Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Apdailos darba
2014-04-30
Šiame video cikle yra kelios dešimtys video blogo įrašų, kuriuos padarė remonto darbais užsiimantys vaikinai. Surasite jų patarimus ir pamokymus tiek apie tinkavimą, tiek apie gipso kartono montavimą, tiek apie kitus statybinius darbus, naudojamus įrankius ir nutinkančias situacijas vykdant apdailos darbus. Jei planuojate užsiimti apdaila patys, rekomenduojame pažiūrėti!
2014-04-29 4
Video siužetuose aiškinama, kaip savomis rankomis atlikti pradinį sienų tinkavimą, išlyginti sienų nelygumus.
2014-04-26
Jeigu paviršius, prie kurios bus montuojama gipso kartono plokštė yra lygus, galima pasinaudoti skystomis vinimis ir gipso kartono plokštę tiesiog priklijuoti. Tam kas dešimt centimetrų užnešami klijų taškeliai ir gražiai uždedama klijuojama gipso kartono plokštė.
2014-04-26
Paprastai ir aiškiai rodoma, kokia yra veiksmų seka klijuojant plyteles ir kaip viską daryti taisyklingai.
2014-04-25 38
Video pamokų ciklas apie skystus tapetus. Nuosekliai aiškinama kaip paruošti sieną, skystų tapetų mišinį ir jį tepti. Taip pat galima pamatyti, kaip su skystais tapetais formuojami raštai, meniniai piešiniai.
2014-04-25
Šiame video cikle išsamiai ir nuosekliai lietuvių kalba pasakojama, kaip paruošti sieną dekoratyviniam tinkui ir kaip formuoti patį dekoratyvinį tinką. Pasakojama ne tik apie dekoratyvinio tinko suformavimą, taip pat ir glaistymą, gruntavimą ir dažymą.
2014-04-25 4
Trumpa video pamoka, kurioje rodoma, kaip reiktų taisyklingai glaistyti sienas.
2014-04-23 14
Tolesniuose video siužetuose matysite kokiu būdu yra formuojamas dekoratyvinis tinkas su įvairiais reljefiniais sienų raštais, spalvomis. Taip pat, kaip sukuriama akmens ir mūro imitacija.
2014-03-29
Video siužetų ciklas apie tinkavimo mišinius, jų paruošimą ir greitą charakteristikų įvertinimą statybų metu.
2014-03-26 1
Video siužetuose išvysite, kaip atrodo netinkuotos ir tinkuotos plaušmolio sienos, kaip vyksta pats tinkavimo procesas. Patarimai iš video siužeto autorių - jei darote plaušmolines sienas, pasistenkite, kad jos būtų maksimaliai lygios - tai palengvina tinkavimą.
 
2014-03-26
Jeigu lubos yra paruoštos dažymui, toliau seka pats lubų dažymo procesas. Jis nėra sudėtingas, svarbu turėti reikiamus įrankius. Paprastai lubos dažomos statmenai šviesos šaltiniui, judant tolygiai nuo vieno lubų krašto link kito.
2014-03-26
Suklijavus plyteles reikia užglaistyti jų tarpus. Tai daroma gumine mentele. Glaistant išsitepa visos plytelės, tad ilgai nelaukiant atliekamas plytelių plovimas. Plytelėm klijuotų sienų kampus siūloma užtepti tos pačios spalvos, kaip ir glaistas, silikonu. Po silikono užtepimo jo perteklius gražiai nubraukiamas.
2014-03-26
Jeigu siena visiškai paruošta, belieka ją dažyti - pirmiausia pradedama nuo horizontalių ir vertikalių sienos kampų, po to nudažomi angokraščiai. Kai visi kraštai įveikti pradedama dažyti pati siena, paprastai vertikaliais judesiais nuo apatinio kampo iki viršutinio.
2014-03-25
Lietuviškas video pamokų ciklas, kaip tinkuojamos, glaistomos ir gruntuojamos sienos su lietuviškais, kompanijos Elektra gaminamais glaistais ir tinkais. Formuojamas dekoratyvinis tinkas su labai plačiomis dekoracijų variacijomis.
2014-02-27 3
Šiaudinio namo tinkavimas nėra labai sudėtingas procesas, tačiau labai imlus darbui. Tad tenka arba kviesti talkas, arba naudoti specialią tinkavimo mašiną. Kaip viskas atrodo gyvai, pasakojama šiuose vaizdo siužetuose.