Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Kinijos turgelio stebuklai (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(34) 2017-02-22 6
Kinų išmaniesiems sparčiai populiarėjant jų ima daugėti ir lietuviškose parduotuvėse. Tik ar visada verta juos pirkti čia?
(20) 2016-11-06 2
Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ lapkričio mėnesį pradės su daugybe išskirtinių pasiūlymų: sulaukėme informacijos iš parduotuvės atstovų, jog sekančią savaitę vyks tradicinis, didžiausias metinis išpardavimas „Sales Storm“.
(13) 2018-11-10 -6
„HDD Docking Station“ – tai universali prie kompiuterio per USB 2.0 jungtį jungiama „Netac“ gamybos duomenų perdavimo stotelė, kuri praverčia tada, kai norite informaciją iš vidinio HDD disko ar kitos laikmenos perkelti tiesiai į kompiuterį. Ji puikiai praverčia norint perkelti duomenis iš vieno kompiuterio į kitą, iš seno disko į naują arba tiesiog tai gali būti išorinio kietojo disko alternatyva, kuri ypatinga yra dėl to, nes taip pat dar palaiko ir populiariausius atminties kortelių tipus.
(11) 2019-02-14 -1
„Sonoff S20“ – tai šiuolaikiška išmaniuoju telefonu valdoma rozetė, kuri turi automatinį įjungimo/išjungimo laikmatį ir esant reikalui taip pat gali būti susiejama su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ išmaniaisiais asistentais. Be to, ši išmanioji rozetė yra pilnai pritaikyta Europos rinkai, todėl ją galima naudoti be jokių papildomų adapterių.
(8) 2016-10-07 16
Išmaniųjų telefonų rinka šiuo metu išgyvena tikrą aukso amžių ir su tuo nesutikti gana sunku. Pačios populiariausios rinkos bendrovės su kiekvienu naujo išmaniojo telefono išleidimu didina pastarųjų kainas, tačiau jų pardavimai ir toliau nuosekliai auga.
(8) 2016-10-31 10
Vidutinės klasės nešiojamų kompiuterių kaina Europoje dažniausiai neviršija 1000 JAV dolerių ribos, tačiau už tokią sumą gaunamų techninių parametrų užtenka ne visiems pirkėjams, todėl reiklesniems jau tenka planuoti kiek didesnes nei 1000 JAV dolerių išlaidas. O ar šiuo atveju gali kažką pasiūlyti kinai – galingų, bet pigesnių kompiuterių?
(8) 2018-06-20 1
Kinijos gamintojas „Lenovo“ yra gerai žinomas visame pasaulyje. Vis dėlto pasidomėjus Kinijos elektroninių parduotuvių pasiūlymais paaiškėja, kad „Lenovo“ vietinėje rinkoje taip pat siūlo tokius produktus, kurie tiesiogiai niekada nepasiekia nei amerikiečių, nei europiečių. Nors tokie pasiūlymai turi tam tikrų niuansų, tačiau yra daugiau nei akivaizdu, jog į pastaruosius žiūrint praktiškai galite kaip reikiant sutaupyti.
(8) 2017-12-03 9
Išmaniuosius telefonus įsigyti Kinijos elektroninėse parduotuvėse ryžtasi vis daugiau pirkėjų. Nepaisant to, kur kas įdomiau yra tai, kad šių metų pabaigoje taip pat jau galima pastebėti ir augantį tautiečių susidomėjimą kiniškais nešiojamais kompiuteriais. Vis dėlto, kaip ir buvo galima tikėtis, tiek amerikiečiai, tiek europiečiai šiuo klausimu gan išrankūs, todėl nieko nuostabaus, kad jie linkę rinktis tik itin kokybiškus kiniškus nešiojamus kompiuterius.
(8) 2016-09-28 14
Vietinių Kinijos gamintojų stiprėjančios konkurencijos jau reikia pradėti bijoti ne tik „Xiaomi“, bet net ir tarptautiniu mastu pripažintoms bendrovėms. „Elephone“ kol kas yra tiesiog tik dar vienas mažai kam žinomas vietinis Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas, tačiau panašu, kad savo sugebėjimais gerokai lenkiantis visus likusius.
(8) 2017-10-08 -3
Tenka pripažinti, kad kasdien naudojame vis daugiau ir daugiau elektroninių įrenginių. Kai kuriuos iš jų esame įpratę įsigyti Lietuvoje, tačiau sau tinkamų elektroninių aksesuarų alternatyvų vis dažniau ieškome ir Kinijos elektroninėse parduotuvėse. Ir šiuo atveju kalba eina ne tik apie kainą, bet ir apie prekių asortimentą - Kinijoje smulkios elektronikos asortimentas yra gerokai įvairesnis.
(7) 2016-09-23 43
Besidomintys kiniškais išmaniaisiais telefonais sutiks, kad pastarųjų asortimentas atrodo begalinis. Be to, Kinijoje gaminamų išmaniųjų telefonų kainos tikrai nesikandžioja. Tačiau dėl to daugeliui gali kilti filosofinis klausimas – kiek gi iš tikrųjų gali kainuoti geras Kinijoje pagamintas išmanusis telefonas? Panašu, atsakymas jau yra. Ir šią dilemą padeda išspręsti visiškai niekam nežinomo prekinio ženklo kiniškas išmanusis telefonas „Vernee Mars“.
(7) 2016-09-30 2
Per pastaruosius metus planšetinių kompiuterių gamintojų ratas akivaizdžiai susiaurėjo. Tačiau keletas gerai žinomų gamintojų į šias nepalankias prognozes dėmesio kol kas nekreipia. Vienu geriausių pavyzdžių šiuo atveju gali tapti Kinijos bendrovė „Xiaomi“. Atrodytų, kad šiam gamintojui sekasi bet kas, ko tik jis imasi. Jo gaminamas planšetinis kompiuteris „Xiaomi Mi Pad“ turi tokią paklausą, kad tam tikros elektroninės parduotuvės netgi negali užtikrinti reikiamos jo pasiūlos.
(7) 2017-11-10 16
Išmanieji telefonai ar televizoriai mūsų kasdienybėje įsitvirtino jau gana seniai. Vis dėlto tai tikrai ne vieninteliai išmanieji įrenginiai, kurie šiuo metu keičia mūsų kasdieninius įpročius. Pavyzdžiui, daugybė buitinės namų technikos dabar taip pat gali pasigirti išmaniosiomis funkcijomis. Ir visiškai nesvarbu ar kalbėsime apie skalbimo mašiną, šaldytuvą, virdulį ar tiesiog dulkių siurblį.
(7) 2016-11-13 31
Kad ir kaip bežiūrėti, bet bazinės išmaniųjų telefonų funkcijos visuomet išlieka tos pačios. Tad kaip išskirti iš konkurentų ir privilioti pirkėją? Tai pagrindinis, ramybės neduodantis klausimas kiekvienam gamintojui. Vieni iš jų pirkėją stengiasi sužavėti madingu ir nepriekaištingu išmaniųjų telefonų dizainu, kiti daugiau dėmesio skiria į technines charakteristikas. Tačiau vien tik šiais aspektais nustebinti pirkėją darosi vis sunkiau ir tenka ieškoti naujų išskirtinumų. Vienas jų – atsparumas itin ekstremalioms sąlygoms.
(7) 2017-01-29 1
Išmaniųjų telefonų pasiūla Kinijoje yra neįtikėtinai plati. Vis dėlto noras sukurti kažką subtilesnio jau atsirado ir kinams, todėl pigių kiniškų išmaniųjų telefonų pasiūla sparčiai mažėja, o tai reiškia, kad Kinijoje įsigyti išmanųjį telefoną už mažiau nei 150 eurų darosi vis sunkiau ir sunkiau.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos