Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Kinijos turgelio stebuklai (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-12-30 3
Vietiniai Kinijos gamintojai vis tvirčiau ir tvirčiau jaučiasi „2-in-1“ tipo kompiuterių gamyboje. Nešiojamų kompiuterių rinka yra per daug gerai sustyguota, kad joje ką nors galėtų pakeisti naujas rinkos žaidėjas. Tuo tarpu „2-in-1“ kompiuterių segmente stabilumo kol kas tikrai nesijaučia, todėl čia pripažinimo neretai gali susilaukti net ir mažai kam pasaulinėje rinkoje žinomos kompanijos.
(0) 2016-12-28 15
Lietuvoje įsigyti išmanųjį telefoną pigiau nei už 100 eurų yra praktiškai neįmanoma. Tuo tarpu Kinijoje tokių išmaniųjų telefonų pasiūla daugiau nei pakankama. Savaime suprantama, kad kai kuriems pirkėjams tokio lygmens biudžetinės klasės produkcijos pasiūla – visiškai neaktuali. Vis dėlto skaitytojų susidomėjimas aiškiai įrodo, kad ekonominės klasės išmanieji telefonai juos domina lygiai taip pat kaip ir aukštosios klasės išmanieji telefonai.
(0) 2016-12-26 -1
Nešiojamų kompiuterių pasiūla Lietuvoje skųstis tikrai negalima. Vis dėlto dažnas pirkėjas sutiks, kad mūsų šalyje vis daugiau ir daugiau dėmesio skiriama aukštosios klasės elektronikai. Pavyzdžiui, parduotuvių lentynose, be jokios abejonės, šiuo metu rasime tik aukštosios klasės gamintojų išreklamuotus nešiojamus kompiuterius. Tuo tarpu pirkėjai, kurie ieško ekonominės klasės įrenginio, sau tinkamo nešiojamo kompiuterio greičiausiai turės dairytis net ir užsienio elektroninėse parduotuvėse.
(0) 2016-12-25 19
Vietinių Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojų ratas, panašu, kad pasipildė dar vienu nauju žaidėju. Kol kas mažai kam žinoma bendrovė „UHANS“ revoliucijos išmaniųjų telefonų rinkoje tikrai nežada, tačiau malonių naujovių šiame rinkos segmente galime sulaukti. Šiuo atveju labiausiai intriguoja tas faktas, kad „UHANS“ visus savo resursus yra akivaizdžiai sutelkusi į išmaniųjų telefonų techninę dalį. Ir nors dėl to šiek tiek nukenčia dizainas, tačiau potenciali galimybė išvysti dar našesnius Kinijoje gamintus išmaniuosius telefonus tikrai intriguoja.
(0) 2016-12-23 2
Nešiojamų kompiuterių rinkoje patikimumas ir našumas šiuo metu yra garantuojamas tik su „Intel“ centriniais procesoriais. Tuo tarpu mobilumą vertinantys pirkėjai, kurie naudoja hibridus ar „2-in-1“ tipo kompiuterius, dažniausiai turi kur kas daugiau galimybių rinktis. Vis dėlto patraukli „Intel“ CPU kaina ir geras jų suderinamumas su populiariausiomis operacinėmis sistemomis šiam gamintojui leidžia atsirėžti vis didesnę rinkos dalį. Pavyzdžiui, dar visai neseniai kiniški „2-in-1“ tipo kompiuteriai su „Intel“ CPU atrodė tarsi egzotika, o dabar – tai kasdienybė.
(3) 2016-12-21 -6
Šiame interneto amžiuje tinklo maršrutizatoriai tapo nepamainomais kompanionais tiek namuose, tiek biuruose, tiek viešose erdvėse, o per paskutinius penkerius metus kaip reikiant pasikeitė. Ir šiuo atveju keitėsi ne tik jų funkcionalumas ar našumas. Pastebimai daugiau dėmesio gamintojai skiria ir maršrutizatorių dizainui, kadangi šie tinklo įrenginiai vis dažniau tampa kiekvieno interjero papildomu akcentu. Tokie pokyčiai, žinoma, yra malonūs kiekvienam pirkėjui, tačiau šie faktoriai taip pat įtakoja nuolatinį tinklo maršrutizatorių kainų augimą.
(0) 2016-12-19 4
Atrodytų, dar visai neseniai didžioji dalis pirkėjų ieškojo nešiojamų kompiuterių, kurių ekrano įstrižainė siekė 15,6 colio. Vis dėlto kompiuterinės technikos pardavimai atskleidžia, kad pirkėjai vis dažniau didesnę ekrano įstrižainę yra linkę iškeisti į mobilumą. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl dauguma gamintojų kiekvienais metais vis daugiau dėmesio skiria įvairių hibridų bei „2-in-1“ tipo kompiuterių gamybai.
(0) 2016-12-17 6
Šalia išmaniojo telefono darosi vis labiau įprasta nuolatos turėti ir didesnės įstrižainės įrenginį. Praktika rodo, kad funkcionalumo prasme planšetiniai kompiuteriai mažai kuo pranašesnis už išmaniuosius telefonus, todėl pirkėjų akys vis dažniau krypsta į „2-in-1“ tipo kompiuterius.
(2) 2016-12-16 9
Šiuo metu išmaniųjų telefonų rinkoje drauge su „Samsung“ bei „Apple“ taip pat lyderiauja Kinijos atstovas „Huawei“. Nors toks populiarumas leidžia diktuoti savo sąlygas rinkoje, tačiau daugybei kitų vietinių Kinijos gamintojų tai visai ne autoritetai – kaip grybai po lietaus dygsta naujos bendrovės, ypatingos tuo, kad išmaniųjų telefonų rinką sugeba perprasti tiesiog akimirksniu, o pirkėjus savo pusėn sugeba pritraukti tiesiog nuolatinio progreso dėka.
(1) 2016-12-14 -1
Kinams kūrybiškumo technologijų rinkoje tikrai netrūksta, tačiau jie taip pat labai mėgsta pasisavinti kitų gamintojų mintis. Šiuo atveju įdomiausia yra tai, kad sprendimus, kuriuos pasauliniame lygmenyje žinomos technologijų bendrovės dėl vienų ar kitų priežasčių apleidžia, kinai galiausia sugeba prikelti naujam gyvenimui.
(3) 2016-12-12 13
Rubrika Kinijos turgelio stebuklai technologijos.lt įsitvirtino nuo vasaros ir per šį laiką aprašėme daugybę kiniškų įdomybių – nuo tikrai įdomių gaminių iki dėmesio vertų išpardavimų. Metų gale paprašėme statistikos iš Kinijos – kas iš visų pristatymų labiausiai sudomino mūsų skaitytojus ir koks gi tikrasis jų skonis. Pirmasis iš gautų TOPų skirtas telefonams – tik užmetus akį matosi, kad technologijos.lt skaitytojai ne pėsti – bet ko jiems tikrai nereikia, o grūdus nuo pelų atskiria labai lengvai.
(0) 2016-12-11 0
Jau tampa įprasta, jog netradicinių elektroninių aksesuarų dažniausiai visų pirma puolame ieškoti Kinijoje ir ypač prieš didžiąsias šventes, kuomet norisi nustebinti artimuosius ar patiems sau padovanoti kažką įdomaus ir netradicinio. Viena to priežasčių, žinoma, yra mažesnė kaina, tačiau šiuo atveju ne ką mažiau svarbu ir visuomet kur kas įvairesnis prekių asortimentas. Labai gaila, bet dalis to asortimento kol kas yra sunkiai prieinama Europoje bei Amerikoje, kas reiškia, kad apie kai kuriuos itin įdomius kiniškus sprendimus dalis potencialių pirkėjų galbūt išvis niekada nėra nieko girdėję.
(5) 2016-12-10 10
Technologijų rinkos aspektu Kinija tikrai yra itin unikali valstybė. Būtent čia gimsta patys įdomiausi sprendimai, kuriais vėliau aprūpinamos masės pirkėjų visame pasaulyje. Atrodytų, dar visai neseniai vengėme Kinijoje gamintų išmaniųjų telefonų, tačiau kinams tereikėjo šiek tiek laiko ir jų produkcija jau tapo įprastinė daugumai europiečių.
(0) 2016-12-09 1
Kalėdų laikotarpiu, greičiausiai, vieni kitiems išdaliname bene daugiausiai pačių įvairiausių dovanų. Dalis jų būna gana vertingos ir reikalauja nemažai išlaidų, tačiau šiuo laikotarpiu pirkėjai taip pat ieško malonių smulkmenų, kurios netaptų didele našta piniginei. Jei ieškote būtent tokių mažmožių, reikėtų nepamiršti, kad Kinijoje už tą minėtą malonių smulkmenėlių kainą galima įsigyti visai vertingų ir gana kokybiškų daiktų.
(0) 2016-12-07 1
Kiekvienų metų pabaiga nepriklausomai nuo konteksto kiekvienam yra kažkuo ypatinga. Vieniems ji asocijuojasi su nauja pradžia bei artėjančiais kitų metų tikslais, kitiems tai tiesiog svarbiausių švenčių laukimas. Vis dėlto gruodžio mėnesis turi ir kitą svarbų akcentą - tai dovanų ir didžiulių išlaidų metas. Kadangi laiko iki didžiųjų metų švenčių yra pakankamai, įvairių smulkių dovanų artimiesiems taip pat galima pasidaryti svetur – visų pirma, galima įsigyti tokių prekių, kokių Lietuvoje nerasite net su žiburiu, o antrą – dalis prekių yra gerokai pigesnės nei Lietuvoje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos