Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Telefonai (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-05-06 2
Išmaniųjų telefonų pasiūla Kinijoje tikrai viršija visus įmanomus lūkesčius. Vis dėlto kaip jau yra įprasta versle, vieniems gamintojams sekasi kur kas geriau nei likusiems. Tuo lengvai galima įsitikinti apsilankius Kinijos elektroninėse parduotuvėse.
(0) 2017-05-04 -5
Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas „UHANS“ pagaliau pradeda dar pernai anonsuoto naujosios kartos išmaniojo telefono „U300“ prekybą. Tenka pripažinti, kad pirkėjų susidomėjimo išmaniajam telefonui „UHANS U300“ tikrai netrūksta net ir pirmosiomis išankstinių užsakymų dienomis. O to priežastys šį kartą daugiau nei akivaizdžios, kadangi „UHANS U300“ greta prieinamos kainos taip pat gali pasiūlyti gerą našumą bei santykinai unikalų dizainą, kas kol kas yra gana neįprasta kiniškų išmaniųjų telefonų rinkos segmente.
(1) 2017-04-28 2
Aktyvi išmaniųjų telefonų gamyba vietiniams Kinijos gamintojams vos per keletą metų leido tapti ekonominės klasės išmaniųjų telefonų ekspertais. Vis dėlto tenka pripažinti, kad už kinų sukauptą patirtį jau tenka sumokėti vis daugiau ir daugiau – garsiausių Kinijos įmonių telefonai sparčiai brangsta visame pasaulyje.
(14) 2017-04-27 -2
Prekyba internete auga ir niekas negali pasakyti, kur to augimo pabaiga. Dabar nestebina, kad žmonės internetu noriai perka įvairią elektroniką, bet nevengia įsigyti ir drabužių, avalynės ar kitų daiktų net jų nepačiupinėjus.
(0) 2017-04-24 19
Vietiniai Kinijos gamintojai toliau įrodinėja, kad ekonominės klasės išmanieji telefonai gali būti bent jau penkis kartus pigesni už aukštosios klasės išmaniuosius telefonus. Žinoma, skirtingų klasių išmaniųjų telefonų techninės galimybės atitinkamai skiriasi, tačiau dažnas pirkėjas į tai vis rečiau kreipia dėmesį, nes net ir pigesnių modelių galimybių užtenka visoms svarbiausioms funkcijoms, o tie, kas nori maksimumo, savaime dairosi tik į brangiausius flagmanus.
(0) 2017-04-19 2
Ši savaitė įsimintina ne tik dėl laisvo pirmadienio ir Velykų. Tą pirkėjams bando priminti ir Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“. Kaip jau tapo įprasta, pavasariais kasmet yra minima Pasaulinė Žemės diena.
(1) 2017-04-13 5
Neįmanoma paneigti, jog vietinių Kinijos gamintojų kuriami išmanieji telefonai susilaukia vis daugiau pirkėjų simpatijų. Visų pirma, ypač vilioja jų kainos – jos ant tiek mažos, kad net jei pigiausi kiniški telefonai ir neištveria kelių metų intensyvaus naudojimo, dėl to jokio nusivylimo nebūna. Žinoma, yra ir tokių modelių, kurie gali varžytis su flagmanais, bet jų kaina irgi jau didesnė.
(34) 2017-02-22 6
Kinų išmaniesiems sparčiai populiarėjant jų ima daugėti ir lietuviškose parduotuvėse. Tik ar visada verta juos pirkti čia?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos