Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Kinijos turgelio stebuklai (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-07-22 -1
Kinija jau gana seniai garsėja kaip išmaniųjų telefonų kraštas. Vis dėlto tarptautinį pripažinimą visais aspektais kol kas pavyko pasiekti tik „Huawei“, „Lenovo“, „Xiaomi“ ir „OnePlus“ išmaniesiems telefonams. Galbūt netgi galima sakyti, kad „Lenovo“ sėkmė yra gana sąlyginė ją lyginant su „Xiaomi“ ar „OnePlus“. Ir visa tai akivaizdžiai atsispindi paskutinių kelerių metų laikotarpyje. Pavyzdžiui, kol „Lenovo“ savo gerbėjus bando atrasti Azijos ar kitose artimose rinkose, tuo metu „OnePlus“ naujausi išmanieji telefonai itin sparčiai gerbėjų ratą sugeba auginti ir Europoje bei Amerikoje.
(0) 2018-07-21 -1
Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ šiai savaitei paruošė įdomų išpardavimą, kuriame siūloma įsigyti prekes už ne didesnę nei 30 JAV dolerių kainą.
(0) 2018-07-20 4
Daugelis gamintojų jau atsisako planšetinių kompiuterių, tačiau Kinijos bendrovė „Xiaomi“ vis dar tiki šviesia jų ateitimi. Ir greičiausiai „Xiaomi“ šiuo atveju negali klysti, nes pastarasis gamintojas savo kuriamus elektroninius aksesuarus platina praktiškai visame pasaulyje. Tokį vieno geriausiai visame pasaulyje žinomo vietinio Kinijos gamintojo įsitikinimą pilnai patvirtina iš šią vasarą anonsuotas naujos kartos planšetinis kompiuteris „Xiaomi Mi Pad 4“.
(0) 2018-07-17 -6
Vietiniai Kinijos gamintojai tikrai nestokoja kūrybiškumo. Šiuo atveju itin svarbu ir tai, kad kinai savo galimybes aktyviai demonstruoja ne tik išmaniųjų telefonų, bet ir kitose įvairiose rinkose. Pavyzdžiui, LED apšvietimo sprendimai jau gana seniai nieko nestebina, tačiau net ir šiuo metu vietiniai Kinijos gamintojai vis dar randa būdų kaip nustebinti pirkėjus.
(0) 2018-07-13 6
Daugelis skaitytojų greičiausiai mano, kad vietiniai Kinijos gamintojai savo gabumus geba demonstruoti tik išmaniųjų telefonų rinkoje. Su tokiu teiginiu galbūt ir buvo galima sutikti prieš gerus penkerius metus, tačiau tikrai ne dabar. Kitaip sakant, geriau pasidomėjus paaiškėja, jog kinai nuolatos darbuojasi ne tik prie elektroninių aksesuarų, bet ir tokių daiktų, kurie ženkliai palengvina kasdieninius buities darbus.
(0) 2018-07-12 0
Daug kam puikiai žinoma „Gearbest“ parduotuvė atsiuntė tradicinį perkamiausių šios savaitės daiktų sąrašą su papildomai pridėtais nuolaidų kuponais – palyginome galutines kainas, jos tikrai rekordiškai mažos, o lyginant su kitomis parduotuvėmis, kainų skirtumai kartais pasiekia daugiau nei 150€.
(0) 2018-07-11 2
Praėjusią savaitę tiek Lietuvos, tiek užsienio žiniasklaidoje pasirodė informacija apie naują išmaniųjų telefonų gamintoją „Poptel“. Ši bendrovė savo veiklą pradėjo dar 2006 metais ir iki pat 2018 metų vidurio intensyviai dirbo prie vidinės infrastruktūros plėtros. Tuo tarpu šią vasarą pagaliau buvo pristatytas ir pirmasis išmanusis telefonas „Poptel P9000 Max“.
(0) 2018-07-10 -4
Kinijos elektroninės parduotuvės pradeda pardavinėti naujos kartos planšetinį kompiuterį „Teclast M89“. Kitaip sakant, taip puiki alternatyva tiems pirkėjams, kurie dar šį pavasarį dėl nepakankamo našumo tiesiog buvo priversti atsisakyti „Teclast P80 Pro“ planšetinio kompiuterio.
(0) 2018-07-09 2
Nei vieni namai neišsiverčia be valymo įrangos, tad šįkart pristatome pačius populiariausius ir geriausiai pirkėjų vertinamus robotus dulkių siurblius, universalius dulkių siurblius, oro grynintoją ir net langų valymo robotą, kuriuos labiausiai pirko per 2018 metų I-ąjį pusmetį.
(1) 2018-07-08 -5
Visai neseniai „Xiaomi“ kompanija pristatė naująją išmaniąją apyrankę „Xiaomi Mi Band 3“ ir ji iš karto tapo turbūt pačia geidžiamiausia šios vasaros apyranke, o pardavėjai lenktyniauja, kas pasiūlys geriausią kainą.
(0) 2018-07-07 -1
Greičiausiai dar pamenate tą faktą, kaip birželio antroje pusėje pateikėme informaciją apie „11.11“ savo dydžiu prilygstantį išpardavimą „6.18“. Norime priminti, kad šią savaitę turite paskutinę galimybę pasinaudoti šio bene didžiausio vasaros išpardavimo pasiūlymais.
(1) 2018-07-06 0
Greičiausiai pamenate tą momentą, kai prekyboje pasirodė riedžiai. Tenka pripažinti, kad daugelis potencialių pirkėjų iki šios dienos gana skeptiškai žiūri į riedžius. Tačiau tam yra pateisinama priežasties – riedžių valdymas reikalauja papildomų įgūdžių. Žinoma, ši problematika daugeliui yra lengvai įveikiama, tačiau itin džiugina dar ir tai, kad gamintojai į šią kritiką sureagavo operatyviai.
(3) 2018-07-05 3
Nors internetinėje parduotuvėje Gearbest.com didžiausias metų vidurio išpardavimas „Gearbest 618“ artėja į pabaigą, susidomėjimas pasiūlymais neblėsta. Sulaukėme tradicinio pranešimo su populiariausiomis prekėmis ir nusprendėme patikrinti kiek gi iš tikro pirkėjai sutaupo, jei perka kiniškas prekes tokių akcijų metu?
(0) 2018-07-04 0
Vietiniai Kinijos gamintojai jau gana ilgas laikas dominuoja planšetinių kompiuterių rinkoje. Itin džiugina ir tai, kad šios bendrovės ir toliau nuosekliai dirba prie naujų sprendimų. Pavyzdžiui, vietinis Kinijos gamintojas „Alldocube“ šį mėnesį pradeda su įspūdingu planšetinio kompiuterio anonsu, kuris greičiausiai šį kartą nustebins net ir pačius išrankiausius skaitytojus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos