Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Airija
 
 

Airija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-08-08 33
Karščio banga paskatino daugybę gaisrų visoje Europoje. Jie neaplenkė ir Airijos. Apžiūrinėdami išdegusius plotus kariškiai pastebėjo seniai pamirštus užrašus - ant pakrančių vėl matyti „Éire“ ženklai. Ką jie reiškia?
(0) 2018-07-25 6
Drono skrydis atskleidė dar vieną priešistorinę žiedinę struktūrą – ji pastebėta lauke netoliese 5000 metų senumo tunelinio kapo Newgrange vietovėje Airijoje.
(0) 2018-07-17 34
Airija taps pirmąja pasaulyje šalimi, kuri parduos visas savo į iškastinio kuro įmones padarytas investicijas. Valstybinis 8 milijardų eurų vertės nacionalinis investicinis fondas turės parduoti padarytas investicijas į anglies, naftos, dujų ir durpių sektorius. Ir parduoti viską „kuo greičiau“.
(0) 2018-04-30 7
„Apple“ gegužės mėnesį pradės vykdyti išmokas Airijos vyriausybei, kuri pagal Europos Komisijos (EK) sprendimą iš JAV technologijų milžinės turi išieškoti 13 mlrd. eurų nesumokėtų mokesčių, rašo britų verslo dienraštis „The Financial Times“.
(0) 2017-05-18 15
Idiliško Airijos kaimelio pakrantė vos per kelias dienas virto auksiniu paplūdimiu, kokiu buvo ir anksčiau, kai prieš 33 metus visas smėlis nebuvo nuplautas vandenyno bangų.
(3) 2017-04-13 14
Daugybė interneto vartotojų tiesiog pakvaišo, pamatę vieną vaizdo įrašą. Rimtas žinių pranešimas greitai virto juokinga interneto sensacija. Apie 60-ies avių vagystę pasakojantis airis vos per naktį tapo žvaigžde.
(4) 2016-07-07 8
Jau daugybė dešimtmečių viena iš pagrindinių JAV stiprybių – sugebėjimas prisivilioti talentus iš viso pasaulio. Talentingi darbuotojai – tiesiog privaloma sąlyga modernios ekonomikos vystymui. Tai ypač gerai supranta tokios Europos valstybės kaip Airija, savo laiku sukūrusi tikrą ekonominį stebuklą Europos Sąjungoje. Ir panašu, kad talentų paieška pasiteisino – dabar ji vykdoma dar intensyviau.
(0) 2016-06-20 40
<i>Airijoje darbininkas neseniai rado 2 000 metų senumo, 10 kilogramų „<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Bog_butter">pelkių sviestą</a>“ – sūrį primenančią medžiagą, kurią ž
(0) 2015-09-17 17
Pirmajam, pamačiusiam šį su šaknimis išverstą medį, širdis turėjo nusmukti į kulnus. Milžiniškas senas medis, augęs privačiame sklype prie Kolūnio miestelio Sligo grafystėje Airijoje, praėjusią žiemą buvo išverstas audros. Tačiau virstant medžiui pasirodė ne tik medžio šaknys – jose buvo įsipainiojęs ir paslaptingas skeletas.
(1) 2012-04-12 0
Dublino menininkas kviečia turistus į savo namus-galeriją, pastatytą iš perdirbtų 1,4 mlrd. eurų banknotų. Frankas Buckley per tris mėnesius pastatė trijų kambarių apartamentus-galeriją iš plytų, pagamintų iš mulčiuotų, iš apyvartos išimtų eurų banknotų, kuriuos parūpino Airijos centrinis bankas. Tai esą turėtų paskatinti diskusijas apie nesveikuojančią Airijos ekonomiką.
(0) 2012-01-26 0
Aušo. Važiuojant akmenuotais siaurais keliais dviračio ratai garsiai girgždėjo, o vėjas sūkuriavo, lyg pranašaudamas apie artėjančią audrą. Oro sąlygos anaiptol nebuvo idealios pasivažinėjimui dviračiu po kalnus: buvo drėgna, vėjuota ir miglota. Tačiau du dviratininkai, žinodami kaip tai gali būti pavojinga, ryžosi surizikuoti. Anot vyrukų, per toli buvo nuvažiuota, kad jie paprasčiausiai apsisuktų ir grįžtų atgal.
(0) 2011-04-27 0
Niekuo nenustebinsi sulaukėjusiais arkliais Australijoje. Tačiau gali pasirodyti netikėta, jog nemažai jų vis dar ganosi radioaktyviausioje Černobylio zonoje. Nemažiau įdomu ir tai, jog sulaukėjusių arklių, tiksliau, žirgų atsirado ir Airijoje. Tvirtinama, kad po laukus jų ten bastosi tūkstančiai.
(4) 2010-04-13 0
Airijos vyriausybė, didžiausia šalies elektros tiekimo bendrovė ESB ir „Renault-Nissan“ aljansas šiandien paskelbė, kad ši Didžiosios Britanijos kaimynė netrukus bus visiškai pasiruošusi priimti naudojimui elektra varomus automobilius. Bendradarbiavimo tikslas yra Airiją padaryti Europoje labiausiai pažengusia elektra varomo transporto šalimi.
(3) 2009-08-21 2
Netoli Gilltown miesto (Airija) atrasta senovinė sviestu užpildyta statinaitė. Neįtikėtiną radinį apžiūrėję Nacionalinio Airijos muziejaus mokslininkai prognozuoja, kad jam gali būti apie 3000 metų.
(4) 2008-10-31 0
Britų dienraštis „The Guardian“ pateikė sąrašą D. Britanijos ir Airijos vietų, kurias norint pamatyti reiktų paskubėti. Dėl žmonių veiklos ar aplinkos pokyčių už kurio laiko jos paprasčiausia gali išnykti.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos