Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Virtuali realybė (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-06-18 -4
Tam tikri elektroniniai aksesuarai išlaiko santykinai didelį populiarumą ištisą sezoną. Ir šiuo atveju kalbame tikrai ne apie išmaniuosius telefonus, planšetinius ar nešiojamus kompiuterius - šią elektroniką jau galima priskirti pirmo būtinumo prekėms be kurių sunkiai įsivaizduojame savo kasdienybę. Tuo tarpu išmanieji laikrodžiai, fiziniai aktyvumo asistentai, veiksmo kameros, ausinės ar virtualios realybės sprendimai kol kas yra būtent tai, kas domina technologijų rinkos entuziastus, tačiau kur kas rečiau intriguoja likusius pirkėjus.
(1) 2017-03-31 -3
Visi mums nuolat kartoja, kad ateitis priklauso virtualios realybės sistemoms. Manoma, kad ateityje jomis bus paremti ne tik įprasti kompiuteriniai žaidimai, bet ir filmų peržiūros ar net verslo susitikimai. Iš tikrųjų, galima tik įsivaizduoti, kad šiomis dienomis labai populiarūs naujų elektronikos prietaisų pristatymai atrodytų tik dar įspūdingiau, jei juos stebėtume per VR akinius. Visgi, tai ne ateitis, o realybė, bet kaip ją išbandyti pigiausiai?
(5) 2017-02-01 16
Geri virtualios realybės akiniai yra gana brangūs. Daugelis žmonių negali pateisinti tokių išlaidų. Visgi, egzistuoja ir labai pigių būdų įžengti į virtualios realybės pasaulį. O tuomet jau galima mėgautis įvairiomis pramogomis. Pateikiame penkis įdomius dalykus, kuriuos galite daryti su pigiais virtualios realybės akiniais.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos