Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
2019-01-30 6
Beveik kiekvienas įmonės vadovas plėsdamas savo verslą internetinėje erdvėje susipažįsta su SEO (angl. Search Engine Optimization) apibrėžimu, kuris reiškia optimizavimas paieškos sistemoms.
IT
(1) 2017-03-19 23
Ko gero, nėra elektroninio pašto dėžutės be nuolat ją atakuojančio „spamo“, lietuviškai – brukalų. Nors dauguma esame išsiugdę intuiciją, padedančią atskirti, kurie laiškai yra šiukšlės, visgi ši korespondencijos rūšis susilaukia daug dėmesio ir netgi yra analizių objektas.
IT
2016-02-04 37
Metams dar tik įsibegėjant, įmonės susiduria su iššūkiais, kai tradicinė rinkodara jau neveikia. Tad aptarsime marketingo ir technologijų būtinybes 2016-iesiems metams.
SEO
(1) 2015-10-13 10
Artėjantys 2016 metai jau ne už kalnų, todėl būtų pravartu ruoštis būtent kitiems metams. Google tobulina paieškos algoritmą kasdien, todėl nenuostabu, jog daugelis SEO specialistų bei tinklapių savininkų nespėja pagal visas diktuojamas naujoves, o kad būtų lengviau pateiksime 5 svarbiausius faktorius į kuriuos turite būtinai atkreipti dėmesį.
SEO
(6) 2015-02-05 31
Ką rinktis – SEO optimizavimą ar reklamą Adwords reklamos tinkle? Toks klausimas kankina ne vieną verslininką, ypač naujoką bei tuos, kurie išgyvena ne itin gerus finansinius metus. Juk tiek SEO, tiek Adwords kainuoja ir užima svarbią eilutę įmonės biudžete. Tad šiame straipsnyje aptarsime esminius SEO ir Adwords skirtumus, privalumus ir trūkumus bei kaip juos vieną su kitu suderinti.
IT
2014-12-19 4
Pastaruoju metu daug žmonių šneka, jog SEO (search engine optimization - paieškos sistemų optimizavimas) nebeveikia, ar nebeneša norimų rezultatų. Galiu patikinti, kad tai toli gražu ne tiesa. Daugelis tinklalapių gauna milijonus apsilankymų kiekvieną mėnesį vien iš Google paieškos. Ir tikrai įmanoma aplenkti senesnius/didesnius žaidėjus su teisingu planavimu ir darbu.