Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Kinijos turgelio stebuklai (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-09-07 3
„Oclean Air“ – tai naujos kartos dantų šepetėlis, kuris yra aprūpintas papildomomis išmaniosiomis funkcijomis – dinamiškai keičia valymo intensyvumą pagal spaudimo jėgą, turi magnetinį variklį ir yra rekordiškai greitai įkraunamas. Šių funkcijų pagalba išmanusis dantų šepetėlis leidžia užtikrinti maksimalų komfortą dantų valymo metu, o kas svarbiausia vėliau taip pat pateikia patarimus, kurie laikui bėgant naudotojui padeda suformuoti dar geresnius dantų valymo įpročius.
(7) 2018-09-05 18
„Pocophone F1“ – tai „Xiaomi“ dukterinės kompanijos išmanusis telefonas, iki šiol pats pigiausias flagmanas rinkoje, kuris turi integruotą „Qualcomm Snapdragon 845“ centrinį procesorių su dirbtiniu intelektu AI. Be to, šis išmanusis telefonas yra aušinamas skysčiu, turi integruotus naujos kartos ryšio modulius (Bluetooth 5.0, WiFi 802.11ac) ir bene daugiausiai pirkėjų dėmesio susilaukia dėl neįtikėtinai žemos kainos.
(4) 2018-09-04 6
Jeigu sekate šios rubrikos naujienas, tuomet greičiausiai dar pamenate įrašą, kuriame pristatėme vieną didžiausių šios vasaros pabaigos bei rudenio pradžios išpardavimų „Treasure Hunt“.
(0) 2018-09-02 -2
„Huawei Band 2 Pro“ - tai vienas iš nedaugelio fizinio aktyvumo asistentų, kuris ne tik skaičiuoja žingsnius, nueitą atstumą, bet ir turi GPS navigaciją, nuolatinį širdies ritmo matavimą ir talpią bateriją, kurios energijos užtenka 21 dieną budėjimo režimu. Be to, iš konkurentų išsiskiria ypač plonu ir ergonomišku korpuso dizainu (21,6 x 1,97 x 1,03 cm), o asistento kraštus dengia labai patvarus metalinis korpusas.
(0) 2018-08-31 0
Vietiniai Kinijos gamintojai po šiek tiek ramesnės vasaros vėl sugrįžta į įprastą ritmą. Būtent tai reiškia, kad atėjus rudeniui išmaniųjų telefonų rinkoje vėl galime laukti daug naujų anonsų. Viena pirmųjų šias tendencijas nusprendė patvirtinti „Elephone“ bendrovė išleisdama naujos kartos išmanųjį telefoną „Elephone A4 Pro“ - jis Kinijos elektroninių parduotuvių lentynas papildė pačioje rugpjūčio pabaigoje.
(0) 2018-08-29 2
Vietiniai Kinijos gamintojai ir toliau aktyviai darbuojasi prie išmaniųjų laikrodžių. Pavyzdžiui, gamintojas „LEMFO“ šioje rinkoje jau yra sukaupęs pakankamai didelę patirtį, todėl bent jau kartą į pusmetį potencialius pirkėjus tikrai gali sudominti savo naujos kartos išmaniaisiais laikrodžiais. Bene geriausiai tai šį kartą patvirtina naujos kartos išmanusis laikrodis „LEMFO LEM X“.
(0) 2018-08-27 0
„Yunmai Mini 2“ - tai tarptautiniu mastu visame pasaulyje jau pripažintos išmaniosios svarstyklės, apie kurias šiuo metu labai gerai atsiliepia tiek pirkėjai, tiek apžvalgininkai - pagal galimybes prilygsta garsiausioms „Xiaomi Smart Weight“, bet kainuoja kur kas pigiau.
(2) 2018-08-26 3
Artėjanti vasaros sezono pabaiga norime to ar ne, bet vis tiek privers mus sugrįžti į darbus bei mokslus. Tenka pripažinti ir tai, kad tiek darbe, tiek moksluose dabar sunkiai pavyktų išsiversti be nešiojamo kompiuterio. Būtent šis laikotarpis yra puikiai tinkamas tokiems pirkiniams, nes daugelis gamintojų jau tikrai spėjo pristatyti savo naujos kartos nešiojamus kompiuterius. Puikiu pavyzdžiu ką gali šios vasaros pabaigoje anonsuoti nešiojami kompiuteriai patvirtina „Chuwi Lapbook SE“ pavyzdys.
(0) 2018-08-24 2
Išmaniųjų telefonų pasirinkimas šiuo metu rinkoje yra tikrai gana platus. Vis dėlto tuo pačiu vis dar tenka pripažinti, kad tam tikra išmaniųjų telefonų naudotojų grupė lieka gana dažnai nuskriausta. Šiuo atveju ypatingai norėtume atkreipti tokių skaitytojų dėmesį, kurie ieško aplinkos poveikiams atsparaus išmaniojo telefono. Būtent tokiomis savybėmis šį kartą išsiskiria naujos kartos išmanusis telefonas „Poptel P10“.
(2) 2018-08-22 -5
Greičiausiai sutiksite, kad šiuo metu išsiskirti su išmaniuoju telefonu jau yra gana sunku. Būtent tai puikiai paaiškina, kodėl daugelis iš mūsų dabar yra linkę investuoti į išmaniųjų telefonų elektroninius aksesuarus. Pastarieji aksesuarai ne tik praplečia funkcionalumą, bet taip pat padeda maksimaliai išplėtoti išmaniojo telefono mobilumo savybes.
(0) 2018-08-21 1
Išmanusis dulkių siurblys „XShuai HXS - C3“ daugelį pirkėjų žavi savo funkcionalumu. Tai yra bene pagrindinė priežastis, kuri „XShuai HXS - C3“ leido užsitarnauti populiarumą visame pasaulyje.
(0) 2018-08-17 5
Vis dažniau ir dažniau tenka pripažinti, kad vietiniai Kinijos gamintojai tikrai moka gaminti ne tik išmaniuosius telefonus. Pavyzdžiui, vis dar esame įpratę manyti, kad mobilūs ir daug įvairių funkcijų turintys nešiojami kompiuteriai yra itin brangūs, tačiau kinai viską sparčiai verčia aukštyn kojomis- puikų ekonominės klasės nešiojamą kompiuterį šiuo metu Kinijoje be didelių problemų galite įsigyti už išmaniajam telefonui prilygstančią kainą.
(1) 2018-08-15 5
Vietinių Kinijos gamintojų kuriami išmanieji telefonai kiekvieną ketvirtį vis labiau priartėja prie rinkos lyderių keliamų standartų. Pavyzdžiui, vasarai artėjant į pabaigą pagaliau galime džiaugtis pirmaisiais išmaniaisiais telefonais, kurie jau yra aprūpinti naujos kartos „Helio P60“ centriniu procesoriumi. Tenka pripažinti, kad tai tikrai ypatingas atvejis, kadangi greičiausiai tai yra pirmas kartas, kai naujos kartos kiniškas procesorius iš karto po jo pristatymo buvo pradėtas lyginti su „Qualcomm Snapdragon 660“ CPU.
(0) 2018-08-15 -4
Kinijos elektroninės parduotuvės garsėja itin plačiu asortimentu. Kitaip sakant, čia galima rasti ne tik išmaniųjų telefonų, bet ir daugybę kitų praktiškų aksesuarų, kurie šiuo atveju akivaizdžiai praturtina mūsų kasdienybę.
(1) 2018-08-12 -2
Planšetinius kompiuterius gamina vis mažiau bendrovių, tačiau tai greičiausiai yra gana natūralus procesas. Kitaip sakant, tarptautinėje rinkoje sėkmės susilaukia tik gerai vartotojų prioritetus suprantančios bendrovės. Tokių pavyzdžių gausu Kinijoje, tačiau svarbu suprasti tai, kad ne visos kinų bendrovės yra susijusios su išmaniaisiais telefonais. Pavyzdžiui, vietinis Kinijos gamintojas „Chuwi“ garsėja ne tik savo nešiojamais, bet dar ir planšetiniais kompiuteriais.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos