Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » SpaceX
 
 

SpaceX

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2008-11-29 0
JAV privati kompanija SpaceX vėl turi kuo pasigirti – šį sykį sėkmingu raketos „Falcon 9“ pirmosios pakopos antžeminiu bandymu. Sėkmingas „Falcon 9“ raketos kūrimas yra svarbus ne tik SpaceX kompanijai plėtojant perspektyvinius planus, bet ir NASA agentūrai, kuriai tai gali būti puiki alternatyva pasiekti TKS po 2010 metų.
(7) 2008-11-11 0
Mokslinės fantastikos autoriai dažnai piešdami niūrius ateities laikus neįsivaizduoja kosmoso įsisavinimo be privačių kompanijų monopolio – nors iki šiol kosmoso „madas“ diktuoja valstybinės agentūros, tačiau pagal iškeltus tikslus nuo jų ne ką teatsilieka ir privataus kapitalo kompanijos. Panašu, jog ateities fantastika greitu laiku taps šiandienos realybe...
(9) 2008-09-29 0
„SpaceX“ pateko į istoriją: šios kompanijos sukurta raketa pasiekė kosmosą. Po trijų nesėkmingų bandymų kompanija, įkurta Elono Musko, sutvarkė visas bėdas, susijusias su savo „Falcon 1“ raketomis.
(19) 2008-03-12 0
Praėjusį šeštadienį Prancūzijos Gvianoje savo pirmojon kelionėn į Tarptautinę kosminę stotį leidosi Europos kosminis laivas, atversiantis NASA ir visam pasauliui naują kelią į orbitinę laboratoriją, rašo JAV dienraštis „Washington Post“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos