Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Telefonų priedai, laikrodžiai ir kita dėvima elektronika (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2018-05-17 0
„Sinobi 9659“ nėra išmanusis laikrodis. Jis jums nepadės sekti socialinių tinklų naujienų, per atstumą valdyti telefono kamerą, skaičiuoti nueitus žingsnius ar sudegintas kalorijas. Visgi, stilingasis „Sinobi 9659“ turi vieną ypatingą bruožą - laiką jis nurodo kitaip nei konkurentai.
(2) 2018-05-17 0
Greičiausiai sutiksite, kad šiltuoju metų sezonu ne tik įdomu, bet ir verta sekti savo fizinį aktyvumą. Šiuo atveju džiugina tai, kad šis užsiėmimas nereikalauja nei daug pastangų, nei didelių išlaidų. Kitaip sakant, kiekvienas norintis pirkėjas fizinį aktyvumo asistentą dabar gali įsigyti tiek Lietuvos, tiek užsienio elektroninėse parduotuvėse. Beje, fizinių aktyvumo asistentų gamyba itin domina ir vietinius Kinijos gamintojus, todėl pastarųjų elektroninių aksesuarų pasiūla šiuo metu tikrai atitinka net ir itin išrankių pirkėjų lūkesčius.
(0) 2018-05-11 2
Fiziniai aktyvumo asistentai itin greitai atrado savo pirkėją. Vis dėlto nuo pastarųjų taip pat neatsilieka ir išmanieji laikrodžiai. Greičiausiai netgi galima teigti, kad išmanieji laikrodžiai potencialius pirkėjus kiekvienais metais domina vis labiau ir labiau, kadangi techniškai savo funkcionalumu ženkliai lenkia fizinius aktyvumo asistentus. Tokias tendencijas puikiai patvirtina ir naujos kartos išmanusis laikrodis „Zeblaze Thor Pro“.
(0) 2018-05-10 1
Jeigu domitės pasiūlymais iš Kinijos, tai greičiausiai jau ne vieną kartą teko girdėti ir „Xiaomi“ pavadinimą. Jeigu jau spėjote įprasti prie „Xiaomi“ išpardavimų, tai tikrai nereiškia, kad kinai pasaulinei rinkai daugiau neturi ko pasiūlyti.
(2) 2018-05-07 4
Išmanieji laikrodžiai gali būti naudingi ne tik tiems, kurie gyvena aktyvų gyvenimą ar nori sekti savo fizinės veiklos rodiklius, bet ir tiems, kurie nori patogiai ir greitai bendrauti su savo vaikais, bei juos stebėti.
(0) 2018-05-04 -5
Išmaniųjų laikrodžių pasiūla yra itin plati, o Kinijoje šios apimtys išvis yra praktiškai beribės. Iš milžiniškos išmaniųjų laikrodžių pasiūlos sau kažką gali rasti net ir pats reikliausias pirkėjas. Bet tikrai ne visi laikrodžiai yra verti rimtesnio dėmesio.
(0) 2018-05-03 -8
„Coach Mag“ - sveikatos ir sporto žurnalas, skirtas vyrams. Tai - gerbiamas leidinys, kurį skaito daugybė savo sveikata iš išvaizda besirūpinančių vyrų. Nieko keisto, kad „Coach Mag“ skelbia ir įvairių produktų topus. Štai neseniai žurnalas paskelbė, kad geriausia šių metų biudžetinė išmanioji apyrankė yra „Huawei Band 2 Pro“. Bet kodėl šis įrenginys nusipelnė tokio įvertinimo?
(0) 2018-05-01 9
Daugelis išmaniųjų apyrankių turi vieną trūkumą - jos dera tik prie sportinės aprangos. Žinoma, dažniausios jos ir yra nešiojamos sportuojant, tačiau juk kai kurios apyrankės yra sukurtos stebėti fiziniam aktyvumui visą dieną ir net analizuoti miego ritmus. Ši CK11S dera prie visko, yra atspari aplinkos poveikiui, o funkcionalumu sugėdintų ir kai kuriuos išmaniuosius laikrodžius.
(2) 2018-04-30 2
„NAVIFORCE“ - vienas garsiausių rankinių laikrodžių gamintojų Kinijoje. Kompanija yra labai jauna - buvo įkurta tik 2012 metais, tačiau jau spėjo išgarsėti dėl savo gaminių kokybės ir klasikinės išvaizdos.
(3) 2018-04-30 2
Išmanusis laikrodis privalo būti ne tik funkcionalus, bet ir gražus. Juk jį, tikriausiai, nešiosite nuolat, todėl neišvaizdus daiktas tiesiog erzins jus ir aplinkinius. „OUKITEL W1“ yra stilingas, o kai kurių funkcijų konkurentai gali tik pavydėti.
(0) 2018-04-26 1
Internetinė parduotuvė Gearbest.com dažnai pasiūlo itin populiarių ir išties vertų dėmesio produktų už itin patrauklią kainą, tačiau šį kartą jie turbūt jau pranoko save.
(0) 2018-04-25 -4
Nuolaidos yra skirtos pirkėjams privilioti, tačiau jos mums padeda sutaupyti. Kartais nuolaidos atkreipia mūsų dėmesį ir į daiktus, kurių šiaip jau nepastebėtume. Kviečiame pasižvalgyti po 10 įdomių ir naudingų daiktų, kuriems dabar Gearbest.com portale taikoma mažiausiai 30 % nuolaida.
(0) 2018-04-19 -3
Viena iš pagrindinių išmaniųjų laikrodžių ir apyrankių funkcijų - širdies darbo stebėjimas. Tai atliekama galinėje įrenginio pusėje esančiais jutikliais. Dažniausiai naudojamas ECG arba PPG tipo jutikliai - kas tai per įrenginiai? Kuo jie skiriasi? Kodėl B9 turi juos abu?
(0) 2018-04-19 -2
Cafago kaip ir kitos kiniškos parduotuvės, pavasarį tiesiog nerimsta. Vėl informuoja apie tai, kad šįkart taiko specialias nuolaidas išmaniajam telefonui „LeTv LeRee Le3“ ir puikiam išmaniajam laikrodžiui „TenFifteen F1 Sports“.
(0) 2018-04-18 -8
Galbūt nuolaidos ir tėra marketingo triukas, tarsi vabzdžius šviesa viliojantis pirkėjus. Tačiau kai nuolaidos tikros ir didelės, kartais norisi išbandyti įvairias smulkmenas, apie kurių įsigijimą įprastai nepagalvotumėte. Štai 10 įdomių daiktų, kurie dabar Gearbest.com portale parduodami su didesne nei 30 % nuolaida.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos