Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Žadintuvai (Gadžetų turgelis | Rinka)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-10-09 0
„Smart Wake-up“ – tai išskirtinį funkcionalumą siūlantis žadintuvas, kuris yra aprūpintas tiek FM radiju, tiek LED. Be to, šis žadintuvas be FM radijo dar turi kitus papildomus skambėjimo garsus ir integruotą LED lempą šiuo atveju leidžia panaudoti kaip saulėlydžio ar ryte tekančios saulės imitaciją.
(5) 2018-10-13 3
Išmanieji telefonai mus labai greitai pripratino prie patogių šiuolaikiškų sprendimų. Todėl visiškai nenuostabu, kodėl vis daugiau pirkėjų domisi kaip papildomo funkcionalumo namuose būtų galima suteikti ir kitiems prietaisams.
(1) 2018-10-08 0
Jeigu ieškote naudingų aksesuarų iš Kinijos, tuomet šią savaitę būtinai rekomenduojame pasidomėti „Novelty Gadgets Sale“ išpardavimo pasiūlymais.
(0) 2018-09-24 2
Kinijos elektroninės parduotuvės kiekvieną savaitę rengia daug išpardavimų. Kai kurie jų būna gana išskirtiniai, nes pristato ne tik pirkėjų jau pamėgtus pirkinius, bet ir įvairius naujus pasiūlymus.
(0) 2018-03-17 2
Prasidėjus kalendoriniam pavasariui Kinijos elektroninėse parduotuvėse galima rasti vis daugiau ir daugiau įdomių išpardavimų. Šiuo atveju didesnė konkurencija pirkėjui tikrai išeina į naudą, kadangi tai pardavėjus atitinkamai verčia koreguoti kainas.
(3) 2018-03-14 -3
Visur gerai, bet namie geriausia. Čia jaučiamės patogiausiai, čia turime savo vietą ir galime labiausiai atsipalaiduoti. Visgi, visada yra ką patobulinti. Štai 10 daiktų, kurie pravers bet kuriuose namuose.
(0) 2018-02-22 0
Jeigu kada nors anksčiau teko domėtis šiuolaikiniais LED apšvietimo sprendimais, tai greičiausiai sutiksite, kad bene geriausia jų dairytis Kinijos elektroninėse parduotuvėse. Kitaip sakant, kinai šiuo metu gali pasiūlyti ne tik itin įvairius, bet ir kiekvienam už prieinamą kainą tinkančius LED tipo aksesuarus.
(4) 2018-02-02 -2
Staliniai laikrodžiai dar visiškai neišėjo iš mados. Taip, jiems pakenkė tai, kad dabar visada su savimi turime laiką rodančius prietaisus - išmaniuosius telefonus. Tačiau staliniai laikrodžiai išliko kaip įdomios interjero detalės ir funkcionalūs prietaisai. Pavyzdžiui, šis įrenginys gali kur kas daugiau nei tik nurodyti laiką.
(0) 2018-01-19 -2
Kiekviena naujų metų pradžia ypatinga tuo, nes taip pat asocijuojasi su praėjusių metų įgyvendintais iššūkiais. Pavyzdžiui, šiuo laikotarpiu Kinijos elektroninėse parduotuvėse įprasta rengti išpardavimus, kurie leidžia susipažinti su geriausiai per paskutiniuosius dvylika mėnesių pirktais produktais.
(1) 2018-01-16 6
Ką gali jūsų žadintuvas? Tikriausiai ryte nuskamba nemalonus pypsėjimas, galbūt įsijungia radijo imtuvas. Visgi, šiuolaikiniai prietaisai gali kur kas daugiau nei seni žadintuvai.
(0) 2018-01-08 1
Jeigu laikas nuo laiko apsilankote Kinijos elektroninėse parduotuvėse, tai greičiausiai sutiksite, kad ten visuomet galima rasti įdomių elektroninių aksesuarų. O kas įdomiausia, dauguma jų būna itin praktiški. Daugelis potencialių pirkėjų pripažįsta, kad kai kurie kiniški aksesuarai atrodo tarsi iš fantastikos srities, tačiau plačiau pagalvojus apie jų galimą paskirtį vėliau tenka pripažinti, kad jie dažnai siūlo itin racionalius ir iki šiol dar niekam nematytus sprendimus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos