Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Telefonų priedai, laikrodžiai ir kita dėvima elektronika (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-05-01 0
Niekam nėra paslaptis, kad internetu galima labai greitai, pigiai ir patogiai nusipirkti kiniškos elektronikos. Nors vieni skeptiškai žiūri į šių gaminių kokybę, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad jie beveik visada yra daug pigesni už europietiškus, amerikietiškus ar japoniškus vardus nešiojančius daiktus. Pavyzdžiui, ar kada matėte tokias belaides ausines? Ar žinote, kodėl jos vadinamos multifunkcinėmis? Ir kodėl jos tokios pigios?
(0) 2017-04-30 -3
Šiek tiek daugiau nei prieš septynerius metus, t. y. 2010 m. balandžio mėnesį, buvo įkurta „Xiaomi“ bendrovė. Bendrovei šis laikotarpis buvo tikrai permainingas, tačiau labai sėkmingas.
(1) 2017-04-22 9
Išmaniųjų laikrodžių pasiūla Kinijoje apimtimi gali nustebinti net ir didžiausius skeptikus. Tačiau lietuvių patirtis įrodo, kad ne kiekvienas kiniškas išmanusis laikrodis nusipelno pirkėjų dėmesio.
(1) 2017-04-20 -15
Kinijos turgelio rubrika jau tapo nuolatine technologijos.lt turinio dalimi - joje aprašomi kinų gaminiai ne tik įdomūs pažintine prasme, bet ir naudingi praktine prasme. Paprašėme iš kinų statistikos, kokius gi produktus technologijos.lt lankytojai pirko dažniausiai. Sulaukėme dešimtuko, kurį ir pateikiame žemiau.
(0) 2017-04-13 23
Šiais laikais rinkoje yra daugybė skirtingų išmaniųjų prietaisų. Nors greitu metu visų namuose esančių virdulių, šaldytuvų ar durų skambučių nepakeis išmanieji įrenginiai, tokie laikrodžiai ir apyrankės tik populiarėja. Bet kuo skiriasi šie du prietaisai? Ar technologijomis susižavėjusiam žmogui būtini abu šie daiktai?
(0) 2017-04-11 -1
Liudvikas Van Bethovenas - vienas garsiausių pasaulio kompozitorių, visiems laikams įėjęs į klasikinės muzikos istoriją. Jo sukurtos sonatos tikriausiai taip ir nepaliks pasaulinio garso orkestrų repertuaro, tačiau dažniausiai žmonės apie Bethoveną prisimena kai ką kito - jis gyvenimo pabaigoje apkurto ir savo kūrinių nebegirdėjo. Visgi, buvo ne visai taip - jis naudojosi muzikos perdavimu kaulais. Šiuo principu pagrįstas technologijas dabar neįtikėtinai pigiai galite naudoti ir jūs.
(1) 2017-04-08 3
Išmaniųjų laikrodžių pasiūla Kinijoje išties neribota. Stebina ir tai, kad pigiausiai pastarieji čia kainuoja vos nuo dešimties eurų, tačiau Kinijos elektroninėse parduotuvėse gausu ir tokių išmaniųjų laikrodžių, kurių kainas galima skaičiuoti šimtais eurų. Vis dėlto šiuo metu daugumą pirkėjų bene labiausiai domina ekonominės klasės išmanieji laikrodžiai, kurių kaina neperlipa per 50 eurų.
(1) 2017-04-05 3
Antrasis pavasario mėnuo Kinijos elektroninėje parduotuvėje „Gearbest“ prasideda taip pat įsimintinai. Turbūt pagrindiniame balandžio mėnesio išpardavime didelis dėmesys skiriamas išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams bei išmaniesiems laikrodžiams, tačiau kinai kaip ir įprasta pasiūlymų asortimentą taip pat paįvairino smulkiais aksesuarais.
(0) 2017-04-04 0
Žaidimų kultūra su laiku tik populiarėja. Kompiuteriniai žaidimai yra populiari laisvalaikio leidimo forma, kurią ne vienas žmogus jau pavertė ir asmeniniu verslu. Visgi, ir šioje kultūroje yra įprastų apribojimų. Kompiuteriniai žaidimai dar nepasiekė patogaus mobilumo - išmaniesiems telefonams skirti žaidimai dažnai netenkina entuziastų poreikių jau vien dėl valdymo nepatogumo. Tačiau rinkoje yra produktų, pasiryžusių šią problemą ištaisyti.
(1) 2017-03-27 1
Iš arčiau susipažinti su išmaniaisiais laikrodžiais turbūt norėtų kiekvienas informacinių technologijų entuziastas. Kadangi technologijų rinkos gigantai savo išmaniuosius laikrodžius pardavinėja už nepagrįstai dideles kainas, potencialūs pirkėjai vis dažniau išmaniųjų laikrodžių dairosi Kinijos elektroninėse parduotuvėse.
(0) 2017-03-22 7
Per keletą pastarųjų metų rinką užpildė įvairūs išmanieji prietaisai. Nors daugelio jų naudingumas abejotinas, išmanieji laikrodžiai, regis, žmonėms patinka. Šiais įrenginiais papuoštų riešų galima išvysti vis daugiau, tačiau kai kurie žmonės nenori išleisti kelių šimtų eurų tokiam daiktui. Visgi, išmaniojo laikrodžio galimybes galima išbandyti ir už labai nedidelę sumą.
(1) 2017-03-20 5
Kinijos elektroninėse parduotuvėse išmaniųjų laikrodžių pasiūla pamažu pradeda prilygti išmaniųjų telefonų pasiūlai. Dauguma vietinių Kinijos gamintojų išmaniųjų laikrodžių pirkėjus stebina ne tik savo galimybėmis ar techninėmis charakteristikomis, artėjančiomis link išmaniųjų telefonų, bet ir dizaino sprendimais. Be to, kinų išmanieji laikrodžiai potencialius pirkėjus taip pat prisivilioja ir dėl savo santykinai žemos kainos.
(0) 2017-03-17 4
Išmaniųjų telefonų, kurie yra suderinami su belaidžiu įkrovimo standartu „Qi“ skaičius sparčiai auga. Tuo tarpu pirkėjų susidomėjimas belaidėmis mobiliomis kolonėlėmis per pastaruosius keletą metų taip pat ženkliai padidėjo.
(5) 2017-03-07 4
„Xiaomi“ yra puikiai įsitvirtinęs ir jau gerai mums pažįstamas prekės ženklas. Daugelis šią kompaniją žino dėl jos išmaniųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių, tačiau „Xiaomi“ ženklu žymima labai daug įvairiausių gaminių. Štai ši moderniu minimalizmu dvelkianti išmani apyrankė yra skirta tiems, kurie aktyviai domisi savo sveikata.
(2) 2017-03-07 4
Bendrovė nekukliu pavadinimu „No.1“ naujus metus nusprendė pradėti išmaniojo laikrodžio F2 anonsu. Gamintojas tuo parodo, kad ketina sutelkti dėmesį į nešiojamos elektronikos gamybą ir žymiai išplės savo turimą asortimentą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos