Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Ventiliatoriai, kondicionieriai (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-07-26 3
„Blitzwolf“ logotipu pažymėtų prekių asortimentas nuolat auga ir prie to labai stipriai prisideda du dalykai: puiki produktų kokybė ir neįtikėtinai konkurencinga kaina. Pirkėjai įsigiję „Blitzwolf“ produktų lieka jais labai patenkinti ir pabrėžia būtent šias išskirtines „Blitzwolf“ produktų savybes.
(0) 2019-04-18 0
„Mini USB Humidifier“ – tai geru mobilumu pasižymintis ir į bet kokį krepšį telpantis oro drėkintuvas, kurį galima užmaitinti tiesiog naudojant standartinę USB jungtį. Šį oro drėkintuvą patogu naudoti tiek kelionėse, tiek automobilyje, nes dėl unikalios korpuso konstrukcijos „Mini USB Humidifier“ vandenį reikalingą oro drėkinimui gali imti tiesiog iš įprasto 0,5 l vandens buteliuko.
(1) 2018-10-08 0
Jeigu ieškote naudingų aksesuarų iš Kinijos, tuomet šią savaitę būtinai rekomenduojame pasidomėti „Novelty Gadgets Sale“ išpardavimo pasiūlymais.
(0) 2018-07-21 -5
Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ šiai savaitei paruošė įdomų išpardavimą, kuriame siūloma įsigyti prekes už ne didesnę nei 30 JAV dolerių kainą.
(1) 2018-06-23 -1
Internetinė parduotuvė Cafago išplatino pranešimą, kuriame teigia, kad šiam prekių rinkinukui taiko ypatingai dideles nuolaidas, o telefono atveju net ir sumokės visus galimus pristatymo ir muito mokesčius, jei tik tokių pasitaikys.
(4) 2018-06-10 2
Dabar vasara ir greitai temperatūra pasieks daugeliui nepatinkančias aukštumas. Įprasti ventiliatoriai suteikia nedaug gaivos - jie tik cirkuliuoja tą patį įkaitusį orą. Kondicionieriai, žinoma, yra gera išeitis, tačiau jie yra labai brangūs ir dideli. Šis „Arctic Air“ oro vėsintuvas yra puiki alternatyva - jis naudoja nedaug elektros energijos ir efektyviai atvėsina nedideles patalpas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos