Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » 3D televizija
 
 

3D televizija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-05-15 1
Galima daug kalbėti apie įvairius projektorius, jų kainas ir technologines galimybes, bet kai kalba pasisuka apie aukščiausios kokybės įrenginį, „Epson“ kuriami namų projektoriai tampa konkurentams sunkiai pavejami.
(1) 2016-07-28 27
<i>MIT CSAIL ir Weizmanno Mokslų instituto Izraelyje komanda sukūrė būdą kino teatruose žiūrovams mėgautis 3D kino filmais, nenaudojant akinių.</i>
(3) 2016-04-05 11
LRT TELEVIZIJOS žinių tarnyba pasirengusi atskleisti savo darbo užkulisius – juos bus galima pamatyti per specialią išmaniųjų įrenginių programėlę LIVIT (@lrt), kuri leidžia matyti transliacijos vaizdą 360° kampu. Kaip tai veikia, galima pamatyti laidoje „Šiandien“ (darbo dienomis 18.30 val.), kurią veda prisiekusi išmaniųjų technologijų gerbėja Ugnė Galadauskaitė.
(0) 2016-02-25 25
„Philips“ planuoja pradėti gaminti televizorius su organinių šviesos diodų (OLED) ekranais. Šiuo metu OLED televizorių platinimu užsiima LG ir „Panasonic“ bendrovės. „Panasonic“ naudoja LG matricas, kurias papildo savo vaizdo kokybės gerinimo technologijomis ir suteikia papildomo funkcionalumo.
(8) 2016-02-11 36
Dar prieš keletą metų atrodė, kad didžiausi televizorių gamintojai bet kokia kaina siekia į rinką įvesti 3D formatą, tačiau prasidėjus 2016 metams surinkta informacija rodo, kad „Samsung“ ir LG nusigręžia nuo šios technologijos.
(15) 2015-11-24 151
Ar kada nors susimąstėte, kodėl prieš kokius 20 metų pagaminta techninė įranga tarnaudavo ilgiau? Štai pavyzdžiui, televizoriai, kuriuos pirko mūsų tėvai ar seneliai, neturėjo jokių smart technologijų ir milžiniškų ekranų, galbūt net ir spalvoto vaizdo, bet tarnavo išties ilgai, jei ne visą gyvenimą. Tad, kodėl to nebėra?
(3) 2015-09-13 -9
Išsklaidykime su televizoriais susijusias abejones. Kas yra faktas, o kas – mitas? O gal viena informacija yra tik iš dalies tiesa, o kita tik iš dalies – melas? Varlė.lt specialistai teigia, jog nemažai priklauso nuo žiūros ir… sėdėjimo taško!
(20) 2015-08-27 120
Aukštos raiškos televizorių rinka sparčiai keičiasi tiek kainos, tiek technologijų atžvilgiu, rašo „PCMAG“. Naujų tipų ekranai su organiškomis, šviesą skleidžiančiomis diodų plokštėmis (OLED) ir Ultra HD rezoliucija yra prieinami visur. Beveik 130 cm įstrižainės televizorių, kuris anksčiau būtų kainavęs tūkstančius eurų, šiandien galima nusipirkti už mažiau nei 500 EUR. Jeigu norite aukštos kokybės televizoriaus turite daugiau pasirinkimų nei bet kada anksčiau. Žemiau rasite pagrindinius aspektus, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis naują televizorių.
(0) 2014-10-07 6
3D televizija – visi žinome, kas tai yra, visi apie tai kalbame. Tai – vienas iš didesnių televizijos žingsnių geresnės ateities link. Daug kas galvoja, jog 3D televizija yra beveik tas pats, kas 3D kino teatre, tačiau tai nėra visišai tiesa. 3D TV namuose turi tiek savų privalumų, tiek trūkumų. Kokių? Skaitykite toliau ir sužinosite.
(1) 2014-06-04 -1
Nors nespoksoti į ekraną pastaraisiais metais tampa madingos gyvensenos tonu, išmaniųjų technologijų ekspertai neabejoja, kad televizoriui išnykti iš dabartinės kartos kasdienybės tikrai negresia.
(0) 2013-07-08 2
Visuomeninio britų transliuotojo BBC vadovai, atsakingi už 3D medžiagos transliavimą, teigė, jog nėra planų to tęsti prabėgus dviejų metų bandomajam laikotarpiui, kuris netrukus ir baigsis. Kaip nurodė K. Shillinglaw, 3D formato transliacijų populiarumas yra tiesiog per mažas.
(14) 2013-04-04 3
Kompanija TEO televizijos „Interaktyvioji GALA“ klientams pasiūlė trimačio vaizdo (3D) kanalą „3flow“, skirtą laukinės gamtos ir ekstremalaus sporto mėgėjams.
(1) 2012-08-06 1
Šiandien radijas įprastas dalykas, bet tiek dabar, tiek prieš 86 metus, kai buvo pradėtos transliuoti pirmosios lietuviško radijo laidos, komunikacijos ir ryšio priemonės, kurių neatsiejama dalis – ir radijas, patiria drastiškus pokyčius.
(5) 2012-07-16 0
Nepaisant pasiektos pažangos, trimačiai kino filmai iš tiesų nėra trimačiai tikrąja prasme - realiame pasaulyje, judant apie daiktą, keičiasi ir jo perspektyva, tačiau kino salėje visa auditorija mato vaizdą ta pačia perspektyva ir dar turi dėvėti akinius.
(10) 2012-01-11 0
Vartotojiškos elektronikos parodoje CES dalyvauja visi didieji elektronikos gamintojai. Pristatomų produktų spektras labai platus – nuo smulkių elektronikos įrenginių iki kompiuterių ir televizorių. Pastarajame segmente jaučiamas ypač didelis aktyvumas – į rinką ateina išmaniųjų televizorių pasiūla. Apie šiuos sprendimus gavome visą pluoštą pranešimų spaudai, kuriuos trumpai apibendrinsime šiame straipsnyje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos