Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Sveikatos ir kūno priežiūros įranga (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2021-04-08 6
„Man jau pabodo ieškoti kirpėjo, kuris apkirptų taip, kaip aš iš tiesų noriu. Tad nusprendžiau įsigyti kirpimo mašinėlę ir šioje apžvalgoje sužinosite viską apie Xiaomi ENCHEN Boost ir drauge ją išbandysime kerpant mano plaukus.“
(0) 2021-04-05 8
„Xiaomi SOOCAS W3 Pro“ - naujausias kompanijos produktas ir jau iškart matyti, kad gamintojas atsižvelgė į apžvalgininkų bei pirkėjų pastabas ir super populiarų „Xiaomi SOOCAS W3“ tarpdančių valytuvą dabar padarė dar geresniu.
(0) 2021-04-04 -4
Naujausi GeekMaxi pasiūlymai:

- „Easter Sale“ išpardavimas, akcijos ir geriausi pasiūlymai;

- „Xiaomi WalkingPad A1 Pro“ ėjimo takelis iš Europos sandėlių;

- „Xiaomi XQIAO OVICX Q2S“ ėjimo/bėgimo takelis iš Europos sandėlių;

- „Xiaomi WalkingPad R1 Pro“ ėjimo/bėgimo takelis iš Europos sandėlių.
(0) 2021-04-03 2
„Xiaomi XQIAO OVICX Q2S“ yra naujausias kompanijos bėgimo takelis. Šaunus daiktas visiems, kurie nori palaikyti fizinę formą. Ir kai vis dar negalime nukeliauti į sporto klubą, toks įrenginys yra kaip niekad naudingas.
(0) 2021-04-02 -1
Tokie giluminių raumenų masažuokliai pastaraisiais metais tapo tikru hitu. Aliexpress juos perka masiškai. Štai ir patį populiariausią masažuoklį jau įsigijo beveik 27 000 pirkėjų ir tokių prietaisų reitingai patys aukščiausi, kaip ir puikūs pirkėjų įvertinimai. Ir štai rinkoje pasirodė naujos kartos „KiCA K2“ masažuoklis. Ir jis tikrai turi rimtų privalumų.
(0) 2021-04-01 1
„SOUNESS SNK01“ - visiška elektrinių dantų šepetėlių naujiena. Ir nors juos spėjo įsigyti visai nedaug pirkėjų, tačiau patys pirmieji vertinimai yra patys aukščiausi. Ir matyti, kad už tokią kainą „SOUNESS SNK01“ siūlo net labai daug.
(0) 2021-03-30 0
„Xiaomi“ ekosistemos kompanijos ir toliau mus džiugina išskirtiniais anonsais. Štai puikiai žinoma burnos higienos produktus gaminanti Oclean kompanija ką tik pristatė savo pažangiausią elektrinį dantų šepetėlį „Xiaomi Oclean X Pro Elite“. Aukščiausios klasės produktas už ypatingai gerą kainą.
(0) 2021-03-28 2
Jau visai čia pat vienas didžiausių Aliexpress išpardavimų, kokio seniai nematėme. Viena populiariausių internetinių parduotuvių pasaulyje švenčia savo gimtadienį ir praneša apie grandiozinį išpardavimą.
(0) 2021-03-27 1
Oclean, daugeliui puikiai žinoma Xiaomi ekosistemos kompanija, skuba informuoti apie įspūdingus pasiūlymus itin populiariems elektriniams dantų šepetėliams ir apie išskirtinį anonsą. Jau šiomis dienomis pasirodys toks elektrinis dantų šepetėlis, kokio dar nematėme.
(2) 2021-03-26 8
Masiškai perkamos ir puikiai pirkėjų vertinamos „Xiaomi RIWA“ elektrinės plaukų kirpimo mašinėlės. Atsparios vandeniui, turi du kirpimo režimus, LED ekranėlis ir didžiulė įkraunama baterija.
(0) 2021-03-25 0
Naujausi GeekMaxi pasiūlymai:

- „Xiaomi JIMMY Limited Offer“ išpardavimas, akcijos ir geriausi pasiūlymai;

- „Xiaomi Jimmy JV65 Plus“ - galingas ir grindis plaunantis belaidis dulkių siurblys, iš Europos sandėlių;

- „Xiaomi XQIAO OVICX Q2S“ ėjimo/bėgimo takelis iš Europos sandėlių;

- „Xiaomi TROUVER Finder“ - puikios kainos, sausai ir drėgnai valantis bei su lazerine navigacijos sistema robotas siurblys, iš Europos sandėlių;
(0) 2021-03-17 1
Oclean yra daugeliui puikiai žinoma Xiaomi ekosistemos kompanija, besispecializuojanti burnos priežiūros prekių segmente. Ir jos gaminami elektriniai dantų šepetėliai yra ypatingai populiarūs, ir kainuoja ženkliai pigiau nei konkurentų. Štai čia turime vieną naujausių ir labai populiarų elektrinį dantų šepetėlių, kuris dabar parduodamas už puikią kainą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos