Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Kinijos turgelio stebuklai (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2018-05-23 5
Nepaneigsi, kad JAV korporacijos „Apple“ pristatytas „iPhone X“ išmanusis telefonas gamintojams nubrėžė naujas dizaino gaires. Deja, bet „Apple“ produkcija yra prieinama tikrai ne visiems. Būtent dėl tos priežasties vietiniai Kinijos gamintojai potencialiems pirkėjams itin greitai suskubo pasiūlyti kur kas pigesnes alternatyvas, kurios dizaino aspektu šiuo metu tikrai nieko nenusileidžia „iPhone X“ ar „Huawei P20“ serijos išmaniesiems telefonams.
(2) 2018-05-20 3
Jeigu mėgstate įsigyti įvairius elektroninius aksesuarus, tai greičiausiai sutiksite, kad bene didžiausias pastarųjų daiktų pasirinkimas yra siūlomas Kinijos elektroninėse parduotuvėse. Praktika taip pat rodo, kad įvairius aksesuarus geriausia įsigyti išpardavimų metu, kadangi jų metu būna pristatomi ir nauji iki šiol dar nematyti pasiūlymai.
(1) 2018-05-19 -6
Iš pirmo žvilgsnio daugelis Kinijoje sukurtų išmaniųjų telefonų atrodo itin panašiai. Vis dėlto skirtingų gamintojų siūlomą produkciją analizuojant atidžiau paaiškėja, kad net ir vietiniai Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojai dažniausiai geba išsiskirti tam tikrais specifiniais akcentais. Bene geriausiai tokias tendencijas šiuo metu patvirtina Kinijos gamintojas „Blackview“. Nors pastarojo gamintojo išmanieji telefonai dizaino aspektu revoliucijos tikrai nežada, tačiau jeigu pasidomėsite „Blackview“ išmaniųjų telefonų baterijų galimybėmis, patikėkite, liksite maloniai nustebę.
(0) 2018-05-18 5
Internetinė parduotuvė Gearbest jau antrą savaitę iš eilės išplatino pranešimą apie perkamiausias savaitės prekes viso pasaulio mastu ir norėdama dar labiau pradžiuginti pirkėjus, šioms prekėms suteikė ne tik įspūdingas nuolaidas, bet ir pritaikė papildomus kuponus (jie, beje, skirti būtent Baltijos šalių gyventojams). Apie visas šias prekes jau esame rašę ne tik pristatymus, bet ir apžvalgas - tai tikrai geri produktai, kuriuos drąsiai galima rekomenduoti, o ir nestebina jų populiarumas. Viską trumpai priminsime ir šalia pateiksime Gearbest pasiūlymus.
(2) 2018-05-17 0
Greičiausiai sutiksite, kad šiltuoju metų sezonu ne tik įdomu, bet ir verta sekti savo fizinį aktyvumą. Šiuo atveju džiugina tai, kad šis užsiėmimas nereikalauja nei daug pastangų, nei didelių išlaidų. Kitaip sakant, kiekvienas norintis pirkėjas fizinį aktyvumo asistentą dabar gali įsigyti tiek Lietuvos, tiek užsienio elektroninėse parduotuvėse. Beje, fizinių aktyvumo asistentų gamyba itin domina ir vietinius Kinijos gamintojus, todėl pastarųjų elektroninių aksesuarų pasiūla šiuo metu tikrai atitinka net ir itin išrankių pirkėjų lūkesčius.
(0) 2018-05-16 3
Kartais gali atrodyti, kad visiems gerai žinomas Kinijos gamintojas „Xiaomi“ pamažu išsisemia. Vis dėlto turime blogų naujienų skeptikams – artėjančią vasarą „Xiaomi“ pasitinka su naujos kartos išmaniuoju telefonu „Xiaomi Redmi S2“. Šis išmanusis telefonas po anonso dar tik pradeda skaičiuoti antrąją savaitę, tačiau „Xiaomi“ gerbėjai bei įvairių šalių apžvalgininkai jau dabar vieningai sutaria, kad „Xiaomi Redmi S2“ šią vasarą gali tapti bene geriausiai parduodamu kinišku išmaniuoju telefonu.
(3) 2018-05-12 5
Jeigu sekate Kinijos elektroninių parduotuvių išpardavimus, tai greičiausiai taip pat žinote, kad kinai garsėja ne tik išmaniais telefonais, bet ir kita įvairia elektronika. Šiuo atveju galbūt net galima tvirtinti, kad vietiniai Kinijos gamintojai nuolatos stebi rinkos pokyčius, todėl jiems adaptuotis bei prisitaikyti prie pirkėjų norų yra kur kas lengviau.
(0) 2018-05-11 -11
Greičiausiai sutiksite, kad vis dažniau ir dažniau draugai jūsų tarpe kalba apie Kinijos elektroninę parduotuvę „Gearbest“. Kitaip sakant, „Gearbest“ per gana trumpą laiką tapo bene pagrindine vieta, kurioje pirkėjai iš viso pasaulio ieško asmeninius lūkesčius atitinkančių kiniškų elektroninių aksesuarų. Jeigu sekate šios elektroninės parduotuvės išpardavimus, tai turėtumėte puikiai žinoti, jog pasitaikius tinkamai progai taikomų nuolaidų dydis kartais gali viršyti visus lūkesčius.
(0) 2018-05-11 2
Fiziniai aktyvumo asistentai itin greitai atrado savo pirkėją. Vis dėlto nuo pastarųjų taip pat neatsilieka ir išmanieji laikrodžiai. Greičiausiai netgi galima teigti, kad išmanieji laikrodžiai potencialius pirkėjus kiekvienais metais domina vis labiau ir labiau, kadangi techniškai savo funkcionalumu ženkliai lenkia fizinius aktyvumo asistentus. Tokias tendencijas puikiai patvirtina ir naujos kartos išmanusis laikrodis „Zeblaze Thor Pro“.
(0) 2018-05-10 1
Jeigu domitės pasiūlymais iš Kinijos, tai greičiausiai jau ne vieną kartą teko girdėti ir „Xiaomi“ pavadinimą. Jeigu jau spėjote įprasti prie „Xiaomi“ išpardavimų, tai tikrai nereiškia, kad kinai pasaulinei rinkai daugiau neturi ko pasiūlyti.
(0) 2018-05-06 7
Tenka pripažinti, kad vasaros sezonas daugeliui iš mūsų ypatingas ne tik dėl atostogų, bet ir dėl įdomių bei nepamirštamų kelionių. Šiuo atveju įdomu ir tai, kad šiuolaikinės išvykos yra iššūkis ne tik mums, bet ir kartu su mumis nuolatos keliaujantiems asmeniniams elektroniniams įrenginiams. Kitaip sakant, šiuolaikiniame pasaulyje išsiversi be išorinės baterijos yra sunkiai įmanoma. Vis dėlto greičiausiai sutiksite, kad ilgesniam laikui išvykus į gamtą gali nepakakti net ir išorinės baterijos resursų.
(0) 2018-05-05 1
Kinijos elektroninės parduotuvės pirkėjus iš dalies intriguoja dėl tos priežasties, nes nuolatos rengia įvairius išpardavimus. Negana to, pas kinus prekių asortimentas kinta itin dažnai, todėl naujų pasiūlymų kiekvieną kartą pavyksta surasti praktiškai kiekvienam potencialiam pirkėjui.
(0) 2018-05-04 0
Tenka pripažinti, kad vietiniai Kinijos gamintojai šiuo metu jau drąsiai gali būti vadinami vienvaldžiais planšetinių kompiuterių rinkos lyderiais. Nepaisant net ir to, kad tarptautinio pripažinimo susilaukusios įmonės nesiryžta gaminti naujų planšetinių kompiuterių vien dėl konkurencijos, kinai šioje rinkoje sparčiai stiebiasi į viršų.
(0) 2018-05-02 0
Tenka pripažinti, kad planšetinių kompiuterių rinka šiuo metu išgyvena tam tikrą stagnaciją. Vis dėlto gamintojams šiuo metu anonsuoti naujus planšetinius kompiuterius taip pat neapsimoka, kadangi daugeliui pirkėjų kol kas vis dar pakanka ir praeitais metais pristatytų planšetinių kompiuterių galimybių.
(0) 2018-04-30 -1
Tenka pripažinti, jog įvairūs LED tipo patalpų apšvietimo sprendimai darosi vis populiaresni ne tik biuruose, bet ir namuose. LED mums garantuoja ne tik šviestuvų ilgaamžiškumą, bet ir papildomas funkcijas, kurios šiuo metu yra aktyviai naudojamos išmaniuose apšvietimo sprendimuose.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos