Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Konkursas kitoks filmas 2014 (Konkursai | Skaitytojų pasaulis)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-11-07 33
Baigėsi kartu su kino teatru organizuotas konkursas „Kitoks filmas“, tad pats laikas skelbti nugalėtojus ir dalinti prizus. Priminsime, jog konkurso eigoje sulaukėme 11 konkursinių darbų, kuriuos galėjo įvertinti visi portalo skaitytojai.
(0) 2014-11-03 53
Lapkritis jau čia, o su juo kartu ateina ir šaltos, lietingos dienos bei naktys, kurios gali sutrukdyti mums stebėti niekada nesibaigianti dangaus kūnų šokį. Ir kartais tasai žvilgsnis į dangų mums gali būti išties svarbus, ypač kai galvoje knibžda klausimai apie savąją egzistenciją ir vietą šioje neaprėpiamoje erdvėje ir laike.
(0) 2014-11-02 19
Negalėjau nepasidalinti filmu "Alone in the Wild", kai pamačiau, kad konkursui pasiūlytas puikus dokumentinis filmas "Alone In The Wilderness". Žiūrint pastarąją išskirtinę istoriją, ji neatrodo turbūt nė per pus tokia sudėtinga, kokia yra iš tikro, kai įvertini visus iššūkius, tekusius "Dickui" Proennek.
(6) 2014-10-31 49
Neįtikėtina istorija apie Richardą Louisą "Dicką" Proenneke, beveik 30 metų pragyvenusį Aliaskos miškų glūdumoje. Filme pasakojama, kaip vien rankiniais įrankiais pasistatė rąstinę trobelę, apsirūpindavo maistu ir kuru.
(0) 2014-10-30 19
Tai 2009 metais "History Channel" sukurtas dokumentinis serialas apie žinomiausius senovinius mūšius, jų karvedžius, strategiją ir planus. Puiki dokumentika besimokantiems istorijos arba tiesiog ja besidomintiems.
(3) 2014-10-30 47
Filmas sukasi apie XX a. Anglijoje kilusius skandalus. Aukštas monarchas karalius Edvardas VIII veda ne savo sluoksnio moterį ir dėl meilės atsisako sosto ir didelės karjeros. Reikia rinktis- kas svarbiau meilė ir karjera. Vidinės vertybės nulemia didžiuosius sprendimus.
(0) 2014-10-26 9
Jei tik turit galimybę, siūlau žiemos vakarais pažiūrėti netradicinį realybės šou apie techninės pagalbos darbuotojų kasdienybę viename iš pavojingiausių pasaulyje kelių. Filmas rodytas „Discovery Channel“, tačiau dalis serijų prieinama ir Youtube kanale.
(0) 2014-10-26 31
Dokumentinis filmas „Hell Roads“ apie pavojingiausius pasaulio kelius. Filme pasakojama apie Bolivijos, JAV, Kinijos ir kitų šalių kelius, kuriais važiuodami galite lengvai „nusisukti sprandą“. Turbūt daugiau nėra ką ir pasakoti - geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti.
(0) 2014-10-25 25
Jeigu ką domina istorija, rekomenduoju peržiūrėti visą ciklą dokumentinių filmų apie pagrindinius iki šių dienų įvykusius tankų mūšius. Šią dokumentiką bendromis jėgomis sukūrė „History Television“ ir „National Geographic Channel“. Tai kur kas įdomiau, nei skaityti istorijos vadovėlius!
(3) 2014-10-21 42
Tai ne įprastas filmas, o mokslininkės Jill Bolte Taylor kalba TED konferencijoje. Tai puikus video, labai paprastai paaiškinantis, kodėl žmonės mąsto taip skirtingai ir iš kur kyla tiek daug ginčų ir pykčių.
(0) 2014-10-19 18
Tai filmas apie du alpinistus, kopusius į sunkiai prieinamą kalno viršūnę. Jiems pasiekus tikslą ir jau lipant žemyn staiga pasikeitė orai. Įvykus nelaimei alpinistai atsiskyrė ir toliau filmas pasakoja apie jų norą išsigelbėti. Filme nagrinėjamas žmogaus racionalus mąstymas ekstremaliose situacijose.
(7) 2014-10-19 244
Tai filmas apie kvantinę mechaniką, labai gražiai padarytas: pusiau dokumentinis, pusiau meninis filmas. Pasakojama apie tai, kiek dabartiniai mokslininkai supranta apie pasaulį ir jo sandarą.
(0) 2014-10-16 38
Viena iš puikių rudens pramogų ilgėjančiais vakarais – gero, kokybiško filmo seansas. Tiek kino teatre, tiek ir ant sofos jaukioje namų aplinkoje. O juk ir filmų jau prikurta tiek, kad sunku šioje gausybėje ir atsirinkti, ką iš tiesų verta žiūrėti, dėl ko nebūtų gaila paaukoti brangaus ir greitai prabėgančio gyvenimo akimirkų.