Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » ABIR X6
 
 
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-11-11 1
Mažiausia kaina 2021 metais!
Iki 2021-11-12, specialus kuponas
Iš Lenkijos
Masiškai perkamas AliExpress
Aukščiausi pirkėjų iš Lietuvos ir apžvalgininkų vertinimai
Vienas galingiausių: japoniškas NIDEC variklis | 6000Pa | 2600 mAh
Pažangiausia navigacija: LDS | TOF jutiklis | SLAM | 120 laipsnių kampu skenavimas | 42 davikliai
600 ml + 300 ml talpos
Vienu metu plauna ir valo | 3 sauso + 3 drėgno + 15 valymo režimų APP
Žemėlapių išsaugojimas
Patalpų skirstymas į zonas | tvarkaraščiai | no-go zonos | virtualios sienos ir t.t.
Google Home, Alexa ir Alice balso asistentai
(0) 2021-05-18 1
„Šiandien išbandysiu iš tikrųjų išmanų robotą dulkių siurblį. Ir užbėgdamas šiek tiek į priekį pasakysiu, kad tai yra tiesioginis konkurentas brangesniems Xiaomi modeliams. Ir galiu drąsiai sakyti, kad ABIR X6 užtikrina puikų sausą bei drėgną valymą, labai tikslų navigavimą ir praktiškai visas išmanias funkcijas, kurias siūlo ir brangiausi Xiaomi modeliai, tačiau kainuoja dvigubai pigiau.“
(1) 2021-01-24 4
Į technologijos.lt redakciją kreipėsi skaitytoja su prašymu paaiškinti, kaip padaryti, kad jos naujasis robotas siurblys „ABIR X6“ kai reikia, valytų tik vieną kambarį, o kai reikia ir visą 4 kambarių butą. Šios galimybės valdomos per programėlę, bet norint atsakyti tiksliai, kur ir ko ieškoti, reikia praktiškai išbandyti šį robotą. Kol kas tokios galimybės redakcija neturėjo, tad suradome išsamią šio roboto siurblio apžvalgą ir parengėme jos konspektą - surasite visus atsakymus apie tai, kaip dirba ir kaip valdomas šis fantastiškai populiarus ir itin gerai vertinamas robotas siurblys.
(0) 2020-12-10 8
„ABIR X6“ ir „Neatsvor X600“ - patys perkamiausi robotai dulkių siurbliai Aliexpress. Šiais 2020-aisiais šiems dviems modeliams niekas neprilygsta. Kuo jie taip patinka pirkėjams, ką jie sugeba ir kodėl dabar geriausia proga juos įsigyti? Apie viską šiame straipsnyje.
(0) 2020-11-19 3
„ABIR X6“ robotas dulkių siurblys yra tikras šių metų atradimas. Sakydami masiškai perkamas - nejuokaujame. Per savaitę jų nupirko 1000 vienetų. Muša visus rekordus. Tačiau į Aliexpress įžengė tikras Amazon hitas „Kyvol Cybovac E31“ ir dabar parduodamas už juokingai žemą kainą. Kuo panašūs ir kuo skiriasi šie itin populiarūs modeliai? Išsiaiškinkime.
(1) 2020-11-11 4
Jau įpratome, kad jei reikia kokybiško ir pigaus roboto dulkių siurblio - iškart žiūrime į „Xiaomi“ pasiūlymus. Tačiau į rinką, lyg žaibas, įsiveržė iki šiol mažai girdėtas „ABIR X6“ ir rimtai kėsinasi persivilioti pirkėjus. Akyse augantys pardavimų skaičiai ir aukščiausi pirkėjų įvertinimai leidžia drąsiai teigti - turime naują galimybių/kokybės/kainos čempioną.
(0) 2020-10-02 11
„ABIR X6“ yra vienas naujausių robotų dulkių siurblių ir daugybę tokių įrenginių išbandęs apžvalgininkas tvirtina, kad tai geriausias įrenginys tarp tų, kurie neturi lazerinės navigacijos sistemos. Kuo pasižymi „ABIR X6“, kas yra jo viduje, kaip dirba, ką duoda programėlė ir daugybė naudingos informacijos išsamioje apžvalgoje.
(0) 2020-09-24 11
„Šis robotas dulkių siurblys yra pigesnis už Xiaomi modelius, įdiegta navigacijos sistema – kas jau kelia susidomėjimą – yra kamera, palaikoma programėlė, siurblys plauna grindis ir t.t. Labai įdomus modelis.“
(2) 2020-09-19 6
Nors „ABIR X6“ robotas dulkių siurblys ir nėra toks populiarus kaip „Xiaomi“ įrenginiai, tačiau „ABIR X6“ taip pat pasižymi puikiais techniniais sprendimais ir labai gera kaina. O ir šiuos siurblius įsigiję pirkėjai bei apžvalgininkai itin juos giria ir tvirtina, kad „ABIR X6 geriausias iš 10-ies pigių kiniškų modelių, kuriuos esu išbandęs“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos