Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Telefonai (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-03-22 1
„Gearbest“ mini savo 4-ąjį gimtadienį ir siūlo galybę nuolaidų išmaniesiems telefonams. Labiausiai įdomūs tie, kurie labiausiai pasiteisino ir yra patys perkamiausi - būtent tokią statistiką apie I ketvirčio dažniausiai perkamus telefonus ir paskelbė ši parduotuvė.
(0) 2018-03-16 22
Jei kiek ankščiau „Xiaomi“ kompanijos kuriami išmanieji telefonai dar buvo ganėtinai mažai kam žinomi ir populiarumu nusileisdavo tokioms išmaniųjų telefonų kompanijoms, kaip „Apple“ ar „Samsung“, tai dabar galima pagrįstai teigti, kad situacija pasikeitė iš esmės.
(0) 2018-03-16 5
Susidomėjimas „Xiaomi“ kompanijos gaminamais išmaniaisiais telefonais vis auga. Tuo pačiu daugėja ir įvairių klausimų susijusių su šių telefonų kokybe, techninėmis galimybėmis.
(1) 2018-03-14 4
Susidaro įspūdis, kad išmaniuosius telefonus šiuo metu gali gaminti praktiškai bet kas. Vis dėlto sėkmei garantuoti vien noro nepakanka. Pavyzdžiui, Pietų Korėjos gigantas „Samsung“ prieš keletą metų įnirtingai bandė įsitvirtinti aplinkos poveikiui atsparių išmaniųjų telefonų gamybos rinkoje, tačiau nesėkmingai. Tuo tarpu vietiniai Kinijos gamintojai šioje rinkoje ir toliau demonstruoja neįtikėtiną užsispyrimą.
(0) 2018-03-10 2
Gerai visame pasaulyje žinomą bendrovę „Nokia“ ir vietinį Kinijos gamintoją „VKworld“ sieja vienas bendras bruožas. Daugelis išmaniųjų telefonų gamintojų jau gana seniai atsisakė įprastų mobiliųjų telefonų gamybos, tačiau „Nokia“ bei „VKworld“ vis dar siekia įpūsti naujos gyvybės ir šiai rinkai.
(1) 2018-03-09 6
Kinijos gamintojų sukurti išmanieji telefonai vis labiau pradedami vertinti europiečių. Tokie telefonai pasižymi ne tik gražiais dizaino sprendimais, bet ir džiugina geromis techninėmis charakteristikomis, o kai kurie iš jų yra tiesiog nesenstantys metų metus.
(0) 2018-03-07 5
Jeigu aktyviai sekate šios rubrikos naujienas, tai greičiausiai vietinio Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojo „Cubot“ vardas jums yra puikiai žinomas. Tuo tarpu visiems likusiems priminsime, kad „Cubot“ garsėja išskirtinės išvaizdos išmaniaisiais telefonai, kurie kartais netgi yra lyginami su pasaulinio lygio garsiausių gamintojų flagmanais.
(0) 2018-02-27 4
Šią savaitę Barselonoje vykstanti mobiliųjų technologijų paroda „Mobile World Congress 2018“, žinoma, yra dėmesio centre. Vis dėlto kinai suprasdami šio kasmetinio renginio svarbą taip pat stengiasi prisivilioti potencialius pirkėjus pas save.
(0) 2018-02-23 8
„UMIDIGI“ yra puikiai žinomas žaidėjas kiniškų išmaniųjų telefonų rinkoje. Šio gamintojo išmanieji telefonai itin palankiai vertinami ne tik Kinijoje, bet ir visame pasaulyje. Galbūt netgi būtų galima teigti, kad „UMIDIGI“ su savo produkcija šiuo metu rikiuojasi iš karto po „Xiaomi“. Tuo tarpu jog „UMIDIGI“ gamintojas taip pat demonstruoja nuolatinį progresą šiuo metu be jokių išlygų įrodo naujos kartos išmanusis telefonas „UMIDIGI Z1 Pro“.
(1) 2018-02-09 9
Vietinis Kinijos gamintojas „Elephone“ šiais metais kaip niekada daug pastangų skiria savo išmaniųjų telefonų prekiniam ženklui pristatyti – pirmieji įspūdingi anonsai pasirodė jau sausio mėnesį, o dabar jau skelbiama apie naujus anonsus.
(0) 2018-02-08 -4
Naujieji metai išmaniųjų telefonų rinkoje žada tikrai įdomu laikotarpį. Po jubiliejinio ‚iPhone X“ pristatymo praėjusių metų pabaigoje, pasipylė krūva diskusijų apie įrenginio viršutinėje dalyje esančią ekrano išpjovą. Daug kas neigiamai įvertino tokį gamintojo sprendimą, tačiau panašu, jog Kinijos kompanijos tai pamėgo ir ketina pasiūlyti savo telefonuose.
(0) 2018-02-06 4
„Ulefone“ kompanijos išmanieji telefonai visada stebino savo techninėmis galimybėmis. Ypač milžiniškos talpos baterijomis. Ne išimtis ir paskutinis „Ulefone“ kompanijos kūrinys „Ulefone Power 3S“, kuris pasižymi dar geresnėmis charakteristikomis.
(0) 2018-02-04 1
Nuolatinėmis naujovėmis Kinijos išmaniųjų telefonų rinkoje greičiausiai nieko nenustebinsi. Vis dėlto šiuo atveju taip pat verta sutikti, kad kinai nebijo eksperimentų ir tobulėja greičiau nei buvo galima tikėtis. Nors šie metai dar tik prasideda, tačiau jau dabar galima susidaryti įspūdį, kad kinai aktyviai ieško sprendimų, kurie leistų užtikrinti maksimalų „Android“ operacinės sistemos stabilumą bei funkcionalumą.
(0) 2018-01-27 2
Daliai pirkėjų pirkti telefoną ar ne, klientų aptarnavimo ir konkrečiai garantinio aptarnavimo centro nebuvimas tampa rimta priežastimi atsisakyti, kad ir gero telefono.
(2) 2018-01-25 7
„Vernee X“ yra naujausias „Vernee“ kompanijos išleistas flagmanas. Šis telefonas yra dviejų versijų. Vienas telefonas turi 6 GB operatyviosios RAM atminties ir 128 GB vidinės ROM talpos. Kita „Vernee X“ telefono versija turi truputi mažesnę 4 GB RAM atmintį ir 64 GB ROM talpą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos