Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » ASUS išmanieji telefonai
 
 

ASUS išmanieji telefonai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(29) 2014-09-14 61
Pasijuokti iš iPhone 6 mėgsta ne tik korėjiečių kompanija Samsung. Šiuo įpročiu užsikrėtė ir taivaniečių kompanija ASUS, kuriai labiausiai užkliuvo naujausio Apple išmaniojo telefono kaina, kuri prasideda nuo $649 (iPhone 6) ir $749 (iPhone 6 Plus), jei perkama be sutarties su mobiliojo ryšio operatoriumi.
(5) 2014-02-25 1
Dar visai neseniai „ASUS PadFone“ išmaniojo telefono ir planšetinio kompiuterio hibridai buvo niekam nežinomi arba bent jau mažų mažiausiai, keliantys abejonių dėl praktinio naudingumo, todėl pardavinėti tik išskirtinėse vietose. Šiandien „ASUS“ kompanija gali drąsiai pasigirti tuo, kad šis hibridinis išmanusis telefonas ne tik užkariavo pirkėjų simpatijas, bet ir jau plačiai žinomas visame pasaulyje, o jį įsigyti galime daugumoje prekybos vietų.
(4) 2014-06-09 5
2013 metų rugpjūčio mėnesį „ASUS FonePad“ išmaniųjų telefonų - planšetų seriją papildė planšefonas „ASUS FonePad HD 7“, turintis 7 colių įstrižainės ir 1280 x 800 taškų raiškos ekraną. Modelis sulaukė nemenko „ASUS“ gerbėjų dėmesio, kaip funkcionalus ir geros kainos produktas. Tačiau panašu, jog esami pardavimai „ASUS“ netenkino ir nuspręsta juos paskatinti dar labiau sumažinant kainą.
(0) 2014-08-12 11
Kompanija ASUS anonsavo nebrangų išmanųjį telefoną T45, kuris pasižymi ne tik labai maža kaina, tačiau ir 4G LTE mobiliojo ryšio standarto palaikymu.
(0) 2014-03-15 0
Taivanio informaciniai portalai skelbia, jog kompanija „ASUS“ kovo ir balandžio mėnesiais planuoja gerokai padidinti išmaniųjų telefonų gamybai reikalingų komponentų užsakymus iš tiekėjų. Tai susiję su ambicingais planais 2014-iesiems metams – planuojama, jog šiais metais gali įvykti lūžis, kuomet „ASUS“ išmanieji telefonai iš nišinių produktų taps masinio vartojimo gaminiais.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos