Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Pasidaryk pats | Statybų darbai
2014-07-24 2
Video siužete pamatysite, kaip greitai ir efektyviai su benzopjūklu apvaliame rąste padaryti paprastą sujungimo kampą. Šis kampas Lietuvoje dar vadinamas "rusišku kampu"
2014-05-26 4
Kompanijos „Eternit Baltic" parengta išsami video paskaita, kaip reiktų kokybiškai dengti dvišlaičius stogus su „Eternit Baltic" gaminamais šiferio lakštais„Gotika" ir „Baltijos banga". Taip pat aptariami ir tolesni šiferinio stogo apdailos darbai, tokie kaip kraigo detalių montavimas, vėjalenčių montavimas.
2014-05-24
Šiame video rinkinyje surasite daugybę video siužetų apie tai, kaip statomi rąstiniai namai, atliekami rastų sujungimai kampuose, daromos "pozos".
2014-05-24 2
Video parodyta, kaip atrodo autentiškas senovinis apvalių rąstų sujungimas namo kampuose.
2014-05-24
Video parodyta, kaip naudojantis vien kirviu išskaptuoti kampinius rąstų sujungimus ir "pozą". "Poza" - tai rąste iškertamas išilginis griovelis, kuris savo forma atitinka apatinį rąstą. Video skelbiama, jog rąstus apdorojant kirviu, galima pasiekti didesnį rąsto atsparumą drėgmei ir puvimui, nes mediena nuo tašymo sutankinama, o nuskeltos vietos, priešingai nei po pjovimo, neatveria porų drėgmės įgėrimui.
2014-05-01
Statant šiaudinį namą būtinai reikia presuotų šiaudinių briketų. Kaip tai atliekama, galite išvysti šiame vaizdo siužete. Taip pat parodyta, kokie gaunami vidutiniški briketų matmenys presuojant su tokiu presu.
2014-04-30 2
Video parodyta, kaip atrodo bute išvedžiota elektra prieš atliekant apdailos darbus.
2014-04-30
Šiame video cikle yra kelios dešimtys video blogo įrašų, kuriuos padarė remonto darbais užsiimantys vaikinai. Surasite jų patarimus ir pamokymus tiek apie tinkavimą, tiek apie gipso kartono montavimą, tiek apie kitus statybinius darbus, naudojamus įrankius ir nutinkančias situacijas vykdant apdailos darbus. Jei planuojate užsiimti apdaila patys, rekomenduojame pažiūrėti!
2014-04-30
Video detaliai aiškinama, jog cementinis tinkas praleidžia drėgmę ir ji patenka į šiaudines sienas. Nuolatinis toks procesas skatina šiaudinių sienų degradaciją - atsiranda puvimo, irimo procesai. Tuo tarpu molinis tinkas drėgmę sugeria į save, bet gilyn į sieną nepraleidžia, todėl šiaudia išlieka sausi ir nepūnantys.
2014-04-29 7
Video siužetuose aiškinama, kaip savomis rankomis atlikti pradinį sienų tinkavimą, išlyginti sienų nelygumus.
 
2014-04-29 54
Video siužetai apie molio mišinio paruošimą krosnių mūrijimui. Dažnai rekomenduojamas santykis - 1 dalis riebaus molio ir 2.5 dalys sijoto smėlio.
2014-04-26
Jeigu paviršius, prie kurios bus montuojama gipso kartono plokštė yra lygus, galima pasinaudoti skystomis vinimis ir gipso kartono plokštę tiesiog priklijuoti. Tam kas dešimt centimetrų užnešami klijų taškeliai ir gražiai uždedama klijuojama gipso kartono plokštė.
2014-04-26 2
Paprastai ir aiškiai rodoma, kokia yra veiksmų seka klijuojant plyteles ir kaip viską daryti taisyklingai.
2014-04-25 44
Video pamokų ciklas apie skystus tapetus. Nuosekliai aiškinama kaip paruošti sieną, skystų tapetų mišinį ir jį tepti. Taip pat galima pamatyti, kaip su skystais tapetais formuojami raštai, meniniai piešiniai.
2014-04-25
Šiame video cikle išsamiai ir nuosekliai lietuvių kalba pasakojama, kaip paruošti sieną dekoratyviniam tinkui ir kaip formuoti patį dekoratyvinį tinką. Pasakojama ne tik apie dekoratyvinio tinko suformavimą, taip pat ir glaistymą, gruntavimą ir dažymą.
2014-04-25 3
Trumpa video pamoka, kurioje rodoma, kaip reiktų taisyklingai glaistyti sienas.
2014-04-24
Video siužetuose nuosekliai parodyta, kaip su benzopjūklu išpjaunami rasto sujungimai namo kampuose ir paruošiama "poza", kad rąstas idealiai priglustų prie apačioje paguldyto rasto. Šis kampų paruošimo būdas dar vadinamas skandinaviškais kampais, kanadiškais kampais. Yra kelios skirtingos variacijos, kaip paruošiama viršutinė rąsto dalis kampų sujungimo vietose. Visa tai - tolesniuose video.
2014-04-24 1
Video parodyta, kaip rastinius namus stato senieji Norvegijos meistrai, naudodamiesi tais įrankiais, kuriuos turėjo jų protėviai.
2014-04-24
Į šį video ciklą sukelta daugybė video siužetų, susijusių su mažo miško namelio statyba. Namelis neskirtas gyvenimui, daugiau kaip iššūkis, bet tam tikrų idėjų galima surasti. Tiesa, video į ciklą sudėti nesilaikant laiko chronologijos, tad reiktų nepasimesti juos žiūrint.
2014-04-23 13
Tolesniuose video siužetuose matysite kokiu būdu yra formuojamas dekoratyvinis tinkas su įvairiais reljefiniais sienų raštais, spalvomis. Taip pat, kaip sukuriama akmens ir mūro imitacija.
2014-04-22 4
Video siužete nuosekliai pasakojama, kaip žmonės savomis rankomis nuo pamatų iki stogo pastatė molinį namą. Pirmiausia išlieti pamatai, paskui pastatytas karkasas, uždengiamas stogas ir tik tuomet prasideda plaušmolio maišymas bei drėbimas į formas. Po truputį suformuojamos visos sienos su durų ir langų angomis. Plaušmolio namo statybose dalyvavo daug draugų ir buvo rengiamos nuolatinės talkos.
2014-04-20 27
Žemiau esančiame video trumpai pasakojama apie akmeninių pamatų mūrijimą. Darbų eiga tokia: pirmiausia tradiciniu būdu išliejamas pamatas po žeme, o pasiekus nulinį lygį imama mūryti akmenis.
2014-04-19 5
Tolesniuose video pamatysite, kaip rekomenduojama patogiai ir greitai rievyti siūles tarp klinkerio plytelių - horizontaliai ir vertikaliai.
2014-03-30 1
Video siužete pasakojama, kaip atlikta vieno objekto elektros instaliacija, kokie sujungimai ir išvedžiojimo būdai pritaikyti.
2014-03-29
Video siužetų ciklas apie tinkavimo mišinius, jų paruošimą ir greitą charakteristikų įvertinimą statybų metu.
2014-03-27 1
Video siužetuose detaliai užfiksuota, kaip senas ir apgriuvęs namas rekonstruojamas į šiuolaikišką karkasinį namą su šiaudų kitkomis. Įdomu tai, kad šio šiaudinio namo sienos tinkuojamos ne tiesiai ant šiaudų briketų, o ant tinkavimui sukaltų medinių lentelių.
2014-03-27
Video siužetuose nuosekliai parodoma eiga, kaip reikia ruošti molį, iki kokio tirštumo jį praskiesti, taip pat, kaip maišyti šiaudus su moliu ir kaip juos dėti į formą.
2014-03-26 1
Video siužetuose išvysite, kaip atrodo netinkuotos ir tinkuotos plaušmolio sienos, kaip vyksta pats tinkavimo procesas. Patarimai iš video siužeto autorių - jei darote plaušmolines sienas, pasistenkite, kad jos būtų maksimaliai lygios - tai palengvina tinkavimą.
2014-03-26
Jeigu lubos yra paruoštos dažymui, toliau seka pats lubų dažymo procesas. Jis nėra sudėtingas, svarbu turėti reikiamus įrankius. Paprastai lubos dažomos statmenai šviesos šaltiniui, judant tolygiai nuo vieno lubų krašto link kito.
2014-03-26
Suklijavus plyteles reikia užglaistyti jų tarpus. Tai daroma gumine mentele. Glaistant išsitepa visos plytelės, tad ilgai nelaukiant atliekamas plytelių plovimas. Plytelėm klijuotų sienų kampus siūloma užtepti tos pačios spalvos, kaip ir glaistas, silikonu. Po silikono užtepimo jo perteklius gražiai nubraukiamas.
2014-03-26
Jeigu siena visiškai paruošta, belieka ją dažyti - pirmiausia pradedama nuo horizontalių ir vertikalių sienos kampų, po to nudažomi angokraščiai. Kai visi kraštai įveikti pradedama dažyti pati siena, paprastai vertikaliais judesiais nuo apatinio kampo iki viršutinio.
2014-03-25
Lietuviškas video pamokų ciklas, kaip tinkuojamos, glaistomos ir gruntuojamos sienos su lietuviškais, kompanijos Elektra gaminamais glaistais ir tinkais. Formuojamas dekoratyvinis tinkas su labai plačiomis dekoracijų variacijomis.
2014-03-24 2
Video siužete pakankamai išsamiai pasakojama istorija, kaip keli vaikinai savomis rankomis pasistatė nedidelį, bet pakankamai erdvų namuką poilsiui gamtoje. Statybų eiga ir galutinis rezultatas pateiktas video siužete.
2014-03-17 3
Profesionalaus mūrininko Vladimiro Kovalenkos (Владимир Коваленко) video pamokų ciklas apie tai, kokie matavimo įrankiai yra būtini mūrininko darbe ir kaip su jais elgtis. Tiesa, šios pamokos pravers ne tik mūrininkams - pamokose paminėti matavimo įrankiai naudojami dirbant su bet kokiomis statybinėmis medžiagomis, kuomet tenka tikrinti konstrukcijų horizontalumą, vertikalumą, pasvyrimo kampus.
2014-02-27 4
Šiaudinio namo tinkavimas nėra labai sudėtingas procesas, tačiau labai imlus darbui. Tad tenka arba kviesti talkas, arba naudoti specialią tinkavimo mašiną. Kaip viskas atrodo gyvai, pasakojama šiuose vaizdo siužetuose.
2014-02-19 1
Trumpas vaizdo siužetas, kuriame parodoma kaip su benzopjūklu rąstinių namų meistrai paruošia rąstus sienų statyboms. Prie to pačio pamatysite ir išskirtinės išvaizdos apvalių rąstų namus bei patį rąstinių namų statybos procesą.
2014-02-17 4
Profesionalaus mūrininko Vladimiro Kovalenkos (Владимир Коваленко) video pamokų ciklas apie tai, kokie įrankiai yra būtini mūrininko darbe ir kaip su jais elgtis. Video pamokose išsamiai ir nuodugniai aiškinama apie kelnes, mūrininko plaktuką, dekoratyvinio mūro siūlių rievėjimo įrankius. Taip pat autorius parodo, kaip pačiam pasigaminti kai kuriuos įrankius, jei neįmanoma jų niekur nusipirkti.
2014-01-16 31
Profesionalaus mūrininko Vladimiro Kovalenkos (Владимир Коваленко) video pamokų ciklas apie tai, kaip reikia mūryti iš plytų, blokelių, klinkerinių plytų ne tik sienas ir apdailą, bet ir stulpelius, tvoras ir viską, ką galima sumūryti iš plytų. Meistras kiekvienoje pamokoje labai išsamiai ir nuosekliai aiškina konkrečias gudrybes, labai praverčiančias mūrininko darbe. Jeigu planuojate mūryti savomis rankomis arba ketinate tapti profesionaliu mūrininku ir iš to gyventi, šios pamokos idealiai tiks pirminės informacijos gavimui. O toliau beliks praktika, praktika ir dar kartą, praktika.