Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Skaitytojų pasaulis » Konkursai
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2012-12-08 15
Vidurinės mokyklos mokinys iš Teksaso laimėjo šimto tūkstančių dolerių prizą už kliūčių įveikimo algoritmo sukūrimą. Pastarasis gali būti naudojamas nepilotuojamose transporto priemonėse.
(5) 2012-12-06 7
Lapkričio 27 d. Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Statybos fakulteto Tiltų ir specialiųjų statinių katedros doktorantų iniciatyva buvo surengtas pirmasis Lietuvoje oficialus tiltų iš makaronų čempionatas. Renginyje dalyvavo 5 komandos iš VGTU Statybos fakulteto ir visi žiūrovai iš anksto spėdami, kokį svorį atlaikys jaunųjų kūrėjų tiltai.
(0) 2012-09-24 0
Didžiausia pasaulyje akademinių mainų organizacija – Vokietijos akademinė mainų tarnyba (DAAD) – kaip ir kasmet skelbia konkursą įvairių mokslo sričių stipendijoms 2013-2014 m. m. Stipendijų trukmė – nuo keturių savaičių iki trejų metų. Paraiškas gali teikti studentai, jaunieji tyrėjai, aukštųjų mokyklų dėstytojai, mokslininkai, praneša Lietuvos DAAD klubo pirmininkas Daumantas Katinas.
(9) 2012-04-06 0
Šiais metais parodoje „Balttechnika“ pristatomi XXI-ojo amžiaus nacionaliniai išradimai ir inovacijos energetikos srityje. Susipažinsime su įdomiausiais ir vertingiausiais mūsų išradėjų darbais šiose kategorijose: „Atsinaujinantys energijos šaltiniai“, „Varikliai“, „Energijos kaupimo - paskirstymo sistemos“.
(10) 2012-01-14 0
Na štai, net daugiau kaip mėnesį trukęs konkursas, kurio metu technologijos.lt portalo skaitytojai turėjo galimybę išreikšti savo nuomonę, pademonstruoti žinias ir išmonę, baigėsi! Ilgai lauktus rezultatus pateikiame lentelėje.
(9) 2012-01-09 0
Technologijos.lt redakcija dėkoja visiems, dalyvavusiems konkurse „Mokslo ir religijos santykis“. Džiaugiamės sulaukę tokio didelio portalo lankytojų susidomėjimo ir pranešame, kad jau šią savaitę išrinkime 3 nugalėtojus, kuriems ir išsiųsime žadėtą prizą.