Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Kinijos turgelio stebuklai (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2018-08-10 4
Vietiniai Kinijos gamintojai ir toliau aktyviai darbuojasi išmaniųjų laikrodžių rinkoje. Atrodytų, dar visai neseniai kinai buvo tik rinkos naujokai. Vis dėlto technologijų rinkoje viskas keičiasi itin gretai, todėl šiuo metu vietinius Kinijos gamintojus jau tenka vadinti išmaniųjų laikrodžių rinkos lyderiais. Šiuo atveju nuolatinį ir labai spartų progresą puikiai patvirtina naujos kartos išmanusis laikrodis „KingWear KW88 Pro“.
(0) 2018-08-10 1
Tenka pripažinti, kad Kinijos elektroninės parduotuvės siūlo itin platų prekių asortimentą. Vis dėlto nuolatos sekti ir suprasti vykstančių pasiūlymų patikimumą yra gana sunku. Tai yra bene pagrindinė priežasties, kodėl laikas nuo laiko pasistengiame jums atrinkti pačius geriausius naujus pasiūlymus.
(0) 2018-08-09 4
JAV korporacija „Apple“ viena pirmųjų padiktavo rinkai kaip turi atrodyti praktiškai kraštinio rėmelio neturintis išmanusis telefonas. Anksčiau buvome įpratę, jog naujos kartos techninius sprendimus bent jau keletą metų galėsime įsigyti tik iš prestižinių gamintojų. Vis dėlto laikai greitai keičiasi, kas reiškia, kad dabar naujausias technologijas praėjus vos pusmečiui po jų pristatymo mums jau gali pasiūlyti ir praktiškai kiekvienas suinteresuotas Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas.
(0) 2018-08-04 -1
Kinijos elektroninėse parduotuvėse visuomet gausu išpardavimų. Žodis išpardavimas dažnam pirkėjui dažniausiai asocijuojasi su nuolaidomis, tačiau svarbu suprasti, jog kinai išpardavimus taip pat naudoja naujų prekių pristatymams. Svarbu pabrėžti, kad anonso metu daugeliui naujų pasiūlymų yra taikomos nuolaidos, todėl laikas nuo laiko pasidomėti Kinijos elektroninių parduotuvių rengiamais išpardavimais yra tikrai verta.
(2) 2018-08-02 7
Galinga namų kino sistema dar visai neseniai atrodė kaip savaime suprantamas dalykas. Vis dėlto laikai keičiasi, todėl namų kino sistemos funkcionalumą dabar pilnai ne tik atstoja, bet dar ir praplečia mažų gabaritų šiuolaikinės kolonėlės. Kitaip sakant, kaip įvairias standartines kolonėles pamažu keičia įvairaus tipo belaidės garso kolonėles, tai būtent taip pat analogiškai standartinės namų kino sistemos vietą vis dažniau ir dažniau užleidžia „Soundbar“ tipo universalioms garso sistemoms.
(0) 2018-08-01 -7
Gana ilgą laiką aukščiausios klasės išmaniuosius telefonus Kinijos elektroninėse parduotuvėse siūlė tik „Xiaomi“. Vis dėlto šiais metais atsiranda vis daugiau vietinių Kinijos gamintojų, kurie į rinką iš karto žengia pristatydami ypatingą našumą siūlančius išmaniuosius telefonus. Bene geriausiai tokias tendencijas šiuo metu patvirtina naujos kartos išmanusis telefonas „Black Shark SKR-H0“.
(0) 2018-07-30 -6
Nešiojamas kompiuteris yra lygiai toks pats svarbus atributas kaip ir išmanusis telefonas. Išmaniuosius telefonus įsigyti Kinijoje jau įpratome, nes tai leidžia sutaupyti. Taigi, kyla natūralus klausimas, o kodėl gi Kinijoje neįsigijus ir nešiojamo kompiuterio? O kad tai daryti verta, puikiai patvirtina tarptautinio dėmesio jau spėjęs susilaukti nešiojamas kompiuteris „Xiaomi Mi Notebook Air 13.3 Global Version“.
(0) 2018-07-30 1
„Xiaomi“ produkcija yra viena geriausių ir perkamiausių iš Kinijos visame pasaulyje, todėl jai dažnai taikomos įvairios nuolaidos. Šiame rinkinyje surasite geriausias šiuo metu taikomas nuolaidas.
(1) 2018-07-29 -3
Jeigu domitės įvairiais elektroniniais aksesuarais iš Kinijos, tai greičiausiai jau žinote, kad kinai visus savo pasiūlymus stengiasi pristatyti surengdami išpardavimus. Pavyzdžiui, šią savaitę Kinijos elektroninės parduotuvės didelį dėmesį skiria kompiuterinės technikos entuziastams.
(0) 2018-07-27 14
Vietinis Kinijos gamintojas „Xiaomi“ kuria savo „Android“ pagrindu pagrįstą operacinę sistemą „MIUI“. Vis dėlto „Xiaomi Mi A1“ išmaniojo telefono pristatymas pernai puikiai patvirtino, kad pirkėjai vis dar prioritetą skiria originaliai „Android“ platformai, kuri yra ne tik stabili, bet ir nuolatos atnaujinama. Greičiausiai tai yra viena pagrindinių priežasčių, kuri „Xiaomi“ paskatino nelaužyti jau pradėtų tradicijų, todėl jau šią vasarą bendrovės gerbėjams buvo anonsuotas antrosios kartos „Xiaomi Mi A2“ išmanusis telefonas.
(6) 2018-07-26 -1
Šių metų vasara aiškiai patvirtino, kad mes aktyviai ieškome naujų alternatyvių transporto priemonių automobiliams bei dviračiams. Tokias tendencijas aiškiai patvirtina pastebimai išaugęs susidomėjimas elektriniais paspirtukais bei riedžiais. Vis dėlto greta šių naujos kartos elektrinių dviračių transporto priemonių šiuo metu aktyviai bando įsitvirtinti ir naujos kartos segvėjai, kurie priešingai nuo anksčiau pristatytų dabar jau nebeturi valdymui skirtos rankenos.
(1) 2018-07-25 17
Gerai visame pasaulyje žinoma „Xiaomi“ kompanija pristatydama „Xiaomi Mi 8“ išmanųjį telefoną tarsi tyčia praleido „7“ modelį ir nuo šeštojo iškart perėjo prie aštuntojo, tarsi norėdama pasakyti, kad tai visiškai naujas etapas šio Kinijos technologijų giganto vystymosi etape. Ir nors nuomonių yra įvairių, tačiau bendrame išmaniųjų telefonų kontekste racionaliai pasvėrus visus aspektus galiausiai vis tiek tenka pripažinti, jog „Xiaomi Mi 8“ – tai bene iki šiol geriausias kinų kada nors sukurtas išmanusis telefonas.
(1) 2018-07-22 -6
Kinija jau gana seniai garsėja kaip išmaniųjų telefonų kraštas. Vis dėlto tarptautinį pripažinimą visais aspektais kol kas pavyko pasiekti tik „Huawei“, „Lenovo“, „Xiaomi“ ir „OnePlus“ išmaniesiems telefonams. Galbūt netgi galima sakyti, kad „Lenovo“ sėkmė yra gana sąlyginė ją lyginant su „Xiaomi“ ar „OnePlus“. Ir visa tai akivaizdžiai atsispindi paskutinių kelerių metų laikotarpyje. Pavyzdžiui, kol „Lenovo“ savo gerbėjus bando atrasti Azijos ar kitose artimose rinkose, tuo metu „OnePlus“ naujausi išmanieji telefonai itin sparčiai gerbėjų ratą sugeba auginti ir Europoje bei Amerikoje.
(0) 2018-07-21 -5
Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ šiai savaitei paruošė įdomų išpardavimą, kuriame siūloma įsigyti prekes už ne didesnę nei 30 JAV dolerių kainą.
(0) 2018-07-20 10
Daugelis gamintojų jau atsisako planšetinių kompiuterių, tačiau Kinijos bendrovė „Xiaomi“ vis dar tiki šviesia jų ateitimi. Ir greičiausiai „Xiaomi“ šiuo atveju negali klysti, nes pastarasis gamintojas savo kuriamus elektroninius aksesuarus platina praktiškai visame pasaulyje. Tokį vieno geriausiai visame pasaulyje žinomo vietinio Kinijos gamintojo įsitikinimą pilnai patvirtina iš šią vasarą anonsuotas naujos kartos planšetinis kompiuteris „Xiaomi Mi Pad 4“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos