Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Kinijos turgelio stebuklai (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-08-31 0
Vietiniai Kinijos gamintojai po šiek tiek ramesnės vasaros vėl sugrįžta į įprastą ritmą. Būtent tai reiškia, kad atėjus rudeniui išmaniųjų telefonų rinkoje vėl galime laukti daug naujų anonsų. Viena pirmųjų šias tendencijas nusprendė patvirtinti „Elephone“ bendrovė išleisdama naujos kartos išmanųjį telefoną „Elephone A4 Pro“ - jis Kinijos elektroninių parduotuvių lentynas papildė pačioje rugpjūčio pabaigoje.
(0) 2018-08-29 2
Vietiniai Kinijos gamintojai ir toliau aktyviai darbuojasi prie išmaniųjų laikrodžių. Pavyzdžiui, gamintojas „LEMFO“ šioje rinkoje jau yra sukaupęs pakankamai didelę patirtį, todėl bent jau kartą į pusmetį potencialius pirkėjus tikrai gali sudominti savo naujos kartos išmaniaisiais laikrodžiais. Bene geriausiai tai šį kartą patvirtina naujos kartos išmanusis laikrodis „LEMFO LEM X“.
(0) 2018-08-27 0
„Yunmai Mini 2“ - tai tarptautiniu mastu visame pasaulyje jau pripažintos išmaniosios svarstyklės, apie kurias šiuo metu labai gerai atsiliepia tiek pirkėjai, tiek apžvalgininkai - pagal galimybes prilygsta garsiausioms „Xiaomi Smart Weight“, bet kainuoja kur kas pigiau.
(2) 2018-08-26 2
Artėjanti vasaros sezono pabaiga norime to ar ne, bet vis tiek privers mus sugrįžti į darbus bei mokslus. Tenka pripažinti ir tai, kad tiek darbe, tiek moksluose dabar sunkiai pavyktų išsiversti be nešiojamo kompiuterio. Būtent šis laikotarpis yra puikiai tinkamas tokiems pirkiniams, nes daugelis gamintojų jau tikrai spėjo pristatyti savo naujos kartos nešiojamus kompiuterius. Puikiu pavyzdžiu ką gali šios vasaros pabaigoje anonsuoti nešiojami kompiuteriai patvirtina „Chuwi Lapbook SE“ pavyzdys.
(0) 2018-08-24 2
Išmaniųjų telefonų pasirinkimas šiuo metu rinkoje yra tikrai gana platus. Vis dėlto tuo pačiu vis dar tenka pripažinti, kad tam tikra išmaniųjų telefonų naudotojų grupė lieka gana dažnai nuskriausta. Šiuo atveju ypatingai norėtume atkreipti tokių skaitytojų dėmesį, kurie ieško aplinkos poveikiams atsparaus išmaniojo telefono. Būtent tokiomis savybėmis šį kartą išsiskiria naujos kartos išmanusis telefonas „Poptel P10“.
(2) 2018-08-22 -5
Greičiausiai sutiksite, kad šiuo metu išsiskirti su išmaniuoju telefonu jau yra gana sunku. Būtent tai puikiai paaiškina, kodėl daugelis iš mūsų dabar yra linkę investuoti į išmaniųjų telefonų elektroninius aksesuarus. Pastarieji aksesuarai ne tik praplečia funkcionalumą, bet taip pat padeda maksimaliai išplėtoti išmaniojo telefono mobilumo savybes.
(0) 2018-08-21 1
Išmanusis dulkių siurblys „XShuai HXS - C3“ daugelį pirkėjų žavi savo funkcionalumu. Tai yra bene pagrindinė priežastis, kuri „XShuai HXS - C3“ leido užsitarnauti populiarumą visame pasaulyje.
(0) 2018-08-17 5
Vis dažniau ir dažniau tenka pripažinti, kad vietiniai Kinijos gamintojai tikrai moka gaminti ne tik išmaniuosius telefonus. Pavyzdžiui, vis dar esame įpratę manyti, kad mobilūs ir daug įvairių funkcijų turintys nešiojami kompiuteriai yra itin brangūs, tačiau kinai viską sparčiai verčia aukštyn kojomis- puikų ekonominės klasės nešiojamą kompiuterį šiuo metu Kinijoje be didelių problemų galite įsigyti už išmaniajam telefonui prilygstančią kainą.
(1) 2018-08-15 5
Vietinių Kinijos gamintojų kuriami išmanieji telefonai kiekvieną ketvirtį vis labiau priartėja prie rinkos lyderių keliamų standartų. Pavyzdžiui, vasarai artėjant į pabaigą pagaliau galime džiaugtis pirmaisiais išmaniaisiais telefonais, kurie jau yra aprūpinti naujos kartos „Helio P60“ centriniu procesoriumi. Tenka pripažinti, kad tai tikrai ypatingas atvejis, kadangi greičiausiai tai yra pirmas kartas, kai naujos kartos kiniškas procesorius iš karto po jo pristatymo buvo pradėtas lyginti su „Qualcomm Snapdragon 660“ CPU.
(0) 2018-08-15 -4
Kinijos elektroninės parduotuvės garsėja itin plačiu asortimentu. Kitaip sakant, čia galima rasti ne tik išmaniųjų telefonų, bet ir daugybę kitų praktiškų aksesuarų, kurie šiuo atveju akivaizdžiai praturtina mūsų kasdienybę.
(1) 2018-08-12 -2
Planšetinius kompiuterius gamina vis mažiau bendrovių, tačiau tai greičiausiai yra gana natūralus procesas. Kitaip sakant, tarptautinėje rinkoje sėkmės susilaukia tik gerai vartotojų prioritetus suprantančios bendrovės. Tokių pavyzdžių gausu Kinijoje, tačiau svarbu suprasti tai, kad ne visos kinų bendrovės yra susijusios su išmaniaisiais telefonais. Pavyzdžiui, vietinis Kinijos gamintojas „Chuwi“ garsėja ne tik savo nešiojamais, bet dar ir planšetiniais kompiuteriais.
(1) 2018-08-10 3
Vietiniai Kinijos gamintojai ir toliau aktyviai darbuojasi išmaniųjų laikrodžių rinkoje. Atrodytų, dar visai neseniai kinai buvo tik rinkos naujokai. Vis dėlto technologijų rinkoje viskas keičiasi itin gretai, todėl šiuo metu vietinius Kinijos gamintojus jau tenka vadinti išmaniųjų laikrodžių rinkos lyderiais. Šiuo atveju nuolatinį ir labai spartų progresą puikiai patvirtina naujos kartos išmanusis laikrodis „KingWear KW88 Pro“.
(0) 2018-08-10 1
Tenka pripažinti, kad Kinijos elektroninės parduotuvės siūlo itin platų prekių asortimentą. Vis dėlto nuolatos sekti ir suprasti vykstančių pasiūlymų patikimumą yra gana sunku. Tai yra bene pagrindinė priežasties, kodėl laikas nuo laiko pasistengiame jums atrinkti pačius geriausius naujus pasiūlymus.
(0) 2018-08-09 4
JAV korporacija „Apple“ viena pirmųjų padiktavo rinkai kaip turi atrodyti praktiškai kraštinio rėmelio neturintis išmanusis telefonas. Anksčiau buvome įpratę, jog naujos kartos techninius sprendimus bent jau keletą metų galėsime įsigyti tik iš prestižinių gamintojų. Vis dėlto laikai greitai keičiasi, kas reiškia, kad dabar naujausias technologijas praėjus vos pusmečiui po jų pristatymo mums jau gali pasiūlyti ir praktiškai kiekvienas suinteresuotas Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas.
(0) 2018-08-04 -1
Kinijos elektroninėse parduotuvėse visuomet gausu išpardavimų. Žodis išpardavimas dažnam pirkėjui dažniausiai asocijuojasi su nuolaidomis, tačiau svarbu suprasti, jog kinai išpardavimus taip pat naudoja naujų prekių pristatymams. Svarbu pabrėžti, kad anonso metu daugeliui naujų pasiūlymų yra taikomos nuolaidos, todėl laikas nuo laiko pasidomėti Kinijos elektroninių parduotuvių rengiamais išpardavimais yra tikrai verta.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos