Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Telefonai (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi susiję įrašai iš rubrikos:
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
(0) 2018-01-13 -2
„Vernee“ kompanijos kuriami telefonai jau spėjo pelnyti didelį dėmesį bei pirkėjų pripažinimą. O naujausias „Vernee“ kompanijos kūrinys „Verne X“ su 4 GB RAM + 64 GB ROM tapo ypač didelio susidomėjimo sulaukusiu išmaniuoju telefonu. Tuo stebėtis turbūt labai nereikėtų, nes tai puikus pastaraisiais metais kiniškuose išmaniuosiuose telefonuose įdiegtų naujovių atspindys.
(2) 2018-01-11 1
Šiais laikais biudžetinių išmaniųjų telefonų pasiūla tokia didelė, kad eiliniam pirkėjui gali ir galva apsisukti. O juk norisi įsigyti ne tik pakankamai galingą telefoną, bet tuo pačiu kokybišką, funkcionalų ir aprūpintą šiuolaikinėmis technologijomis. Bet kaip tokį rasti?
(0) 2018-01-09 -7
Naujų metų pradžia dažniausiai prasideda įvairiais sandėlių valymais – tiek gamintojai, tiek pardavėjai ima ruoštis naujiems anonsams, tad praėjusių metų gaminiams taikomos nuolaidos arba išvis mažinamos kainos. Šis procesas po truputį įsivažiuoja Kinijoje – apie naują akciją paskelbė ir itin aktyvus gamintojas „Leagoo“.
(0) 2018-01-06 8
Pasižvalgius Kinijos elektroninėse parduotuvėse galima susidaryti įspūdį, kad Kinijoje išmaniuosius telefonus esant dideliam norui gali gaminti praktiškai bet kuris net ir mažai kam žinomas gamintojas. Tačiau daugelis kinų gamintojų orientuojasi į geriausios kainos pasiūlymą, todėl daugiausiai gaminami biudžetinės ar vidutinės klasės modelių, o štai aukštosios klasės telefonų nėra taip jau ir daug. Nepaisant to, vienas gamintojas Kinijoje jau pasiekė tokį lygį, jog pagal kokybę ir našumą be jokių didelių problemų gali lygiuotis net ir į tokius išmaniųjų telefonų gamintojus, kaip „Samsung“, „Apple“ ar „Sony“.
(1) 2018-01-05 3
Pasaulinė išmaniųjų telefonų pastaraisiais metais yra tiesiog perpildyta daugybės gamintojų ir skirtingų modelių, o ypač tai jaučiasi biudžetinių telefonų rinkoje, tad galva apsisuka labai lengvai. Tačiau atidžiau pasigilinus, paaiškės, kad nors pavadinimų yra tikra gausybė, realiai daugelis modelių yra labai panašūs tiek pagal savo dizainą, tiek pagal techninius parametrus ar realius vartotojo potyrius.
(1) 2018-01-03 0
Itin greita 18:9 formato išmaniųjų telefonų evoliucija skatina ir kitų technologijų vystymąsi, pirmiausia, tai liečia „Face ID“ atpažinimo technologiją ir aukštesnės kokybės vaizdo kameras. Į šias technologijas labai sparčiai investuoja perspektyviausi gamintojai, kaip kad pavyzdžiui kompanija „Vernee“. Prieš kelias dienas ji išplatino vaizdo siužetus, kaip veikia naujojo „Vernee X“ 4 kameros ir veido atpažinimo technologija.
(0) 2018-01-02 4
Išmaniųjų telefonų naudotojams greitas ir patogus klientų aptarnavimas, be abejonės, yra viena iš svarbiausių problemų, prieš perkant. Galų gale, nesvarbu, koks geras bebūtų jūsų išmanusis telefonas, bet niekas neapsaugotas nuo gedimo.
(0) 2017-12-28 -6
Šiomis dienomis baterijos tarnavimo laikas yra viena svarbiausių išmaniojo telefono savybių. Kuo rečiau reikia krauti savo įrenginį – tuo geriau, o su šia mintimi sutiks kiekvienas. Kai kurie vartotojai net ir patį telefoną renkasi pagal gamintojų pateikiamą baterijos tarnavimo laiką tam, jog įkrovimas taptų kuo rečiau atliekamu veiksmu.
(0) 2017-12-27 8
Kaip jau visi tikriausiai žinome – naujasis „Vernee X“ jau pradėtas pardavinėti oficialiame gamintojo puslapyje, o taip pat ir internetinėje parduotuvėje „Gearbest“. Šiuo metu pradėti tik išankstiniai pardavimai, o pirmieji modeliai pirkėjus pasieks tik sausio mėnesio antroje pusėje. Tačiau įdomiausias klausimas – kaip gi veikia šis naujas išmanusis telefonas?
(0) 2017-12-27 6
Vietiniam Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojui „Ulefone“ šie metai buvo kaip niekada sėkmingi. Šiuo atveju džiugina ir tai, kad gamintojas nuolatinę pažangą demonstruoja ne kuo kitu, o būtent realiais darbais.
(0) 2017-12-22 0
Kinijos kompanija „Vernee“ šiemet pristatė ne vieną išmanųjį telefoną, tačiau bene daugiausiai dėmesio susilaukė šį rudenį pristatytas „Vernee Mix 2“, kuris išsiskyrė tiesiog puikiu dizainu. Šio modelio išskirtinės savybės – 3 ekrano kraštinės yra beveik berėmės, o pats ekranas pasižymi 18:9 formatu. Žinoma, tai tapo 2017 metų mada, o „Vernee“ prisijungė prie gausybės kitų gamintojų, kurie pristatė itin panašius įrenginius.
(1) 2017-12-22 -3
Nors iš kiniškų internetinių parduotuvių Kalėdoms apsipirkti jau per vėlu, tačiau ne per vėlu pasinaudoti akcijomis, kurios vis dar vyksta. Šįsyk turime įdomų pasiūlymą tiems, kurie ieško nebrangaus išmaniojo telefono su 18:9 formato ekranu.
(2) 2017-12-21 7
Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ jau ne pirmą kartą įrodo, kad turi išskirtinę partnerystę su vienu populiariausių Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojų „Vernee“. Šis kartas taip pat yra ne išmintis, nes būtent šios elektroninės parduotuvės lankytojai vieni pirmųjų pasaulyje gali įsigyti ir naująjį bendrovės išmanųjį telefoną „Vernee X“. Tenka pripažinti, kad „Vernee X“ – tai puikus visų šiais metais kiniškuose išmaniuosiuose telefonuose įdiegtų naujovių atspindys.
(0) 2017-12-19 -3
Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ šiuo metu „Leagoo KIICAA Mix“, kuris pasižymi beveik berėmiu ekranu su 18:9 formatu dabar galima įsigyti vos už 88 eurus - priminsime, kad be nuolaidos šis telefonas kainuoja virš 100€, tad pasiūlymas iš karto atkreipia dėmesį.
(0) 2017-12-15 -1
Kinijos kompanija „Leagoo“ itin didžiuojasi savo naujuoju telefonu „Leagoo T5c“, kuris tapo ir pirmuoju įrenginiu su „Spreadtrum SC9853I“ procesoriumi. Šis procesorius yra sukurtas naudojant 14 nm „Intel“ platformą. Naujasis lustas, nors ir skirtas biudžetinės arba vidutinės klasės įrenginiams, tačiau turėtų pasižymėti geru veikimo ir energijos saugojimo santykiu.

Portalo rubrikos

Akiratis
Rinka
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai

Jūsų požiūris