Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Telefonų priedai, laikrodžiai ir kita dėvima elektronika (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-02-16 3
„SANLEPUS“ yra 2020-ųjų metų pabaigoje pasirodžiusi naujiena ir už stebėtinai žemą kainą siūlo įspūdingai daug funkcijų. Pirkėjai juos perka, kaip karštas bandeles ir vertina pačiais aukščiausiais balais.
(2) 2021-02-13 -2
„Mibro Air“ į rinką įsiveržė tarsi uraganas. Nors pasirodė tik šių metų lapkričio pirmoje pusėje, bet iškart tapo vienu perkamiausiu Aliexpress ir kitose parduotuvėse. Puiki išvaizda, geros specifikacijos ir įkandama kaina. Ant popieriaus viskas atrodo puikiai. Visgi, po praktinių bandymų galiu pasakyti, kad iki tobulumo jam dar toli. Ir nė iš tolo neprilygsta taip pat šių metų naujienai - „Amazfit Bip U“.
(0) 2021-02-04 0
TikTech skelbia išskirtinį geriausių gimbalų išpardavimą, iki 30 proc. siekiančias nuolaidas, specialius kuponus ir įspūdingą konkursą. Kas savaitę net 3 laimingieji gali laimėti iki 100 € vertės gimbalą.
(0) 2021-01-30 -28
Labai simpatiško dizaino, su įvairiais sporto režimais, kraujo spaudimo bei deguonies kiekio kraujyje matavimas, nuotolinis muzikos grotuvo valdymas ir net Bluetooth skambučiai. Pirkėjai puikiai vertina „PRETTYLITTLE LW20“ išmaniuosius laikrodžius.
(0) 2021-01-20 1
Tai yra „Hohem iSteady“ gimbalas - 3 viename prietaisas. Labai funkcionalus ir geros geros kainos įrenginys leis turėti aukščiausios kokybės vaizdo įrašus. Jis tinka telefonams, veiksmo kameroms bei fotoaparatams ir palaiko puikias funkcijas. Štai ką apie jį sako pirkėjai.
(0) 2021-01-18 3
„Xiaomi“ ekosistemos kompanijos nepaliauja mūsų stebinti ir čia turime visai neseniai rinkoje „Imilab“ kompanijos pristatytą naujausią išmanųjį laikrodį - „Imilab KW66“. Ką gi jis gali mums pasiūlyti ir ką apie jį sako pirkėjai? Išsiaiškinkime.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos