Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Būsto šildymas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(13) 2010-10-19 4
Švedijos bendrovė „Soltech Energy“ prijungė savo išrastas stiklines čerpes prie namo autonominės šildymo sistemos, kad šildymo sąskaitas galėtų sumažinti saulės energija.
(17) 2010-03-14 13
Apie savo būstą galvojantys mūsų skaitytojai dažnai diskutuoja apie statybines medžiagas, šiluminę izoliaciją, energijos taupymo galimybes. Būtent jiems skirtas šis straipsnis – apie saulės architektūra paremtą pavyzdinį (ir tuo pačiu ekspozicinį) šiaudinį namą, sėkmingai pastatytą Lietuvoje.
(15) 2009-09-23 0
Studentai iš Bostono architektūros koledžo (Boston Architectural College) bei Tafto universiteto (Tufts University) suprojektavo ir sukonstravo namą, kurį visiškai energija aprūpina saulės elementai. Kol kas naujasis namo prototipas skirtas mokslinėms demonstracijoms ir pirmiausią jį lankytojai galės išvysti kitą mėnesį National Mall (Vašingtono miestas).
(6) 2009-04-09 1
Vakar Lietuvos parodų centre LITEXPO įvyko didelio susidomėjimo sulaukusi konferencija „Ar įmanoma pastatyti III-iosios kartos namą, naudojant II-osios kartos šiltinimo technologiją“. Parodos lankytojai sužinojo, kaip pastatyti energetiškai taupų namą ir jį eksploatuojant sumažinti išlaidas už šildymą.
(8) 2008-12-14 1
Ieškome atsakymo, ar galima Lietuvoje pasistatyti energiją taupantį, vadinamąjį pasyvų namą. Europoje populiarėja pastatai, kuriuose šiluma išlaikoma išsiverčiant be papildomos energijos arba minimaliomis jos sąnaudomis.
(6) 2008-11-13 14
Su rudeniu atslenka rūpestis, kaip ekonomiškiau, patogiau apšildyti savo būstą.
(31) 2008-01-16 28
Žiemiškai atšalę orai, didėjančios energetinių išteklių kainos bei infliacija skatina individualių namų savininkus mąstyti, kaip kuo pigiau apšildyti savo būstus. Dėl to vis populiarėja iki šiol neįprastu laikytas geoterminis šildymas, alternatyvios kietojo kuro rūšys ir net kiek primirštos anglys.