Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Skaitytojai rekomenduoja (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-10-27 -5
„Sveiki.Norėjau atkreipti dėmesį į naudingą prietaisą namams. Įsigijau gana įdomų energijos matuoklį. Įrengėme namuose šilumos siurblį (kondicionierių) oras-oras ir labai norėjosi sužinoti - kiek gi galios suvartojama šildymui...“,- tvirtina Technologijos.lt skaitytojas Vidas ir papasakoja apie tai, kokius įsigijo WiFi energijos matuoklius ir ką gi jie sugeba.
(0) 2020-03-01 1
„Bežiūrinėjant įdomias judėjimo priemones vasarai - staiga apėmė jausmas: mums beliko vienintelis paskutinis ratas... Koks bus sekantis šuolis judėjime?“,- retoriškai klausia Technologijos.lt skaitytojas Vidas ir štai kokius vienaračius (riedžius) jis jau nusižiūrėjo šiai vasarai.
(2) 2020-01-31 3
„Tikrai kažkas darosi su akumuliatoriais. Išorinių baterijų talpos artėja prie automobilinių akumuliatorių talpų. 30 000 mAh – kažkas tokio.“ Taip Technologijos.lt redakcijai rašo skaitytojas Vidas ir štai kokias išorines baterijas jis rekomenduoja.
(1) 2020-01-17 8
„Tikriausiai didžiausi „kaltininkai“ išpopuliarėjusių 18650 akumuliatorių yra elektriniai paspirtukai bei elektriniai dviračiai. Ir mėgstantys savo rankomis kažką pasigaminti - pamatė, jog šias baterijas ir prie jų skirtus priedus galima puikiai panaudoti įvairių konstrukcijų gamyboje“. Taip Technologijos.lt redakcijai rašo skaitytojas Vidas ir štai ką rekomenduoja mėgstantiems automatikos ar elektronikos projektus.
(0) 2020-01-16 -6
Galime drąsiai teigti, kad kone kiekvienas susidūrėme su nemalonia situacija, kai šviečiant žaliam šviesoforo signalui - vos ne ant kojų užvažiuoja koks nors nedėmesingas vairuotojas. Ir tai pats paprasčiausias pavyzdys. Įvairių nemalonių situacijų tikrai yra nutikę mums visiems. Tokiais atvejais sutrinkame ir net nepagalvojame išsitraukti telefoną ir užfiksuoti visą situaciją. O dažniausiai, tai daryti būną tiesiog per vėlu. Štai tokiais atvejais labai pravers mūsų skaitytojo rekomenduojama mini DVR kamera.
(0) 2020-01-10 15
Reikia pripažinti, kad nors ir gyvename ganėtinai švarioje aplinkoje ir galime kvėpuoti pakankamai grynu oru, tačiau įvairių oro taršos šaltinių tiek namuose, tiek ir darbe bei atviroje aplinkoje yra apstu. Galime net to nežinoti, bet kasdien būti žalojami pavojingos oro taršos ir aplinkui skraidžiojančių mikroskopinių dalelių. Štai šis universalus ir daugybę skirtingų parametrų matuojantis oro taršos matuoklis leis žinoti kokioje gyvename aplinkoje ir imtis atitinkamų priemonių.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos