Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Ąžuolas Paulikas

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Konkursai

Autorius: Ąžuolas Paulikas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Ieškota tik tokių įrašų, kurie yra įkelti į rubriką „Konkursai“. Galite peržiūrėti visus portalo technologijos.lt įrašus, kuriuos parašė Ąžuolas Paulikas

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-01-17 14
Kiekvienas gyvas padaras yra priklausomas nuo vienos ar kitos energijos rūšies. Be energijos negali vykti cheminės reakcijos gyvų padarų ląstelėse, todėl be jos nebūtų ir gyvybės. Žmogus yra įdomesnis dalykas. Jis naudoja energiją ne tik tam, kad išliktų gyvas, bet ir kad patenkintų savo poreikius. Todėl savo darbe pristatysiu žmogaus šiandien naudojamus ir ateities energijos šaltinius.
(1) 2014-12-11 9
Saulės sistema – tai mūsų namai. Čia viskas ką mes turime: Saulė, planetos, mėnuliai, asteroiai ir kometos. Bet kuo gi mūsiškė saulės sistema yra tokia ypatinga? O todėl, kad čia, kaip niekur kitur, egzistuoja gyvybė. Žinoma gyvybė egzistuoja ir kitur, kurnors visatoje, tačiau dar nėra atrasta.
(3) 2014-01-13 0
MARSAS. Tai Romėnų karo dievo Marso vardu pavadinta Raudonos spalvos planeta. Tai žmonių vaizduotės ir pažinimo taikinys jau keletą šimtmečių. Antroji planeta po žemės atstumu nuo Saulės ir septinta pagal dydį visoje saulės sistemoje. Marsas šiuo metu yra labiausiai tiriamas kosminis kūnas, todėl apie marso teraformavimą ir yra daugiausiai kalbama. Svarbiausias gyvybės akcentas žinoma yra vanduo. Marse jo yra, tik žinoma neperdaugiausiai. Daugiausiai jo yra Marso grunte sušalusio į ledą. Dargi yra ir skysto. Neseniai marsaeigis Curiosity (Smalsumas) atrado Marse tekančio druskingo vandens. Dėja visą vandenį tektų pasigaminti.