Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Klasikiniai laikrodžiai (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2019-07-15 5
Naujausi pasiūlymai iš eBay:

- „Xiaomi TwentySeventeen“ laikrodis - nuostabi kokybė, įspūdingas tvirtumas ir sunkiai suvokiama kaina;

- „Xiaomi SOOCAS W3“ tarpdančių valytuvas - šaunus dizainas ir aukščiausia kokybė, 3 skirtingi valymo režimai, labai gera baterija ir žemiausia kaina.
(1) 2018-09-15 6
Šįkart Cafago.com nusprendė pamaloninti tuos, kuriems labai reikia atminties kortelių ar išmaniųjų laikrodžių. Turbūt būtų neįmanoma rasti kitos 64 GB talpos atminties kortelės, kuri tekainuotų 10 eurų, o naujausias „Lenovo Watch X Plus“ hibridinis laikrodis žavi savo klasikiniu ciferblatu ir išmaniosiomis funkcijomis.
(0) 2018-08-24 2
Dažnam žmogui išmanieji laikrodžiai nepatinka dėl labai paprastos priežasties - jie yra nereikalingai sudėtingi, o klasikinio laikrodžio ciferblatas tiesiog atrodo gražiau. „Lenovo Watch X Plus“ yra hibridinis išmanusis laikrodis - jis turi fizines rodykles, bet už jų yra ir nedidelis ekranas, tarnaujantis kaip fizinio aktyvumo asistentas.
(0) 2018-07-25 3
Kas pasakė, kad vasara artėja prie pabaigos? Nemažai jos dar tikrai yra likę ir reikia skubėti ja džiaugtis. Tačiau kai kuriuos džiaugsmus galime surasti ir namie, sėdėdami prie kompiuterio ir apsipirkdami. Štai 10 įdomių, bet labai pigių ir naudingų daiktų iš Kinijos, kurie gali jus sudominti.
(2) 2018-05-17 0
„Sinobi 9659“ nėra išmanusis laikrodis. Jis jums nepadės sekti socialinių tinklų naujienų, per atstumą valdyti telefono kamerą, skaičiuoti nueitus žingsnius ar sudegintas kalorijas. Visgi, stilingasis „Sinobi 9659“ turi vieną ypatingą bruožą - laiką jis nurodo kitaip nei konkurentai.
(2) 2018-04-30 6
„NAVIFORCE“ - vienas garsiausių rankinių laikrodžių gamintojų Kinijoje. Kompanija yra labai jauna - buvo įkurta tik 2012 metais, tačiau jau spėjo išgarsėti dėl savo gaminių kokybės ir klasikinės išvaizdos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos