Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Kinijos turgelio stebuklai (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2018-06-22 4
Tenka pripažinti, kad išmanieji laikrodžiai savo funkcionalumu žavi, tačiau dizaino aspektu dažną pirkėją atstumia. Vis dėlto nėra to blogo kas neišeitų į gerą. Tokius išmaniaisiais laikrodžiais nusivylusius pirkėjus ilgą laiką stebėję kinai pagaliau pradėjo veikti.
(3) 2018-06-20 -4
Internetinėje parduotuvėje Gearbest.com prasidėjo didžiausias metų vidurio išpardavimas „Gearbest 618“ ir ta proga paruošė populiarių prekių rinkinį, kurioms taiko įspūdingo dydžio nuolaidas.
(8) 2018-06-20 0
Kinijos gamintojas „Lenovo“ yra gerai žinomas visame pasaulyje. Vis dėlto pasidomėjus Kinijos elektroninių parduotuvių pasiūlymais paaiškėja, kad „Lenovo“ vietinėje rinkoje taip pat siūlo tokius produktus, kurie tiesiogiai niekada nepasiekia nei amerikiečių, nei europiečių. Nors tokie pasiūlymai turi tam tikrų niuansų, tačiau yra daugiau nei akivaizdu, jog į pastaruosius žiūrint praktiškai galite kaip reikiant sutaupyti.
(0) 2018-06-19 2
Jeigu aktyviai sekate šios rubrikos naujienas, tai greičiausiai vietinio Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojo „Cubot“ vardas jums yra puikiai žinomas. Vis dėlto priminsime, kad „Cubot“ kompanija gamina ekonominės klasės išmaniuosius telefonus, kurie yra puikiai vertinami juos įsigijusių pirkėjų ne tik Kinijoje, bet ir visame pasaulyje.
(2) 2018-06-19 -4
Jeigu sekate užsienio elektroninių parduotuvių naujienas, tai greičiausiai jau ne kartą girdėjote apie kiekvienų metų pabaigoje vykstantį išpardavimą „11.11“. Tenka pripažinti, kad šiam išpardavimui vis dažniau ir dažniau taip pat ruošiasi Lietuvos elektroninės parduotuvės. Vis dėlto rudens sezono dar reikės gerokai palaukti, o kartais tam tikrus aksesuarus norisi įsigyti kuo greičiau.
(0) 2018-06-18 -4
Gearbest.com išplatino naują pranešimą apie naujausias į sandėlį patekusias prekes, kurios turėtų susilaukti didelio pirkėjų dėmesio. Negana to, kai kurioms iš jų iškart pritaikė ir nuolaidas iki 60 %.
(0) 2018-06-17 -3
Išmanieji telefonai jau gana seniai tapo nepakeičiamais pagalbininkai, tačiau tenka pripažinti, kad kol kas mūsų kasdienybė sunkiai įsivaizduojama ir be nešiojamų kompiuterių. Planšetiniai kompiuteriai žadėjo revoliucija, tačiau labai panašu, jog ji taip ir neįvyko. Kitaip sakant, pirkėjai bent jau kol kas prioritetą teikia nešiojamiems kompiuteriams.
(0) 2018-06-14 -3
Vietiniai Kinijos gamintojai pastaruoju metu vėl itin susidomėjo išmaniaisiais laikrodžiais. O šiuo atveju svarbiausia yra tai, kad kinų išmanieji laikrodžiai kiekvienais metais darosi vis geresni ir geresni.
(2) 2018-06-13 -7
Jeigu domitės išmaniaisiais telefonais, tai greičiausiai sutiksite, kad gamintojas „UMIDIGI“ vis dažniau ir dažniau savo pusėn patraukia pirkėjus ne tik iš Kinijos, bet ir Europos. Kitaip sakant, „UMIDIGI“ pamažu tampa kiniškų išmaniųjų telefonų etalonu ir vienu pagrindinių „Xiaomi“ konkurentu.
(0) 2018-06-11 3
Nors jau tampa tradicija, kai Gearbest.com informuoja apie savaitės perkamiausias prekes ir joms pritaikomas nuolaidas, šįkart jie išplatino pranešimą apie visiškai naujas į sandėlius atkeliavusias prekes, kurios, jų manymu, susilauks didelio pirkėjų susidomėjimo ir teigiamų įvertinimų.
(0) 2018-06-09 0
Jeigu mėgstate įsigyti įvairius elektroninius aksesuarus tiesiai iš Kinijos, tuomet šią savaitę būtinai rekomenduojame pasidomėti „Summer Electronics New Arrivals“ išpardavimo pasiūlymais.
(1) 2018-06-08 2
Jau tampa tradicija, kad internetinė parduotuvė Gearbest.com išplatina pranešimą apie pačias populiariausias ir perkamiausias šios savaitės prekes. Visoms šio rinkinuko prekėms yra taikomos nuolaidos.
(0) 2018-06-07 0
Vietinis Kinijos gamintojas „Homtom“ vis dar išlieka santykinai nauju išmaniųjų telefonų rinkos žaidėju. Vis dėlto tai yra vienas iš tų gamintojų, kurio išmaniųjų telefonų pasiūlos spektras paskutiniu metu plečiasi neįtikėtinai greitai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos