Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Elektros instaliacija | Elektra namuose
(4) 2014-07-22 31
Metus trukęs bandymas išsiversti su pačių išgauta energija baigėsi sėkmingai – energijos balansas „išėjo į pliusą“. Tikėkimės, nereiks ilgai laukti, kol tokie save energetiškai i
2014-04-30 3
Video parodyta, kaip atrodo bute išvedžiota elektra prieš atliekant apdailos darbus.
2014-04-30
Šiame video cikle yra kelios dešimtys video blogo įrašų, kuriuos padarė remonto darbais užsiimantys vaikinai. Surasite jų patarimus ir pamokymus tiek apie tinkavimą, tiek apie gipso kartono montavimą, tiek apie kitus statybinius darbus, naudojamus įrankius ir nutinkančias situacijas vykdant apdailos darbus. Jei planuojate užsiimti apdaila patys, rekomenduojame pažiūrėti!
2014-03-30 1
Video siužete pasakojama, kaip atlikta vieno objekto elektros instaliacija, kokie sujungimai ir išvedžiojimo būdai pritaikyti.
2013-04-15 1
Ruukki - pirmoji pasaulyje kompanija, pristatanti individualiems namams skirtus stogus su integruota, plika akimi sunkiai pastebima saulės kolektorių sistema, skirta individualių namų vandens ar patalpų šildymui.
(11) 2012-08-03 4
Saulės energija – puikus būdas prisidėti prie aplinkos išsaugojimo ir sumažinti savo sąskaitas už elektrą ar šildymą, bet vokiečiai žengia dar toliau. Berlyno centre stovi eksperimentinis namas, kuris energijos pagamina apie 3 kartus daugiau nei reikia jo gyventojams.
(8) 2010-11-18
110 metų senumo pastatas, kuris senais laikais stovėjo visiškai be elektros energijos, dabar gavo didelę „žalią“ dovaną – saulės energijos paneles bei modernią šilumos izoliaciją.
(9) 2009-03-06
Ar kada pagalvojote, kad elektros instaliacija gali tapti namų interjero puošybos dalimi? Seniai praėjo tie laikai, kai kištukiniai lizdai (liaudiškai vadinami – „rozetėmis“) ir elektros jungikliai visų namuose buvo vienodi ir atliko tik tiesiogines savo funkcijas – tiekti elektros energiją buities prietaisams arba būstui apšviesti.
(11) 2009-01-31 1
Saugumas, energijos taupymas ir patogumas – trys pagrindiniai kriterijai, geriausiai nusakantys, kodėl verta rinktis patikimus elektros instaliacijos įrenginius ir nesigundyti pigiausiais, kurių gamintojas ne visada aiškus. Netinkamai parinkta elektros skydelio įranga gali atnešti didžiulius nuostolius, kartais skaičiuojamus šimtais tūkstančių litų.