Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Skaitytojų pasaulis » Konkursai

Mokslo populiarinimo konkurso nugalėtojai

2021-04-23 (0) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (440)
    Share

Baigėsi aštuntasis mokslo populiarinimo konkursas. Jis sulaukė 24 darbų, galime paskelbti visus nugalėtojus!

Baigėsi aštuntasis mokslo populiarinimo konkursas. Jis sulaukė 24 darbų, galime paskelbti visus nugalėtojus!

Mokslininkų ir mokslo komunikatorių komisijos vertinimu, geriausi šių metų darbai buvo šie:

1 vieta – Ieva Kaminskaitė, „Žemės šilumos užtektų bent milijardui metų“. Sveikiname! Ievai atitenka Vilniaus universiteto, Etnokosmologijos muziejaus, „Alma Littera“ bei LRT prizai.

2 vieta – J. Karolis Degutis, „Mąstau, vadinasi esu“. Karoliui atitenka Kauno technologijos universiteto, kino teatro „Pasaka“, „Alma Littera“ bei LRT prizai.

3 vieta – Rasa Tamuševičiūtė, „Koks tavo teršėjo portretas? Blokų grandinės technologija ateities CO₂ matavimams“. Rasai taip pat atitenka mūsų rėmėjų prizai.

Geriausiu moksleivio darbu pripažintas Martynos VertelkaitėsAplink mus – ne tik idiotai, bet ir banda avių“. Martyną apdovanosime VU, KTU bei „Mokslo sriubos“ suvenyrais, knygomis bei kuponais apsilankyti Etnokosmologijos muziejuje ir Planetariume.

 

„Mokslo sriubos“ komanda geriausiu darbu išrinko Lino MarkevičiausGyvybės Marse beieškant: paženklintų dujų išsiskyrimo eksperimentas“. Linui atiteks įvairūs suvenyrai, „Alma Littera“ bei LRT prizai, taip pat galimybė parengti reportažą šia tema kartu su „Mokslo sriuba“.

Konkurso partnerio lrytas.lt portalo atstovai prizą skiria Daliai Mickevičiūtei už darbą „Kas tas placebas: paprasta cukraus tabletė ar kažkas daugiau?“.

Konkurso partnerio technologijos.lt portalo atstovai prizą skiria Augustui J. Sidarui už tekstą „Ar įmanoma sujungti smegenis ir kompiuterį: kaip veikia Neuralink?“.

Valstybinės lietuvių kalbos komisija skyrė prizą už sklandžiausios kalbos darbą; jis atitenka Augustui J. Sidarui už tekstą „Ar įmanoma sujungti smegenis ir kompiuterį: kaip veikia Neuralink?“. Augustą apdovanosime dviem knygomis.

 

Dar kartą sveikiname visus nugalėtojus! Su jumis artimiausiu metu susisieks „Mokslo sriubos“, Lryto arba Technologijų.lt atstovai ir suderins, kaip galėtumėte atsiimti prizus. Visiems kitiems dalyviams dėkojame už dalyvavimą ir siūlome rašyti ir kitąmet – konkursas tikrai vyks ir toliau!

Laiqualasse

Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Kiti tekstai, kuriuos parašė Kastytis Zubovas
Naujausi įrašai
Su turiniu susijusios žymės:

Įdomiausi

Paros
33(0)
32(0)
23(3)
23(0)
20(0)
20(0)
17(0)
16(0)
15(0)
14(0)
Savaitės
83(0)
73(0)
65(0)
59(0)
Mėnesio
234(8)
108(0)
105(26)
97(0)