Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Skaitytojų pasaulis » Konkursai
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Pagal komentarų kiekį

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(156) 2011-11-30 1
Išpopuliarėjus mokslui ir atsiradus pirmiesiems technikos išradimams, visuomenė žengė pirmą didelį žingsnį link inovacijų ir technologijų pasaulio. Nemažai gamtos ir visatos reiškinių mums jau žinomi, paaiškinami ir suprantami… Bet mums vis dar sunku materialiai suvokti Dievą, nors religija vis dar užima svarbią vietą visuomeniniame gyvenime.
Kodėl taip yra? Koks turėtų būti XXI amžiaus žmonių santykis su religija?
Technologijos.lt redakcija skelbia konkursą i...
(105) 2011-12-01 0
Pagrindinis mokslo bruožas – kritiškumas savo rezultatų atžvilgiu. Jeigu teorijos, koncepcijos, nuostatos negalima kritikuoti, tai ji automatiškai nėra moksliška. Visai kitais pagrindais remiasi religijos. Čia tikėjimas ir pasitikėjimas yra pirminis, o kritiškumas tam tik trukdo.
(92) 2011-12-19 2
Suskaičiuota, kad šiandien parašyta knygų yra apie 130 milijonų. Šį milžinišką kiekį sudaro įvairaus tipo, žanro ir krypties knygos. Žmogui visas jas perskaityti nepakaktų net keleto gyvenimų, todėl paprastai pasirenkama (arba vaikystėje tėvų primetama) viena kryptis ir į ją gilinamasi, skaitomos tik tam tikros tematikos knygos. Kunigas visada skaitys tik teologinės tematikos knygas, o knygas, prieštaraujančias protingo sumanytojo (Dievo) egzistavimui jis atmes. Viena...
(89) 2011-12-19 0
Pradžioje buvo Žodis.
Tas Žodis buvo pas Dievą,
ir Žodis buvo Dievas. (Jn 1: 1)

Reikia suprasti, kad Dievas yra nematomas, nesuvokiamas ir neapsakomas, kaip laikas prieš didįjį sprogimą, kuomet nieko nebuvo ir kuomet iš nieko kažkas radosi. Pabrėžiu, tai yra nesuvokiama: nei šiuolaikiniam mokslui, nei paprastam žmogui. Bet pastarosios trys eilutės jau mėgina pažvelgti į tą nesuvokimą ir atskleisti pradžios prigimties paslaptį –
Ir žodis tapo kūnu.
(78) 2015-12-10 60
Kviečiame pamiklinti žiemą sustingusias smegenis ir sudalyvauti matematinių uždavinių konkurse!
(74) 2011-12-20 0
Iki kokio lygio įmanu išplėsti suvokimą?
Meistriškumo intelekto klausimus paliesti noras ima.
Savistaba, įvertinimas, galia turėt galvoj daug,
Gali prie neigimo vest veiksmų atgrasių pačiam sau.
(70) 2011-12-13 1
XXI amžiuje stebint knygynų repertuarą, kokią dalį užima religingos, ezoterinės ir kitokios dvasinio kelio knygos, tenka daryti išvadą, kad dvasinis tobulėjimas kaip niekad yra „ant bangos“. Juk leidžiamos tos knygos, kurios, kaip tikimasi, bus gerai perkamos, o perkama tai, kas įdomu, aktualu, naudinga.
(57) 2014-02-13 1
Taigi, mokslo populiarinimo konkursas baigėsi, o dabar jau turime ir nugalėtojus. Ilgai netempdamas gumos, juos ir pristatau.
(52) 2008-11-15 0
Kaune pirmą kartą šalyje vykdoma gabių vaikų paieškos programa. Gabių vaikų atranka vyks pagal naujai parengtą gabumų atpažinimo programą. Ypatingais gabumais pasižyminčių vaikų specialistai Lietuvoje ieškos visą mėnesį, praneša Lietuvos radijas.
(50) 2015-12-11 15
Kviečiame pamiklinti žiemą sustingusias smegenis ir sudalyvauti matematinių uždavinių konkurse!
(50) 2014-07-09 -18
Išmanusis telefonas šiandien yra kasdieninis dalykas. Daugelis esame šių pažangių elektroninių įrenginių savininkai, ir juos naudojame patiems įvairiausiems darbams ar pramogoms. O ar teko susimąstyti, kaip pasikeitė jūsų gyvenimas, pradėjus naudotis „smartfonu“?
(49) 2011-12-17 0
„God does not care about our mathematical difficulties. He integrates empirically“. Dievas negali rūpintis matematiniais sunkumais, jis kuria empiriškai.
„Imagination is more important than knowledge. Knowledge is limited. Imagination encircles the world“. Vaizduotė svarbiau už žinias. Žinojimas ribotas. Vaizduotė aprėpia pasaulį.
„My religion consists of a humble admiration of the illimitable superior spirit who reveals himself in the slight details we are able to percei...
(45) 2011-12-16 0
Prasidėjus įvairioms diskusijoms, man ėmė pirštis nuomonė, kad mokslo tikslas – paneigti Dievą, o religijos jį pateisinti. Nutariau įsikišti į iš pirmo žvilgsnio sunkiai suvokiamą mokslo ir religijos santykio diskusiją. Kuriai vargu ar rasime vieną viską paaiškinantį atsakymą. Bet kaip žmogus, šiek tiek studijavęs gnosticizmą, ir bent kažkiek žinantis, kas yra mokslas, manau, turiu ką pasakyti. Pasistengsiu nuosekliai išdėstyti savo mintis.
(44) 2015-12-14 10
Štai jau trečiasis uždavinys! Mieguistam pirmadieniui - visai paprastas.
(44) 2011-12-26 -2
Religija ir mokslas yra vienas ir tas pats dalykas, tai nėra nieko nepaaiškinamo. Viskas paprasta ir logiška: religija yra atskira mokslo rūšis, kuri tyrinėja gyvybės arba dvasinę energiją. Ji lygiai taip pat apčiuopiama ir materiali kaip ir mums suprantami kasdieniai dalykai. Kad tai suprastume, reikia pažiūrėti iš kito kampo.