Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Statybų patirtis
2014-07-14 12
Tai – viena gražiausių sodybų Dzūkijoje, tokį įvertinimą gavusi iš Nemuno kilpų regioninio parko direkcijos. Namas Martinonių kaime prie pat Nemuno vingio - naujai atgimusios senų tradicijų pavyzdys.
2014-06-22 2
LRT laidos „Jaukių namų" ir „Stiliaus" kūrėjai nutarė ištrūkti iš miesto ir aplankė molinio namo gyventojus Eglę ir Vytautą Žaltauskus. Eglė ir Vytautas Žaltauskai pasirinko labai netradicinį gyvenimo kelią - žiemą gyveno palapinėje ir savomis rankomis statė molio ir šiaudų namą. „Gamta viską sudėlioja į savo vietas“, - neslepia pora, pasirinkusi ekstremalias gyvenimo sąlygas.
2014-05-31
Iš kokių medžiagų namus statė mūsų tėvai ir protėviai? Kokie buvo naudojami inžineriniai sprendimai, konstrukcinės ir šiltinimo medžiagos? Būtent tai ir sužinosite šiuose siužetuose.
2014-05-31 1
Šiame video cikle galite peržiūrėti daugybę video siužetų iš TV laidos apie statybas „Строить не перестроить“. Laidos vedėjai lankosi įvairiuose statybiniuose objektuose ir su šeimininkais aptaria tiek statybų eiga, tiek kilusias problemas. Taip pat statybų ekspertai pataria kaip problemas spręsti, kokias ir kada medžiagas naudoti.
2014-05-16 2
Gyvas, linksmas ir šmaikštus video pasakojimas apie namo statybas Rusijoje. Jauna šeima nusprendžia užmiestyje pasistatyti namą. Visus organizacinius darbus, o ir nemažai statybinių, atlieka patys, su brolio, tėvų ir draugų pagalba. Aišku, neišvengiama ir samdomų darbininkų. Daugelis pradinių statybų etapų yra nufilmuota ir labai gyvai įgarsinta, aiškinant kas ir kaip vyko, kas nepavyko, o ką dabar darytų kitaip.
2014-05-01 2
Video siužete nufilmuotas seminaras, kuriame šiaudinio namo savininkas statybvietėje pasakoja apie statybų eiga, pritaikytus sprendimus ir tai, kas pasiteisino ar nepasiteisino.
2014-04-30
Šiame video cikle yra kelios dešimtys video blogo įrašų, kuriuos padarė remonto darbais užsiimantys vaikinai. Surasite jų patarimus ir pamokymus tiek apie tinkavimą, tiek apie gipso kartono montavimą, tiek apie kitus statybinius darbus, naudojamus įrankius ir nutinkančias situacijas vykdant apdailos darbus. Jei planuojate užsiimti apdaila patys, rekomenduojame pažiūrėti!
2014-04-26
Didelį ir erdvų namą turinti savininkė pasakoja, kokios pagrindinės bėdos ištiko per 7 gyvenimo metus naujos statybos apvalių rąstų name. Namas statytas firmos, rąstus ruošiant gamykloje, o pas klientą sklype atliekant tik surinkimą. Tačiau nepasiteisino kai kurie projekto pasirinkimai, o ir ne viską idealiai gerai atliko pati statybų įmonė. Tačiau yra ir teigiamų pastebėjimų - šeimininkės žodžiais, identiško storio karkasinė siena šiluminėmis savybėmis nusileidžia to paties storio rąstinei sienai.
2014-04-22 4
Video siužete nuosekliai pasakojama, kaip žmonės savomis rankomis nuo pamatų iki stogo pastatė molinį namą. Pirmiausia išlieti pamatai, paskui pastatytas karkasas, uždengiamas stogas ir tik tuomet prasideda plaušmolio maišymas bei drėbimas į formas. Po truputį suformuojamos visos sienos su durų ir langų angomis. Plaušmolio namo statybose dalyvavo daug draugų ir buvo rengiamos nuolatinės talkos.
2014-03-30
Statybų laidoje pasakojama apie kelias vokiečių šeimas, nusprendusias investuoti į nuosavą namą. Pasakojama, kokius namus jie pasirinko, kaip vyksta statybų procesas, kokius interjero ir eksterjero sprendimus nuspręsta naudoti.
 
2014-03-27 1
Video siužetuose detaliai užfiksuota, kaip senas ir apgriuvęs namas rekonstruojamas į šiuolaikišką karkasinį namą su šiaudų kitkomis. Įdomu tai, kad šio šiaudinio namo sienos tinkuojamos ne tiesiai ant šiaudų briketų, o ant tinkavimui sukaltų medinių lentelių.
2014-03-26
Neeilinė istorija, kurios pagrindinė herojė - 42 metų Becky, neapsikentusi gyvenimo mieste ima iniciatyvą į savas rankas ir išsikelia į kaimą. Ji nuosekliai veda savo blogą, kuriame pasakoja ne tik apie namo statybas, bet ir naująjį gyvenimo būdą.
2013-11-14
Tobulėjant statybų technologijoms, o ekspertams labiau pabrėžiant sveikatos bei ekologijos faktorius, vis dažniau atkreipiamas dėmesys ir į „sveiką būstą”. Daugiau nei trečdalis Vakarų šalių gyventojų jau orientuojasi į sveiką ir energijos požiūriu efektyvų gyvenimo stilių, tačiau Lietuvoje rūpestis būsto efektyvumu ir klimatu dar nėra svarbiausias kriterijus statant ar įsigyjant būstą.
(21) 2013-05-03 28
Lietuvoje pasiruošimas nuosavo namo statybai vyksta tarsi „akmens amžiuje“, žmonės pridaro daug klaidų ir prisikuria svajonių, toli lenkiančių finansines galimybes, tvirtina individualių namų statyba užsiimančios įmonės „Statybų studijos“ direktorius Linas Mikaila. Dažniausiai karštligiškai ieškoma pigesnių statybinių blokelių, kad būtų galima sutaupyti 120 Lt, bet priprojektuojama dešimtis tūkstančių kainuojančių nebūtinų sprendimų arba pigiame sklype statomas prabangus namas.
(10) 2013-02-28 9
Namą iš silikatinių blokelių sugalvojęs pasistatyti vyras susidūrė su problema – statant namą jo sienose esantys blokeliai ėmė trūkinėti, o galiausiai statinį teko griauti. Silikatinių plytų gamintojas savo kaltės neįžvelgia, esą žmogus norėjo amžino daikto, o tokių nebūna.
(11) 2012-09-28
Didžiules sumas už būstus naujo kvartalo namuose pakloję klaipėdiečiai dėl gausybės statinių defektų priversti gyventi tarsi landynėse, o statybininkai bando išsisukti. Pirmieji ginčai jau pasiekė teismą, ateityje jų gali būti dar daugiau.
(3) 2012-09-26
Specialistai pastebi, kad dažnas, statantis ar renovuojantis būstą, renkasi pigias, tačiau ypač degias statybines medžiagas. Todėl kilus gaisrui, ugnis išplinta žaibiškai. Prasčiausia padėtis – privačiame sektoriuje. Gyventojų sąskaita dažnai taupo mažos bendrovės, statančios individualius ar sublokuotus namus.
(18) 2012-04-12
Dėl kylančių būsto išlaikymo kainų, Lietuvoje sparčiai populiarėja mažesnės kvadratūros namai. Apie tokias tendencijas pranešimą spaudai išplatino nekilnojamojo turto projektus vykdanti bendrovė „GB projektai“, kurios vadovas įsitikinęs, kad per artimiausią dešimtmetį daugiau nei pusė visų statomų namų bus būtent maži.