Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Kinijos turgelio stebuklai (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2016-07-20 0
Planšetiniai kompiuteriai dar visai neseniai žadėjo perversmą visame kompiuterinės technikos segmente. Deja, bet rezultatas žadėtosios prognozės nepateisina. Dėl to bazinė planšetinio kompiuterio idėja per pastaruosius keletą metų gerokai pakito – gamintojai vis dažniau imasi ne planšetų, bet hibridinių kompiuterių gamybos. Šie produktai išlaiko planšetams žadėtą mobilumą, tačiau turi kur kas didesnį funkcionalumą, kas yra itin svarbu praktiškai kiekvienam pirkėjui.
(4) 2016-07-18 17
Išmanusis telefonas su HD ekranu ir 4G ryšio moduliu už kiek daugiau nei 100 JAV dolerių? Taip, tai yra visiškai įprasta kaina... Azijoje. Tačiau liūdėti pagrindo neturi ir europiečiai, nes elektroninės prekės iš Azijos, kad ir į ta pačią Lietuvą, šiuo metu jau pasiekia be jokių didelių nesusipratimų.
(6) 2016-07-14 10
Kalbai pakrypus apie planšetinius kompiuterius, dažniausiai būna minimi tik du vardai, t. y. „Samsung“ ir „Apple“. Vis dėlto pasižvalgius po Kinijos elektronines parduotuves galima maloniai nustebti, nes vietiniai Azijos planšetų gamintojai jau lipa ant kulnų net ir patiems didžiausiems rinkos žaidėjams.
(0) 2016-07-13 12
Europoje didžioji dalis pirkėjų mano, kad Kinijos elektroninėse parduotuvėse galima įsigyti tik standartinius ekonominės klasės planšetinius kompiuterius ar išmaniuosius telefonus. Toks požiūris galbūt ir buvo pateisinamas anksčiau, tačiau dabar situacija yra tikrai kardinaliai pasikeitusi.
(0) 2016-07-11 4
Ekonominės klasės nešiojami kompiuteriai „Chromebook“ pirkėjus dažniausiai domina ne tiek dėl „Chrome OS“ operacinės sistemos, kiek dėl itin patrauklios kainos ir ilgo autonominio darbo. Vis dėlto ribotos „Chrome OS“ platformos galimybės kol kas žavi ne visus pirkėjus, todėl žema kaina kartais tampa ne pačiu svarbiausiu rodikliu – tai ir yra pagrindinė priežastis, kodėl prekyba „Chromebook“ labai sunkiai įsibėgėja.
(5) 2016-07-08 11
Laikai keičiasi beprotiškai sparčiai – dar neseniai prabangiu aksesuaru buvę išmanieji telefonai dabar jau kainuoja kur kas pigiau nei klasikinis mobilusis telefonas su skaičių klaviatūra. Tiesa, taip pigiai galima įsigyti tik nedaugelį išmaniųjų telefonų, o plačiausias tokių pasiūlymų asortimentas ne kur kitur, o Kinijos elektroninėse parduotuvėse.
(6) 2016-07-06 9
Kinijos telekomunikacijų rinkos gigantas „Huawei“ – itin populiarus išmaniųjų telefonų prekinio ženklo atstovas visame pasaulyje. Tačiau Kinijos elektroninės parduotuvės ir šios šalies gyventojai iš „Huawei“ sulaukia dar daugiau privilegijų. Pavyzdžiui, Europoje platinamas planšetofonas „MediaPad X2“ Kinijoje yra žinomas „Honor X2“ pavadinimu ir, žinoma, yra pardavinėjamas pigiau nei kituose regionuose. Tačiau ne šiaip sau pigiau – akcijinių išpardavimų metu kainų skirtumas siekia beveik 100 eurų!
(0) 2016-06-28 32
Daugelis analitikų ir didieji rinkos žaidėjai pripažįsta – planšetinių kompiuterių rinka traukiasi. Analitikų atlikti tyrimai aiškiai parodo, kad planšetinių kompiuterių pardavimai yra gana skaudi tema tiek „Apple“, tiek „Samsung“, tiek „Lenovo“: gamintojai tiesiog priversti kiekvienais metais stebėti mažėjančias pardavimų kreives.
(1) 2016-06-23 3
Gerai visame pasaulyje žinomas Kinijos gamintojas „Lenovo“ išsiskiria dideliu universalumu bei lankstumu. Kad „Lenovo“ gali kurti ir gaminti aukščiausios kokybės nešiojamus kompiuterius tikriausiai žino visi, tačiau šis gamintojas retsykiais savo produkcija taip pat palepina ir taupius pirkėjus, ieškančius geriausio santykio tarp kainos ir kokybės. O jei dar išdrįstate pirkti „Lenovo“ kompiuterius tiesiai iš kiniečių, gaunamas ypač taupus variantas. Vienas iš tokių mūsų pastebėtų pavyzdžių - solidžiai atrodantis biudžetinis planšetinis kompiuteris „Lenovo TAB 2 A7-30“.
(2) 2016-06-23 23
Tie, kas mėgsta greitą ir patogų aptarnavimą, garantuotas garantinio aptarnavimo sąlygas, elektroninę techniką perka Lietuvoje ir dėl to nesuka galvos. Tačiau tiems, kam netinka vietinės kainos arba norisi dar platesnio asortimento, žvalgosi į tokius stambius prekybos taškus kaip ebay.com ar amazon.com. Tačiau dažnai be reikalo pamirštama, kad dabar tiesiogiai yra prieinama ir didžiulė Kinijos prekybininkų rinka, kurioje pasižvalgius galima surasti tiesiog stulbinamai žavingų pasiūlymų.
(1) 2016-06-22 15
Kinijos technologijų kompanija "Xiaomi" dar prieš kelis mėnesius pristatė 7,9 colio įstrižainės ekraną turintį ir iPad mini primenantį planšetinį kompiuterį "Mi Pad 2", veikiantį operacinės sistemos "Windows 10" pagrindu.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos