Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Portalo informacija » Skelbimai

Moki rašyti? Prisijunk prie didžiausio mokslo ir technologijų portalo Lietuvoje

2019-12-26 (2) Rekomenduoja   (2) Perskaitymai (385)
    Share

Kartas nuo karto portalo redakcijoje vyksta pokyčiai ir atsiranda laisvų darbo vietų autoriams. Dažniausiai mums prireikia naujienų, produktų apžvalgų rašytojų. Darbas nuotolinis, gali būti iš namų, laisvu grafiku.

Įvykus autorių rotacijai ir atsiradus laisvai vietai arba atsiradus papildomiems darbams pirmiausia juos siūlome mūsų duomenų bazėje esantiems autoriems, kurie yra tinkami tokio tipo tekstų rašymui.

Kaip patekti į autorių duomenų bazę?

Parašykite el. paštu vytautas@technologijos.lt, laiško pavadinimas „Autorių konkursui“.  Prie laiško:

 1. pridėkite vieną ar kelias autorių atrankines užduotis, geriausia Word/ Open office formatu.
  Galite atlikti visas užduotis, galite tik kelias, galite tik vieną. Mes visada prioritetą teikiame universaliausiems autoriams, kurie kokybiškai gali rašyti skirtingo tipo tekstus, tad kuo daugiau užduočių atliksite kokybiškai, tuo didesnė galimybė, jog Jums pirmam bus pasiūlyti nauji darbai. Visgi, naujus darbus galime siūlyti ir tik vieną užduotį atlikusiam autoriui, jei iš jo teksto matosi, kad yra tikras tos srities profesionalas, pavyzdžiui, gali rašyti išskirtinai įdomias ir naudingas daiktų apžvalgas arba tiesiog tobulai rašo mokslo naujienas
 2. jei matote, kad nei viena iš užduočių neatskleidžia Jūsų potencialo ar norite pasiūlyti kitokią savo paslaugą, parašykite apie tai – ką siūlote ir ką sugebate.
 3. prikabinkite savo CV, kuriame matytųsi išsilavinimas, amžius, mokamos užsienio kalbos, kūrybinės veiklos patirtis, dabartinė Jūsų veiklos aprašymas, iš kurio matytųsi kiek turėtumėte laisvo laiko mūsų siūlomoms veikloms (mes nekeliame jokių slenkstinių reikalavimų išsilavinimui, amžiui ar kitiems rodikliams, bet šie rodikliai naudojami reitinguojant konkurso dalyvius ir nustatant geriausiai tinkamus kandidatus į siūlomas pozicijas)

Autorių atrankinės  užduotys

 

Bendra informacija:

 • žemiau pateiktas naujienas galima versti pažodžiui, galima konspektuoti ir trumpinti originalą, galima perpasakoti savais žodžiais, svarbu, kad nepranyktų teksto esmė, būtų kokybiškai atskleista esminė mintis ir skaitytojams būtų įdomu ir naudinga.
 • Visiems tekstams reikia surasti tinkamas ir autorinėmis teisėmis neapsaugotas iliustracijas - galima naudotis Google paieška nustatant paieškos kriterijų "Iliustracijos be autorinių teisių"
 • Galite atlikti tik vieną užduotį, galite kelias savo nuožiūra, galite visas. Kuo universalesnis autorius, kuo daugiau užduočių gali atlikti, tuo mums labiau tinkamas!

Užduotys:

 1. Mokslo tematika. Parenkite naujieną lietuvių kalba pagal vieną ar abu pranešimus (1, 2
 2. Technologijų tematika. Parenkite naujieną lietuvių kalba pagal šį pranešimą
 3. Rinkos naujienų tematika. Parenkite naujieną lietuvių kalba pagal šį pranešimą
  Ar sugebėtumėte parengti naujieną apie tokią akciją?
 4. Apžvalgų tematika (didesnis įkainis nei paprastos naujienos). Ar sugebėtumėte rašyti daiktų apžvalgas? Jei taip, pabandykite parašyti neilgą turimo daikto apžvalgą ir atsiųsti.
  Arba pabandykite sukonspektuoti šią video apžvalgą. Štai keli pavyzdžiai, kaip tai daroma (čia ir čia)
 5. Mokslo naujienos anglų kalba (didesnis įkainis nei lietuviškos naujienos). Ar mokėtumėte parašyti mokslo naujienos tekstą angliškai? Pavyzdžiui, remiantis šiuo tekstu arba bet kokiu jau esančiu ir savo nuožiūra pasirinktu tekstu. O gal mokėtumėte populiariai papasakoti anglų kalba apie kurį nors iš šių tekstų (1, 2)?
 
 

Atsakymą į laišką sulauksite tuomet, kai atsiras pagal Jūsų tematiką ir kvalifikaciją tinkamas darbo pasiūlymas. Tuomet pateiksime išsamesnę informaciją apie darbų apimtį, atlygį ir galėsite nuspręsti, ar pasiūlymas tinka, ar ne. Jei pasiūlymas netiks, galėsime siųsti naujus pasiūlymus, kai atsiras papildomi darbai.

Pagarbiai
technologijos.lt administracija

Verta skaityti! Verta skaityti!
(6)
Neverta skaityti!
(4)
Reitingas
(2)
Naujausi įrašai
Su turiniu susijusios žymės:

Įdomiausi

Paros
31(1)
29(0)
25(0)
23(0)
20(0)
16(0)
12(0)
12(9)
10(0)
Savaitės
85(0)
75(0)
61(2)
59(0)
Mėnesio
109(9)
108(14)
82(0)
75(0)