Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Kinijos turgelio stebuklai (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2016-09-23 43
Besidomintys kiniškais išmaniaisiais telefonais sutiks, kad pastarųjų asortimentas atrodo begalinis. Be to, Kinijoje gaminamų išmaniųjų telefonų kainos tikrai nesikandžioja. Tačiau dėl to daugeliui gali kilti filosofinis klausimas – kiek gi iš tikrųjų gali kainuoti geras Kinijoje pagamintas išmanusis telefonas? Panašu, atsakymas jau yra. Ir šią dilemą padeda išspręsti visiškai niekam nežinomo prekinio ženklo kiniškas išmanusis telefonas „Vernee Mars“.
(5) 2016-08-22 35
Fiziniai aktyvumo asistentai bei išmanieji laikrodžiai – prabangūs aksesuarai, kurie kol kas yra įperkami tikrai ne kiekvienam. Vis dėlto situacija šiuo metu rinkoje sparčiai keičiasi, kadangi tokios produkcijos gamyba bei platinimu taip pat labai susidomėjo ir vietiniai Kinijos gamintojai.
(2) 2016-08-28 34
Artėjant rudens sezonui, žinoma, sulauksime daugybės naujų išmaniųjų telefonų anonsų. Su tokiomis pačiomis nuotaikomis gyvena ir mažai kam pasaulyje žinomi vietiniai Kinijos gamintojai – jie netgi pradėjo pristatinėji savo naujus išmaniuosius telefonus. Svarbiausia, kad šios naujienos atrodo dar solidžiau nei šių metų pradžioje anonsuoti senesnės kartos Kinijos gamintojų išmanieji telefonai.
(0) 2017-07-13 34
Suomijos telekomunikacijų bendrovė „Nokia“ ir toliau dega noru susigrąžinti prarastas pozicijas. Bendrovė drąsiai imasi ne tik išmaniųjų telefonų, bet ir paprastų mobiliųjų telefonų gamybos.
(4) 2017-01-10 34
Itin ambicinga kompanija Vernee iš Kinijos visoje Europoje išplatino pranešimą spaudai, jog nuo sausio 10 d. iki sausio 17 d. bus vykdoma akcija išmaniajam telefonui „Vernee Mars“, kuris, kaip skelbia pati kompanija, yra pirmasis ir kol kas vienintelis „Helio P10“ procesorių turintis išmanusis telefonas, atnaujintas iki pačios naujausios „Android 7.0“ versijos.
(0) 2016-06-28 32
Daugelis analitikų ir didieji rinkos žaidėjai pripažįsta – planšetinių kompiuterių rinka traukiasi. Analitikų atlikti tyrimai aiškiai parodo, kad planšetinių kompiuterių pardavimai yra gana skaudi tema tiek „Apple“, tiek „Samsung“, tiek „Lenovo“: gamintojai tiesiog priversti kiekvienais metais stebėti mažėjančias pardavimų kreives.
(7) 2016-11-13 31
Kad ir kaip bežiūrėti, bet bazinės išmaniųjų telefonų funkcijos visuomet išlieka tos pačios. Tad kaip išskirti iš konkurentų ir privilioti pirkėją? Tai pagrindinis, ramybės neduodantis klausimas kiekvienam gamintojui. Vieni iš jų pirkėją stengiasi sužavėti madingu ir nepriekaištingu išmaniųjų telefonų dizainu, kiti daugiau dėmesio skiria į technines charakteristikas. Tačiau vien tik šiais aspektais nustebinti pirkėją darosi vis sunkiau ir tenka ieškoti naujų išskirtinumų. Vienas jų – atsparumas itin ekstremalioms sąlygoms.
(3) 2017-09-13 30
Vasara jau baigėsi, tačiau prisiminimai lieka. Lieka ir pirkiniai, jei per pastaruosius kelis mėnesius nusprendėte ką nors įsigyti iš Technologijos.lt aprašytų kiniškų gaminių. Iš Gearbest.com gavome statistiką, kokios gi prekės buvo pačios populiariausios tarp portalo skaitytojų. Galbūt surasite savo pirkinius, o gal kai kam bus įdomu idėjų prasme.
(0) 2017-05-21 29
Vietinių Kinijos gamintojų sukurti išmanieji telefonai pirkėjus vis dažniau žavi savo dizainu, tačiau neretai nuvilia techninėmis galimybėmis. Vis dėlto Kinijoje pamažu atsiranda ir tokių gamintojų, kurie už visiems prieinamą kainą ryžtasi pardavinėti techniškai našius išmaniuosius telefonus. Itin užtikrintai šiuo dar nepramintu taku šiuo metu bando žengti Kinijos bendrovė „LeEco“. Būtent šis gamintojas skiria dėmesį ne tik išmaniųjų telefonų dizainui, bet ir techninėms charakteristikoms, kadangi tai greičiausiai yra vienintelis būdas leidžiantis įtikti išrankiems europiečiams.
(0) 2017-06-10 27
Sparčiai augantis Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas „OUKITEL“ pagaliau grįžta su džiugiomis naujienomis. Jeigu aktyviai šį pavasarį sekėte kasmetinės technologijų parodos „Mobile World Congress“ naujienas greičiausiai teko šį bei tą girdėti ir apie naujosios kartos išmanųjį telefoną „OUKITEL K10000 Pro“.
(3) 2017-02-10 24
Greičiausiai dauguma sutiks, kad pirkėjų noras iškeisti savo įprastą laikrodį į išmanųjį atsirado tuomet, kai pastarųjų dizainas itin priartėjo prie klasikinio laikrodžio. Nors futuristiniai sprendimai pirkėjus taip pat žavi, tačiau tikrai ne išmaniųjų laikrodžių rinkos segmente. Kadangi didžiausios technologijų bendrovės į investicijas šioje rinkoje pastaruoju metu žiūriu itin atsargiai, puikia pasitaikiusia galimybe pristatyti savo sprendimus dabar naudojasi kinai.
(0) 2017-01-02 24
Veiksmo kameros kol kas vis dar išlieka pakankamai nauja pramoga, kuri daugumai asocijuojasi su prekiniu ženklu „GoPro“. Vis dėlto situacija šiame rinkos segmente šiuo metu pakankamai greitai keičiasi. Kitaip sakant, nors „GoPro“ kol kas išlieka bene geriausiai žinomu veiksmo kamerų gamintoju, tačiau kinai iš pastarosios bendrovės pamažu atsirėžia vis didesnę rinkos dalį.
(2) 2016-06-23 23
Tie, kas mėgsta greitą ir patogų aptarnavimą, garantuotas garantinio aptarnavimo sąlygas, elektroninę techniką perka Lietuvoje ir dėl to nesuka galvos. Tačiau tiems, kam netinka vietinės kainos arba norisi dar platesnio asortimento, žvalgosi į tokius stambius prekybos taškus kaip ebay.com ar amazon.com. Tačiau dažnai be reikalo pamirštama, kad dabar tiesiogiai yra prieinama ir didžiulė Kinijos prekybininkų rinka, kurioje pasižvalgius galima surasti tiesiog stulbinamai žavingų pasiūlymų.
(0) 2016-10-09 23
„Xiaomi“ – tai bene vienas geriausių šiandieninių pavyzdžių, kaip mažai kam žinomas Kinijos gamintojas per labai trumpą laiką sugeba sukurti ir išplėtoti savo verslą bene visame pasaulyje. Be to, „Xiaomi“ savo patrauklumą per trumpą laiką sugebėjo įrodyti ne tik pirkėjams, bet net ir potencialiems darbuotojams – į šią Kinijos kompaniją persikelia vis daugiau darbuotojų net ir iš „Google“ korporacijos. Ir nors „Xiaomi“ prekinis ženklas daugumai pirkėjų Lietuvoje asocijuojasi tik su išmaniaisiais telefonais, tai yra tik viena iš daugelio prekių kategorijų, kurias šiuo metu siūlo šis itin sparčiai populiarėjantis Kinijos gamintojas.
(1) 2017-01-23 23
Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojo „UMi“ ambicijos ir toliau auga - kompanija ir toliau deda visas pastangas, kad nauji bendrovės išmanieji telefonai gerbėjus pasiektų praktiškai kiekvieną ketvirtį ar kartais netgi kiekvieną mėnesį. Atrodytų, dar visai neseniai visi stebėjosi „UMi Plus E“ išmaniojo telefono pažanga. Vis dėlto praėjus vos mėnesiui šis vietinis Kinijos gamintojas į elektroninių parduotuvių lentynas siunčia dar vieną savo naujieną, t. y. išmanųjį telefoną „UMi Z“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos