Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Konkursų aprašymai (Konkursai | Skaitytojų pasaulis)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-10-26 5
Domiesi mokslu ir technologijomis? Nori kitiems papasakoti apie savo mėgiamą sritį? Galbūt nori ją dar geriau suprasti? Arba įžvelgi problemas, su kuriomis susiduria mokslas Lietuvoje ar pasaulyje? Dabar tam puikus šansas! Klimato kaita, atsinaujinanti energetika, virusų pasaulis, misija į Mėnulį, genų inžinerija, dirbtinis intelektas, kur slypi laimė – mokslininkai tyrinėja daugybę sričių. Griebk plunksną, rašiklį ar klaviatūrą ir atskleisk mokslą įdomiai. Kartu su mokslo populiarinimo laida „Mokslo sriuba“ skelbiame jau šeštus metus organizuojamą tradicinį mokslo populiarinimo rašinių konkursą! Laukiame jūsų įdomių rašinių iki 2018 gruodžio 16 d. 23:59:59 adresu konkursas@konstanta.lt.
(0) 2017-12-21 0
Domiesi mokslu ir technologijomis? Nori kitiems papasakoti apie savo mėgiamą sritį? Galbūt nori ją dar geriau suprasti? Arba įžvelgi problemas, su kuriomis susiduria mokslas Lietuvoje ar pasaulyje? Dabar tam puikus šansas! Klimato kaita, atsinaujinanti energetika, mikroorganizmų pasaulis, misija į Marsą, genų inžinerija, dirbtinis intelektas, kur slypi laimė – mokslininkai tyrinėja daugybę sričių. Griebk plunksną, rašiklį ar klaviatūrą ir atskleisk mokslą įdomiai.
(0) 2016-12-05 5
Domiesi mokslu ir technologijomis? Nori kitiems papasakoti apie savo mėgiamą sritį? Galbūt nori ją dar geriau suprasti? Arba įžvelgi problemas, su kuriomis susiduria mokslas Lietuvoje ar pasaulyje? Dabar tam puikus šansas!
(0) 2016-04-12 7
Prabėgo Kings organizuota uždavinių savaitė. Džiaugiamės galėdami išrinkti nugalėtojus
(1) 2016-02-02 -46
Baigėsi daug aistrų ir užkulisinių kovų sulaukęs įdomiausio matematikos uždavinio konkursas. Sulaukėme 8 įdomių uždavinių, kuriuos įveikti nebuvo labai paprasta.
(0) 2016-02-01 1
Konkursas baigėsi prieš dvi savaites, ir dabar jau galime paskelbti jo rezultatus.Labai malonu buvo sulaukti daugiau nei dvidešimties darbų, ypač kai tie darbai buvo rašyti moksleivių. Kai kuriems iš jūsų tai turbūt buvo pirmas bandymas populiariai pristatyti mokslą, taigi sveikinu pasiryžus! Ir tikiuosi, kad dalyvausite ir ateityje. Na, o dabar – nugalėtojai.
(3) 2016-01-06 22
Gruodžio mėnesio konkursas baigėsi! Bet neleisime tinginiauti. Sausio mėnesį matematikos mėgėjams siūlome dvigubą konkursą!
(0) 2015-12-04 7
Domiesi mokslu ir technologijomis? Nori kitiems papasakoti apie savo mėgiamą sritį? Dabar tam puikus šansas! Klimato kaita, nanotechnologijos, 3D spausdinimas, bepiločiai automobiliai, holografinė technologija, dirbtinis intelektas, kaip būti laimingu – mokslininkai skirtingose pasaulio šalyse tyrinėja daugybę sričių. Griebk plunksną, rašiklį ar klaviatūrą ir atskleisk mokslą įdomiai.
(0) 2015-01-15 9
Konkursas baigėsi kiek daugiau nei prieš savaitę, o dabar jau sulaukėme visų vertintojų atsiliepimų ir galime paskelbti nugalėtojus.
(0) 2014-11-07 33
Baigėsi kartu su kino teatru organizuotas konkursas „Kitoks filmas“, tad pats laikas skelbti nugalėtojus ir dalinti prizus. Priminsime, jog konkurso eigoje sulaukėme 11 konkursinių darbų, kuriuos galėjo įvertinti visi portalo skaitytojai.
(0) 2014-11-04 13
Nori pasidalinti savo žiniomis apie tau rūpimą mokslinę sritį? Dabar tam puikus šansas! Mokslo sriuba, astronomijos populiarinimo blogas „Konstanta 42“ bei portalas technologijos.lt skelbia Mokslo populiarinimo rašinių konkursą.
(2) 2014-10-20 0
Planšetinis kompiuteris gali tapti neatsiejamu profesinio ir asmeninio gyvenimo palydovu – atskleidė idėjų konkurso „Savaitė su Samsung Galaxy Tab S“ dalyviai. Paaiškėjo, kad vienas įrenginys – planšetė – gali atstoti daugelį kitų įrenginių ir daiktų: fotoaparatą, vaizdo kamerą, kompiuterį, televizorių, knygas ir žurnalus, užrašinę ir kt.
(0) 2014-10-16 38
Viena iš puikių rudens pramogų ilgėjančiais vakarais – gero, kokybiško filmo seansas. Tiek kino teatre, tiek ir ant sofos jaukioje namų aplinkoje. O juk ir filmų jau prikurta tiek, kad sunku šioje gausybėje ir atsirinkti, ką iš tiesų verta žiūrėti, dėl ko nebūtų gaila paaukoti brangaus ir greitai prabėgančio gyvenimo akimirkų.
(0) 2014-09-17 -6
Iš skaitytojų sulaukėme daugybės laiškų su įdomiomis idėjomis, ką jie per savaitę nuveiktų su „Galaxy Tab S“ planeštiniu kompiuteriu.
(9) 2014-09-08 -8
Turite idėjų, kurių įgyvendinimui reikia planšetinio kompiuterio, bet neturite šio įrenginio? Tada šis pasiūlymas kaip tik jums – atsiųskite savo idėją, kaip panaudotumėte planšetinį kompiuterį, jei jį turėtumėte, ir galbūt būtent Jūs visai savaitei gausite naują „Samsung Galaxy Tab S“. O išradingiausiam dalyviui dar atiteks „Samsung“ išmanusis laikrodis „Gear Fit“.