Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Kinijos turgelio stebuklai (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-03-21 2
Šiomis dienomis „Gearbest“ pradeda švęsti 4-ąjį gimtadienį, o tai reiškia, kad jau nuo kovo 20 dienos prasidėjo bene didžiausias pavasarinis išpardavimas su pačiomis geriausiomis kainomis. Ir kainos tikrai geros - į gimtadienio išpardavimus įtrauktas prekes galima įsigyti kaip niekada pigiai. Tik klausimas, o ką pirkti - juk prekių ten galimybė, tai kaip išsirinkti ne tik gerą produktą, bet ir to, ko tikrai reiktų?.
(0) 2018-03-20 4
Greičiausiai sutiksite, kad prie gerų dalykų yra labai greitai priprantama. Būtent tą patį galima pasakyti ir apie Kinijos elektroninę parduotuvę „Gearbest“. Kitaip sakant, jeigu dar visai neseniai diskutuojant apie pirkinius iš Kinijos dažniausiai buvo minimi tokie vardai, kaip „eBay“ ar „AliExpress“, tai dabar juos vis dažniau ir dažniau atsveria „Gearbest“. Galbūt bus sunku tuo patikėti, bet Kinijos elektroninei parduotuvei „Gearbest“ šį populiarumą pavyko įgyti vos per ketverius metu.
(0) 2018-03-19 -3
Tenka pripažinti, kad apie šiuolaikinius TV priedėlius galima išgirsti labai daug įvairių nuomonių. Pastebime, jog tam tikra dalis skaitytojų yra įsitikinusi, kad TV priedėlis būtinai turi suteikti galimybę žiūrėti antžeminę DVB-T tipo televiziją. Tuo tarpu kita skaitytojų grupė pripažįsta, kad šiuolaikinių TV priedėlių paskirties išvis nesupranta.
(0) 2018-03-17 2
Prasidėjus kalendoriniam pavasariui Kinijos elektroninėse parduotuvėse galima rasti vis daugiau ir daugiau įdomių išpardavimų. Šiuo atveju didesnė konkurencija pirkėjui tikrai išeina į naudą, kadangi tai pardavėjus atitinkamai verčia koreguoti kainas.
(0) 2018-03-15 1
Rubrika „Kinijos turgelio stebuklai“ gyvuoja pakankamai ilgai, todėl, be jokios abejonės, per tą laiką jau spėjome sulaukti daugybės įvairių skaitytojų pastabų, pageidavimų ir pasiūlymų, tame tarpe ir nuoširdžių padėkų už atrenkamus pasiūlymus. Šiuo atveju malonu ir tai, kad taip pat sulaukiame skaitytojų, kurie kreipiasi pagalbos norėdami išgirsti rekomendacijas ir įdomius anonsus apie jiems aktualios kategorijos daiktus.
(1) 2018-03-14 4
Susidaro įspūdis, kad išmaniuosius telefonus šiuo metu gali gaminti praktiškai bet kas. Vis dėlto sėkmei garantuoti vien noro nepakanka. Pavyzdžiui, Pietų Korėjos gigantas „Samsung“ prieš keletą metų įnirtingai bandė įsitvirtinti aplinkos poveikiui atsparių išmaniųjų telefonų gamybos rinkoje, tačiau nesėkmingai. Tuo tarpu vietiniai Kinijos gamintojai šioje rinkoje ir toliau demonstruoja neįtikėtiną užsispyrimą.
(1) 2018-03-12 1
Greičiausiai sutiksite, kad Kinijos elektroninės parduotuvės garsėja ne tik išmaniaisiais telefonais. Jose dabar jau galima įsigyti pačių įvairiausių aksesuarų, kurių dažniausiai tikrai nerasite Lietuvos elektroninėse parduotuvėse.
(0) 2018-03-10 2
Gerai visame pasaulyje žinomą bendrovę „Nokia“ ir vietinį Kinijos gamintoją „VKworld“ sieja vienas bendras bruožas. Daugelis išmaniųjų telefonų gamintojų jau gana seniai atsisakė įprastų mobiliųjų telefonų gamybos, tačiau „Nokia“ bei „VKworld“ vis dar siekia įpūsti naujos gyvybės ir šiai rinkai.
(0) 2018-03-09 2
Greičiausiai sutiksite, kad tik Kinijos elektroninės parduotuvės gali pasiūlyti tokį platų įvairių elektroninių aksesuarų pasirinkimą. Šiuo atveju itin svarbu ir tai, kad kinai garsėja neišsenkančiu kūrybiškumu, todėl įvairių naudingų smulkmenų pasiūla yra nuolatos atnaujinama.
(0) 2018-03-07 5
Jeigu aktyviai sekate šios rubrikos naujienas, tai greičiausiai vietinio Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojo „Cubot“ vardas jums yra puikiai žinomas. Tuo tarpu visiems likusiems priminsime, kad „Cubot“ garsėja išskirtinės išvaizdos išmaniaisiais telefonai, kurie kartais netgi yra lyginami su pasaulinio lygio garsiausių gamintojų flagmanais.
(0) 2018-03-03 -5
Kinijos elektroninėse parduotuvėse galima rasti daugybę pačių įvairiausių elektroninių aksesuarų. Taip pat ne paslaptis, kad kai kuriuos daiktus pirkėjai itin greitai įvertina bei pradeda rekomenduoti kitiems.
(0) 2018-03-02 -3
Jeigu sekate Kinijos gamintojų naujienas, tai greičiausiai jau žinote, kad vietinėje rinkoje bendrovė „NO.1“ garsėja kuriamais išmaniaisiais laikrodžiais, kurie taip pat siūlo pilnavertį fiziniam asistentui prilystantį funkcionalumą. Vis dėlto labai panašu, kad „NO.1“ vien tik ties tuo apsistoti neketina.
(0) 2018-03-01 1
Vietinių Kinijos gamintojų kuriami nešiojami kompiuteriai vis dažniau atranda savo pirkėją. Įdomu ir tai, kad jie šiuo atveju tikrai nebando kopijuoti geriausiai žinomų bei vertinamų nešiojamų kompiuterių gamintojų. Yra daugiau nei akivaizdu, kad kinai šiuo metu labiausiai domisi ekonominės klasės biudžetinių kompiuterių gamyba, kadangi nori, kad pastaruosius rinkoje už prieinamą kainą praktiškai galėtų įsigyti kiekvienas to norintis pirkėjas.
(0) 2018-02-27 4
Šią savaitę Barselonoje vykstanti mobiliųjų technologijų paroda „Mobile World Congress 2018“, žinoma, yra dėmesio centre. Vis dėlto kinai suprasdami šio kasmetinio renginio svarbą taip pat stengiasi prisivilioti potencialius pirkėjus pas save.
(1) 2018-02-26 4
Kinai šį vasarį švenčia Naujuosius metus, todėl nereikėtų nustebti, kad Kinijos elektroninėse parduotuvėse šiuo metu yra kur kas ramiau nei įprastai. Vis dėlto dar prieš šias nacionalines atostogas kinai pasirūpino išpardavimais, kuriuose įdomių pasiūlymų šiuo metu tikrai netrūksta.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos