Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Statybiniai įrankiai
2014-07-24 5
Video siužete pamatysite, kaip greitai ir efektyviai su benzopjūklu apvaliame rąste padaryti paprastą sujungimo kampą. Šis kampas Lietuvoje dar vadinamas "rusišku kampu"
2014-04-30
Šiame video cikle yra kelios dešimtys video blogo įrašų, kuriuos padarė remonto darbais užsiimantys vaikinai. Surasite jų patarimus ir pamokymus tiek apie tinkavimą, tiek apie gipso kartono montavimą, tiek apie kitus statybinius darbus, naudojamus įrankius ir nutinkančias situacijas vykdant apdailos darbus. Jei planuojate užsiimti apdaila patys, rekomenduojame pažiūrėti!
2014-04-19 6
Tolesniuose video pamatysite, kaip rekomenduojama patogiai ir greitai rievyti siūles tarp klinkerio plytelių - horizontaliai ir vertikaliai.
2014-03-17 3
Profesionalaus mūrininko Vladimiro Kovalenkos (Владимир Коваленко) video pamokų ciklas apie tai, kokie matavimo įrankiai yra būtini mūrininko darbe ir kaip su jais elgtis. Tiesa, šios pamokos pravers ne tik mūrininkams - pamokose paminėti matavimo įrankiai naudojami dirbant su bet kokiomis statybinėmis medžiagomis, kuomet tenka tikrinti konstrukcijų horizontalumą, vertikalumą, pasvyrimo kampus.
2014-02-19 1
Trumpas vaizdo siužetas, kuriame parodoma kaip su benzopjūklu rąstinių namų meistrai paruošia rąstus sienų statyboms. Prie to pačio pamatysite ir išskirtinės išvaizdos apvalių rąstų namus bei patį rąstinių namų statybos procesą.
2014-02-17 3
Profesionalaus mūrininko Vladimiro Kovalenkos (Владимир Коваленко) video pamokų ciklas apie tai, kokie įrankiai yra būtini mūrininko darbe ir kaip su jais elgtis. Video pamokose išsamiai ir nuodugniai aiškinama apie kelnes, mūrininko plaktuką, dekoratyvinio mūro siūlių rievėjimo įrankius. Taip pat autorius parodo, kaip pačiam pasigaminti kai kuriuos įrankius, jei neįmanoma jų niekur nusipirkti.