Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Kinijos turgelio stebuklai (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-07-11 3
Praėjusią savaitę tiek Lietuvos, tiek užsienio žiniasklaidoje pasirodė informacija apie naują išmaniųjų telefonų gamintoją „Poptel“. Ši bendrovė savo veiklą pradėjo dar 2006 metais ir iki pat 2018 metų vidurio intensyviai dirbo prie vidinės infrastruktūros plėtros. Tuo tarpu šią vasarą pagaliau buvo pristatytas ir pirmasis išmanusis telefonas „Poptel P9000 Max“.
(0) 2018-07-10 -4
Kinijos elektroninės parduotuvės pradeda pardavinėti naujos kartos planšetinį kompiuterį „Teclast M89“. Kitaip sakant, taip puiki alternatyva tiems pirkėjams, kurie dar šį pavasarį dėl nepakankamo našumo tiesiog buvo priversti atsisakyti „Teclast P80 Pro“ planšetinio kompiuterio.
(0) 2018-07-09 2
Nei vieni namai neišsiverčia be valymo įrangos, tad šįkart pristatome pačius populiariausius ir geriausiai pirkėjų vertinamus robotus dulkių siurblius, universalius dulkių siurblius, oro grynintoją ir net langų valymo robotą, kuriuos labiausiai pirko per 2018 metų I-ąjį pusmetį.
(1) 2018-07-08 -5
Visai neseniai „Xiaomi“ kompanija pristatė naująją išmaniąją apyrankę „Xiaomi Mi Band 3“ ir ji iš karto tapo turbūt pačia geidžiamiausia šios vasaros apyranke, o pardavėjai lenktyniauja, kas pasiūlys geriausią kainą.
(0) 2018-07-07 -1
Greičiausiai dar pamenate tą faktą, kaip birželio antroje pusėje pateikėme informaciją apie „11.11“ savo dydžiu prilygstantį išpardavimą „6.18“. Norime priminti, kad šią savaitę turite paskutinę galimybę pasinaudoti šio bene didžiausio vasaros išpardavimo pasiūlymais.
(1) 2018-07-06 -2
Greičiausiai pamenate tą momentą, kai prekyboje pasirodė riedžiai. Tenka pripažinti, kad daugelis potencialių pirkėjų iki šios dienos gana skeptiškai žiūri į riedžius. Tačiau tam yra pateisinama priežasties – riedžių valdymas reikalauja papildomų įgūdžių. Žinoma, ši problematika daugeliui yra lengvai įveikiama, tačiau itin džiugina dar ir tai, kad gamintojai į šią kritiką sureagavo operatyviai.
(3) 2018-07-05 3
Nors internetinėje parduotuvėje Gearbest.com didžiausias metų vidurio išpardavimas „Gearbest 618“ artėja į pabaigą, susidomėjimas pasiūlymais neblėsta. Sulaukėme tradicinio pranešimo su populiariausiomis prekėmis ir nusprendėme patikrinti kiek gi iš tikro pirkėjai sutaupo, jei perka kiniškas prekes tokių akcijų metu?
(0) 2018-07-04 0
Vietiniai Kinijos gamintojai jau gana ilgas laikas dominuoja planšetinių kompiuterių rinkoje. Itin džiugina ir tai, kad šios bendrovės ir toliau nuosekliai dirba prie naujų sprendimų. Pavyzdžiui, vietinis Kinijos gamintojas „Alldocube“ šį mėnesį pradeda su įspūdingu planšetinio kompiuterio anonsu, kuris greičiausiai šį kartą nustebins net ir pačius išrankiausius skaitytojus.
(2) 2018-07-03 3
Atrodytų, dar visai neseniai vietinius Kinijos gamintojus kaltinome tuo, jog jie kopijuoja populiariausių prekinių ženklų išmaniuosius telefonus. Vis dėlto labai panašu, kad kinams neprireikė nei penkerių metų pakeisti šias nusistovėjusias tendencijas. Jeigu vis dar sunku tuo patikėti, tuomet tiesiog siūlome susipažinti su naujos kartos išmaniuoju telefonu „Vivo Nex“, kuris garsėja ne tik savo išvaizda, bet ir unikaliais dar iki šiol niekur nenaudotais techniniais sprendimais.
(0) 2018-07-01 7
Daugelis skaitytojų greičiausiai sutiks, kad naujos kartos gerą mobilumą užtikrinantys nešiojami kompiuteriai yra pakankamai brangūs. Tuo tarpu jeigu kalba pakrypsta apie hibridinius kompiuterius, kurie esant reikalui gali būti naudojami dar kaip ir planšetiniai kompiuteriai, kainų racionalumą tampa paaiškinti dar sudėtingiau.
(1) 2018-06-29 0
Internetinėje parduotuvėje Gearbest.com su trenksmu prasidėjęs didžiausias metų vidurio išpardavimas „Gearbest 618“ kaip reikiant įsibėgėja. Ta proga Gearbest.com paruošė populiarių prekių rinkinį, kurioms taiko įspūdingo dydžio nuolaidas, o daliai iš jų dar papildomai pridėjo ir nuolaidų kuponus
(0) 2018-06-29 2
Tenka pripažinti, jog fizinių aktyvumo asistentų rinkoje jau gana seniai karaliauja vietiniai Kinijos gamintojai. Pastarųjų gamintojų gausa nuolatos skatina aktyvią konkurenciją, kuri šiuo atveju taip pat padeda vystyti naujus techninius sprendimus. Tai puikiai paaiškina, kodėl kiniški fiziniai aktyvumo asistentai kiekvieną ketvirtį tampa vis geresni ir geresni.
(0) 2018-06-28 9
Jeigu kada nors anksčiau teko domėtis apie 3D spausdinimo technologijas, tai greičiausiai puikiai atsimenate ir tą laikotarpį, kai 3D spausdintuvai buvo naudojami tik komerciniais tikslais. Šiuo atveju privalumas yra tas, jog pirmieji 3D spausdinimo patentai buvo užregistruoti santykinai seniai, todėl daugelius jų pagaliau tapo viešai prieinami būtent šį dešimtmetį. Kadangi vietiniams Kinijos gamintojams kūrybiškumo tikrai netrūksta, todėl nieko neturėtų nustebinti ir tas faktas, jog kinai šią atsiradusią naują galimybę pastebėjo itin gretai.
(3) 2018-06-27 -1
Tenka pripažinti, kad vietinių Kinijos gamintojų kuriamų išmaniųjų telefonų kainos yra prieinamos kiekvienam norinčiam. Kad ir kaip paradoksaliai tai skambėtų, bet kinai pirkėjams sudaro malonią galimybę išmaniuosius telefonus atsinaujinti kur kas dažniau.
(0) 2018-06-25 -6
Gearbest.com informuoja apie visiškai naujas prekes, kurios, jų manymu, susilauks didelio pirkėjų susidomėjimo ir teigiamų įvertinimų. Didžiajai daliai prekių taikomos nuolaidos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos