Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Kinijos turgelio stebuklai (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2016-10-05 23
Stebėti nuolatinį mažai kam žinomų vietinių Kinijos gamintojų progresą yra iš ties labai įdomu. Atrodytų, dar visai neseniai rašėme apie itin pigų fizinį aktyvumo asistentą „CUBOT V1“. Nuo to karto praėjo šiek tiek daugiau nei mėnesis, tačiau jis šiam Kinijos gamintojui buvo tikrai produktyvus.
(4) 2016-10-03 -6
Dauguma pirkėjų Lietuvoje yra įsitikinę, kad Kinijos elektroninėse parduotuvėse yra įmanoma įsigyti tik vietinių kinų gaminamą produkciją. Dažniausiai šis teiginys gali būti palaikytas tiesa, tačiau galite net neabejoti, kad išimčių taip pat pasitaiko.
(7) 2016-10-02 16
Dažnas nešiojamo kompiuterio pirkėjas akcentuoja, kad jam yra aktualus ne tik kompiuterio našumas - vis labiau pradeda vertinti ir nešiojamų kompiuterių mobilumo savybes bei dizainą. Vis dėlto visus šiuos aspektus turėti viename įrenginyje nėra taip paprasta, jeigu pirkėjo pasirinkimą dar šiek tiek riboja ir kaina. Tačiau racionalų sprendimą pasižvalgius Kinijos elektroninėse parduotuvėse tikrai įmanoma rasti net ir esant tokiai situacijai.
(7) 2016-09-30 2
Per pastaruosius metus planšetinių kompiuterių gamintojų ratas akivaizdžiai susiaurėjo. Tačiau keletas gerai žinomų gamintojų į šias nepalankias prognozes dėmesio kol kas nekreipia. Vienu geriausių pavyzdžių šiuo atveju gali tapti Kinijos bendrovė „Xiaomi“. Atrodytų, kad šiam gamintojui sekasi bet kas, ko tik jis imasi. Jo gaminamas planšetinis kompiuteris „Xiaomi Mi Pad“ turi tokią paklausą, kad tam tikros elektroninės parduotuvės netgi negali užtikrinti reikiamos jo pasiūlos.
(8) 2016-09-28 14
Vietinių Kinijos gamintojų stiprėjančios konkurencijos jau reikia pradėti bijoti ne tik „Xiaomi“, bet net ir tarptautiniu mastu pripažintoms bendrovėms. „Elephone“ kol kas yra tiesiog tik dar vienas mažai kam žinomas vietinis Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas, tačiau panašu, kad savo sugebėjimais gerokai lenkiantis visus likusius.
(0) 2016-09-26 -2
Aktyvus gyvenimo būdas, be jokios abejonės, yra susijęs su nuolatinėmis kelionėmis. Būtent jų metu dažnai tenka susidurti su išskirtiniais kraštovaizdžiais, kuriuos tiesiog būtina įsiamžinti. Vis dėlto minėtasis gyvenimo būdas kai kuriems taip pat gali asocijuotis su sportu ar kitu aktyviu užsiėmimu. Nepriklausomai nuo to, apie kokį konkretų aktyvų užsėmimą kalbėsime, dauguma jų neatsiejami nuo įvairiausių technologijų.
(2) 2016-09-25 18
Išmanieji laikrodžiai kol kas išlieka vienu naujausių elektroninių žaisliukų, kurie vis dar ieško sau vietos po saule. Iš pradžių pastarieji buvo kritikuojami tiek dėl prastai lankančios baterijos, tiek dėl itin didelės kainos, tiek dėl dizaino, kuris dažniausiai nebūdavo panašus į klasikinio laikrodžio. Vis dėlto per pastaruosius metus šioje rinkoje tikrai daug kas pasikeitė. Vis labiau akį traukiančių išmaniųjų laikrodžių pirkėjams jau gali pasiūlyti ne tik pasaulyje gerai žinomos bendrovės, bet net ir vietiniai bei mažai kam žinomi Kinijos gamintojai.
(7) 2016-09-23 43
Besidomintys kiniškais išmaniaisiais telefonais sutiks, kad pastarųjų asortimentas atrodo begalinis. Be to, Kinijoje gaminamų išmaniųjų telefonų kainos tikrai nesikandžioja. Tačiau dėl to daugeliui gali kilti filosofinis klausimas – kiek gi iš tikrųjų gali kainuoti geras Kinijoje pagamintas išmanusis telefonas? Panašu, atsakymas jau yra. Ir šią dilemą padeda išspręsti visiškai niekam nežinomo prekinio ženklo kiniškas išmanusis telefonas „Vernee Mars“.
(1) 2016-09-21 -2
Pirmasis rudens mėnesis jau eina į pabaigą, tačiau elektroninėse parduotuvėse vykstantys išpardavimai panašu, kad vis dar ne.
(1) 2016-09-19 8
Dauguma sutiks, kad planšetiniai kompiuteriai kol kas tikrai nėra dominuojantis produktas technologijų rinkoje. Būtent tai gamintojus verčia ieškoti alternatyvų. Viena jų yra ne kas kita, o hibridiniai kompiuteriai. Pastarieji kol kas susilaukia tikrai daugiau pirkėjų dėmesio nei paprasti planšetai, nors dėl siūlomų priedų dažniausiai gali kainuoti netgi gerokai brangiau. Vis dėlto čia į pagalbą atskuba kinai, kurie greta išskirtinių hibridų galimybių dar geba pasiūlyti ir vienareikšmiškai mažiausią kainą rinkoje.
(2) 2016-09-18 15
Į Kinijoje gaminamus išmaniuosius telefonus su didesne pagarba pradeda žvelgti net ir technologijų rinkos gigantai. Tačiau taip elgtis yra aiškus pagrindas, nes vietiniai Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojai savo sugebėjimus įrodo realiais darbais. Kinų išmanieji jau seniai gali pasigirti nepriekaištingai atrodančiu dizainu bei praktiškai žemiausia kaina rinkoje. Kiekvieną ketvirtį Azijoje pasirodantys nauji išmanieji telefonai taip pat vis geresnių įvertinimų susilaukia ir techninių charakteristikų kategorijoje.
(3) 2016-09-16 8
Vietinių Kinijos gamintojų tikrai yra visa galybė, tačiau galima net neabejoti, kad ne visi jie susilaukia pripažinimo. Pavyzdžiui, „Xiaomi“ bendrovė įrodė, kad gali būti žinoma ne tik vietinėje rinkoje, bet ir visame pasaulyje. Tačiau greta šio gerai technologijų rinkoje žinomo vardo Kinijoje jau rikiuojasi ir daugiau gamintojų. Gali susidaryti įspūdis, kad pastarieji eina „Xiaomi“ jau pramintu taku, todėl nereikėtų nustebti jeigu per artimiausius keletą metų didelė dalis vietinių Kinijos gamintojų pataps tarptautiniu mastu gerai žinomais prekiniais ženklais.
(3) 2016-09-14 17
Išmanieji televizoriai jau gana ilgai yra visiškai įprasta ir niekuo neišsiskirianti elektronikos prekių parduotuvių lentynose sutinkama prekė. Vis dėlto ši atnaujinta televizorių technologija sužavėjo tikrai ne visus: vieni to sau leisti negali dėl gana ženkliai didesnės išmaniųjų televizorių kainos, o kiti tiesiog nesupranta kokią realią naudą gali gauti iš šių naujosios kartos televizorių. Panašu, kad vietiniai Kinijos gamintojai taip pat kol kas nemato prasmės išmaniųjų televizorių segmente, todėl tokia gamyba išvis neužsiima ir kur kas platesnę nišą įžvelgia specializuotų TV priedėlių gamyboje.
(2) 2016-09-12 8
Ruduo – puikus laikas naujiems pirkiniams. Nors elektroninės parduotuvės įvairius išpardavimus organizuoja ištisus metus, tačiau šiuo laikotarpiu tikrai egzistuoja bent maža galimybė tam tikrą produkciją įsigyti už tokią kainą, kuri yra artima savikainai. Ir tokia galimybė egzistuoja būtent todėl, nes pardavėjai stengiasi išparduoti senų prekių likučius dar prieš prasidedant didžiausioms metų šventėms.
(0) 2016-09-11 0
Ekrano įstrižainės skirtumas tarp išmaniojo telefono ir planšetinio kompiuterio – santykinai didelis. Būtent tai buvo bene pagrindinis faktorius, kuris elektronikos gamintojus paskatino imtis planšetofonų gamybos. Nors pirmoji šią atsivėrusią nišą pastebėjo bendrovė „Samsung“, vėliau tuo pačiu keliu pasuko ir kiti gamintojai. Vis dėlto kai kurie pasauliniu mastu gerai žinomi gamintojai savuosius planšetofonus kaimyniniuose regionuose kol kas platina itin neryžtingai. Vienu iš tokių pavyzdžių šiuo atveju gali būti Kinijos gamintojas „Lenovo“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos