Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Optiniai objektyvai išmaniesiems telefonams (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-03-25 -4
Prikabinamas „BRELONG Electric Mobile Phone Lens“ objektyvas – tai paprastas būdas telefono kamerai suteikti naujų savybių. Šis įrenginys turi LED šviestuvą bei tris keičiamus lęšius. Vienas suteiks „fisheye“ efektą, kitas leis fotografuoti iš labai arti, o trečias yra 150 laipsnių objektyvas. 8 LED turintis šviestuvas pasižymi reguliuojamu ryškumu ir ypač pravers darant asmenukes.
(0) 2018-12-12 -2
Beprasidedanti žiema jau visai greitai nudžiugins šventėmis. Šis laikotarpis ir džiugina, ir kelia stresą, bet su juo galima kovoti ir apsipirkinėjant. Šiame straipsnyje - 5 įdomūs daiktai iš Kinijos:
- magnetinis įrankių laikiklis, parduodamas su 13 % nuolaida;
- objektyvų rinkinys telefonui už €10,27;
- itin maža IP kamera, siūloma su 56 % nuolaida;
- universalus kameros laikiklis 35 % pigiau;
- robotas-konstruktorius su 16 % nuolaida.
(0) 2018-04-18 -8
Galbūt nuolaidos ir tėra marketingo triukas, tarsi vabzdžius šviesa viliojantis pirkėjus. Tačiau kai nuolaidos tikros ir didelės, kartais norisi išbandyti įvairias smulkmenas, apie kurių įsigijimą įprastai nepagalvotumėte. Štai 10 įdomių daiktų, kurie dabar Gearbest.com portale parduodami su didesne nei 30 % nuolaida.
(0) 2018-03-12 -1
„Gocomma 10X“ - tai 10 kartų didinantis 42 mm objektyvas. Jei jūs esate vienas iš tų žmonių, kurie mėgsta fotografuoti telefonu, šis priedas yra kaip tik jums. Jis yra itin lengvai naudojamas ir išsprendžia priartinimo problemą. Gerai ir tai, kad šis pigus objektyvas pasižymi visa eile privalumų - kokiais?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos