sėkmingi. Šiuo atveju džiugina ir tai, kad gamintojas nuolatinę pažangą demonstruoja ne kuo kitu, o būtent realiais darbais.
(0) 2017-12-25 15
Jeigu bent kartą teko domėtis Kinijos elektroninėse parduotuvėse pateikiamais pasiūlymais, tai greičiausiai sutiksite, kad kinams tikrai netrūksta kūrybiškumo. Norint tai pajusti tiesiog pakanka pasidomėti įvairiais smulkiais elektroniniais aksesuarais.
(0) 2017-12-23 0
Įvairių elektroninių aksesuarų pasiūla Kinijos elektroninėse parduotuvėse keičiasi bei plečiasi itin greitai. Būtent dėl tos priežasties mažesnį populiarumą turinti elektronika kartais lieka išvis nepastebėta. Vis dėlto šią susiklosčiusią situaciją šiuo metu bent jau iš dalies padeda spręsti kiekvieną savaitę rengiami išpardavimai.

Portalo rubrikos

Akiratis
Rinka
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai

Jūsų požiūris