Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Kinijos turgelio stebuklai (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-12-31 5
Kinijos elektroninės parduotuvės tikrai niekada nepritrūksta įdomių pasiūlymų. Šią savaitę surengtas „Gearbest“ išpardavimas „Flagship Store“ taip pat nėra išimtis.
(0) 2017-12-30 1
Jeigu bent kartą domėjotės ausinėmis, tai greičiausiai sutiksite, kad Lietuvoje jų pasiūla yra tikrai didelė ir net pakankama. Vis dėlto to negalima pasakyti apie lietuviškas kainas – jos tikrai yra priimtinos ne visiems, todėl dažnas tautietis vis dažniau ausines ryžtasi siųstis iš Kinijos. Be to, Kinijos elektroninės parduotuvės taip pat gali pasiūlyti techniškai naujų bei įdomių sprendimų, kurie Lietuvos rinkoje greičiausiai bus parduodami dar labai negreitai. Bene lengviausiai tuo įsitikinti dabar galite tiesiog pasidomėję naujos kartos į ausį įstatomomis ausinėmis „Syllable D9x“.
(1) 2017-12-29 1
Jeigu domitės kiniškų elektroninių aksesuarų pasiūlymais, tai greičiausiai sutiksite, kad Kinijos elektroninėse parduotuvėse prekių asortimentas yra itin įvairius. Šiuo atveju bene labiausiai džiugina tai, kad kinai taip pat niekada nelinkę delsti, kas reiškia, kad daugybę naujos kartos elektroninių aksesuarų galima rasti net ir paskutiniuose šių metų išpardavimuose.
(0) 2017-12-27 10
Vietiniam Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojui „Ulefone“ šie metai buvo kaip niekada sėkmingi. Šiuo atveju džiugina ir tai, kad gamintojas nuolatinę pažangą demonstruoja ne kuo kitu, o būtent realiais darbais.
(0) 2017-12-25 17
Jeigu bent kartą teko domėtis Kinijos elektroninėse parduotuvėse pateikiamais pasiūlymais, tai greičiausiai sutiksite, kad kinams tikrai netrūksta kūrybiškumo. Norint tai pajusti tiesiog pakanka pasidomėti įvairiais smulkiais elektroniniais aksesuarais.
(0) 2017-12-23 0
Įvairių elektroninių aksesuarų pasiūla Kinijos elektroninėse parduotuvėse keičiasi bei plečiasi itin greitai. Būtent dėl tos priežasties mažesnį populiarumą turinti elektronika kartais lieka išvis nepastebėta. Vis dėlto šią susiklosčiusią situaciją šiuo metu bent jau iš dalies padeda spręsti kiekvieną savaitę rengiami išpardavimai.
(2) 2017-12-21 9
Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ jau ne pirmą kartą įrodo, kad turi išskirtinę partnerystę su vienu populiariausių Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojų „Vernee“. Šis kartas taip pat yra ne išmintis, nes būtent šios elektroninės parduotuvės lankytojai vieni pirmųjų pasaulyje gali įsigyti ir naująjį bendrovės išmanųjį telefoną „Vernee X“. Tenka pripažinti, kad „Vernee X“ – tai puikus visų šiais metais kiniškuose išmaniuosiuose telefonuose įdiegtų naujovių atspindys.
(0) 2017-12-20 10
Dažnai tenka pripažinti, kad tarptautiniu mastu žinomi gamintojai gamina geresnę produkciją nei kinai, bet už tai ir prašo kelis kartus didesnės kainos. Vis dėlto kartais pasitaiko ir išimčių. Ir šiuo atveju didžiausias vietinių Kinijos gamintojų pranašumas išryškėja tuomet, kai iš arčiau tenka susipažinti su buitinės technikos prietaisais. Greičiausiai teko girdėti, kad kinai garsėja savo išmaniaisiais dulkių siurbliais, tačiau, patikėkite, jie taip pat pakankamai naujovių jau įdiegė ir įprastuose dulkių siurbliuose.
(4) 2017-12-17 33
Jeigu kada nors teko domėtis išoriniams aplinkos poveikiams atspariais išmaniais telefonais, tai greičiausiai jau teko susidurti ir su gerai Lietuvoje žinomo gamintojo „CAT“ produkcija. Vis dėlto labai panašu, kad šis gamintojas šiek tiek užmigo ant laurų. Nepaisant to, nereikėjo itin ilgai laukti ir šia mažai konkurencinga rinkos dalimi labai greitai susidomėjo kiti gamintojai. Greičiausiai nesuklysime pasakydami, kad nestandartinių išmaniųjų telefonų gamybos lyderiu šiuo metu jau drąsiai galime laikyti vietinį Kinijos gamintoją „Blackview“.
(0) 2017-12-16 4
Paskutinis kiekvienų metų mėnesis tampa ypatingu ne tik dėl artėjančių didžiausių metų švenčių, bet ir dėl elektroninių parduotuvių rengiamų išpardavimų. Kitaip sakant, prieš naujų metų pradžią elektroninės parduotuvės stengiasi išparduoti senesnių prekių likučius, todėl didesnės nei įprastai nuolaidos šiuo laikotarpiu yra visiškai normalus reiškinys.
(0) 2017-12-14 4
Vietinėje Kinijos rinkoje sparčiai daugėja išmaniųjų telefonų su itin didelės įstrižainės 6 colių ekranu. Vis dėlto pasidairius po elektronines parduotuves paaiškėja, kad tokių išmaniųjų pasiūla dar nėra pilnai įsisotinusi.
(0) 2017-12-12 7
Tenka pripažinti, kad išmanieji įrenginiai šiuo metu leidžia kur kas lengviau atlikti daugelį įprastų ir dažnai pasikartojančių užduočių. Pavyzdžiui, dulkių siurbliu greičiausiai bent kartą per mėnesį tenka pasinaudoti kiekvienam skaitytojui. Tačiau ar žinojote, kad šį gana monotonišką ir neįdomų darbą jau gana seniai tiesiog galite patikėti išmaniajam dulkių siurbliui?
(0) 2017-12-11 4
Jeigu domitės šiuolaikiniais išmaniais elektroniniais aksesuarais, tai greičiausiai jau ne vieną kartą teko pasvajoti ir apie asmeninį išmanųjį laikrodį. Būtent šią savaitę tikrai turite puikią progą vieną jų įsigyti.
(1) 2017-12-09 -7
Tautiečių susidomėjimas Kinijos elektroninių parduotuvių pasiūlymais ir toliau nuosekliai auga. Jeigu dar prieš gerus metus lietuviai užsienio internetinėse parduotuvėse ryždavosi įsigyti tik smulkius aksesuarus, tai šiuo metu jau galima pastebėti aiškią tendenciją, kad tautiečiai Kinijoje vis dažniau įsigyja ir kur kas brangesnius daiktus.
(1) 2017-12-08 1
Artėjančių Kalėdų proga dauguma elektroninių parduotuvių potencialius pirkėjus vilioja išpardavimais. Norime priminti, kad tokius išpardavimus organizuoja ne tik Lietuvos, bet ir Kinijos elektroninės parduotuvės.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos